Προς το περιεχόμενο

φλερτ


panatha1369

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 238
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ήσουν ανέκαθεν με την συγκεκριμένη σε friendzone (μπορεί και ούτε καν αυτό) και ποτέ (απ' τα λεγόμενα σου) δεν σου έδειξε η συγκεκριμένη κάτι περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι και δεν ανταποκριθεί να της ζητήσεις τα ρέστα που σου χαμογελούσε η πουτάνα.

Ακολουθεί αληθινή ιστοριούλα από υπόθεση που δίκασε η φίλη μου η εισαγγελέα πολύ πρόσφατα, ούτε μήνα δεν έχει.

 

Τύπος λίγο πριν τα 40 γνωρίζει μέσο fb πιτσιρίκα 25άρα και κανονίζουν ραντεβουδάκι! Πάνε κάπου κάθονται μιλάνε κτλ και μετά ο τύπος της προτείνει να πάνε μια βόλτα κάπως απόμερα με τα πόδια! Εκεί της την έπεσε (νόμιζε ότι γουστάρει, του χαμογέλασε χαχα) η τύπισσα δεν του έκατσε, εκείνος πάνω στις καύλες του προσπάθησε να την βιάσει, την έριξε κάτω έπεσε από πάνω της αλλά εκείνη φώναξε και την άφησε, δεν έκανε τίποτα ούτε το παντελόνι του δεν πρόλαβε να κατεβάσει!

Εκείνη έγινε Λούης του έκανε μήνυση τον τσακώσανε και πήγε στο δικαστήριο με την κατηγορία της απόπειρας βιασμού!

Ξέρετε πόσα τσίμπησε?? 7 χρονάκια!!

Βέβαια δεν έχει καμία σχέση αυτή η υπόθεση με την υπόθεση του ts απλά είδα το από πάνω μήνυμα και γέλασα, θυμήθηκα την απολογία του βιαστή της φακής!

Ξέρετε τι είπε στο δικαστήριο? Νόμιζα ότι τα θέλει κύριε πρόεδρε.. Μου χαμογέλασε!!!!!!!!!!

 

Ιστορία εντελώς αληθινή και την έζησα από πρώτο χέρι δεν κάνω πλάκα..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακολουθεί αληθινή ιστοριούλα από υπόθεση που δίκασε η φίλη μου η εισαγγελέα πολύ πρόσφατα, ούτε μήνα δεν έχει.

 

Τύπος λίγο πριν τα 40 γνωρίζει μέσο fb πιτσιρίκα 25άρα και κανονίζουν ραντεβουδάκι! Πάνε κάπου κάθονται μιλάνε κτλ και μετά ο τύπος της προτείνει να πάνε μια βόλτα κάπως απόμερα με τα πόδια! Εκεί της την έπεσε (νόμιζε ότι γουστάρει, του χαμογέλασε χαχα) η τύπισσα δεν του έκατσε, εκείνος πάνω στις καύλες του προσπάθησε να την βιάσει, την έριξε κάτω έπεσε από πάνω της αλλά εκείνη φώναξε και την άφησε, δεν έκανε τίποτα ούτε το παντελόνι του δεν πρόλαβε να κατεβάσει!

Εκείνη έγινε Λούης του έκανε μήνυση τον τσακώσανε και πήγε στο δικαστήριο με την κατηγορία της απόπειρας βιασμού!

Ξέρετε πόσα τσίμπησε?? 7 χρονάκια!!

Βέβαια δεν έχει καμία σχέση αυτή η υπόθεση με την υπόθεση του ts απλά είδα το από πάνω μήνυμα και γέλασα, θυμήθηκα την απολογία του βιαστή της φακής!

Ξέρετε τι είπε στο δικαστήριο? Νόμιζα ότι τα θέλει κύριε πρόεδρε.. Μου χαμογέλασε!!!!!!!!!!

 

Ιστορία εντελώς αληθινή και την έζησα από πρώτο χέρι δεν κάνω πλάκα..

Δεν την πιστεύω την ιστορία, όταν πας με γυναίκα 25 ετών στα λαγκαδια δεν μπορεί να πει σε κανένα δικαστήριο ότι την βιασε. Αν ήταν 15 ετών ίσως να το λέγαμε αυτό..

 

25 ετών γνωριμία μέσω ίντερνετ κλπ εγώ σαν δικαστής θα της έριχνα ποινή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά εσύ μην την πιστεύεις, δεν είχα τι να κάνω και λέω κάτσε να πω καμιά μαλακια να περάσει η ώρα!

 

Πάντως πρόσεχε μη σου τύχει καμιά όχι 25 αλλά 35 και δεν γουστάρει, κοίτα μην πέσεις πάνω της και πας να της ανοίξεις τα πόδια και να την γαμησεις με το ζόρι, γιατί αν σε πάνε στο δικαστήριο και πεις κύριε πρόεδρε δεν τρέχει τίποτα δεν είναι ανήλικη θα φας όχι 7 αλλά 17 λόγο βλακείας..

~~~~~~

Παναθα ξαναδιάβασε το μήνυμα μου, το τόνισα κι όλας ότι δεν έχει καμία σχέση η ιστορία με την δικιά σου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν την πιστεύω την ιστορία, όταν πας με γυναίκα 25 ετών στα λαγκαδια δεν μπορεί να πει σε κανένα δικαστήριο ότι την βιασε. Αν ήταν 15 ετών ίσως να το λέγαμε αυτό..

 

25 ετών γνωριμία μέσω ίντερνετ κλπ εγώ σαν δικαστής θα της έριχνα ποινή.

Μην το λες, δεν μπορείς να διανοηθείς τι όργια ανέραστα υπάρχουν.

 

@Mau-Maus Μαλακία της που δεν πήρε αν οχι φίλο μαζί της, μια φίλη έστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά εσύ μην την πιστεύεις, δεν είχα τι να κάνω και λέω κάτσε να πω καμιά μαλακια να περάσει η ώρα!

 

Πάντως πρόσεχε μη σου τύχει καμιά όχι 25 αλλά 35 και δεν γουστάρει, κοίτα μην πέσεις πάνω της και πας να της ανοίξεις τα πόδια και να την γαμησεις με το ζόρι, γιατί αν σε πάνε στο δικαστήριο και πεις κύριε πρόεδρε δεν τρέχει τίποτα δεν είναι ανήλικη θα φας όχι 7 αλλά 17 λόγο βλακείας..

~~~~~~

Παναθα ξαναδιάβασε το μήνυμα μου, το τόνισα κι όλας ότι δεν έχει καμία σχέση η ιστορία με την δικιά σου..

Δεν ξέρω ρε φίλε ας απαντήσει κανένας δικηγόρος για να είμαστε σίγουροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει ότι σου γράφει ο Mau-Maus.

(δεν είμαι δικηγόρος :P)

Εγώ πάντως θα έβαζα το μουνι φυλακή γιατί ψάχνει να Γαμηθει μέσω ίντερνετ και μετά ζητάει τα ρέστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακολουθεί αληθινή ιστοριούλα από υπόθεση που δίκασε η φίλη μου η εισαγγελέα πολύ πρόσφατα, ούτε μήνα δεν έχει.

 

Τύπος λίγο πριν τα 40 γνωρίζει μέσο fb πιτσιρίκα 25άρα και κανονίζουν ραντεβουδάκι! Πάνε κάπου κάθονται μιλάνε κτλ και μετά ο τύπος της προτείνει να πάνε μια βόλτα κάπως απόμερα με τα πόδια! Εκεί της την έπεσε (νόμιζε ότι γουστάρει, του χαμογέλασε χαχα) η τύπισσα δεν του έκατσε, εκείνος πάνω στις καύλες του προσπάθησε να την βιάσει, την έριξε κάτω έπεσε από πάνω της αλλά εκείνη φώναξε και την άφησε, δεν έκανε τίποτα ούτε το παντελόνι του δεν πρόλαβε να κατεβάσει!

Εκείνη έγινε Λούης του έκανε μήνυση τον τσακώσανε και πήγε στο δικαστήριο με την κατηγορία της απόπειρας βιασμού!

Ξέρετε πόσα τσίμπησε?? 7 χρονάκια!!

Βέβαια δεν έχει καμία σχέση αυτή η υπόθεση με την υπόθεση του ts απλά είδα το από πάνω μήνυμα και γέλασα, θυμήθηκα την απολογία του βιαστή της φακής!

Ξέρετε τι είπε στο δικαστήριο? Νόμιζα ότι τα θέλει κύριε πρόεδρε.. Μου χαμογέλασε!!!!!!!!!!

 

Ιστορία εντελώς αληθινή και την έζησα από πρώτο χέρι δεν κάνω πλάκα..

 

Kαλα εσυ μιλάς για μαλάκα τώρα. Ο τύπος το τερμάτισε. Η βασικη κινηση του έξυπνου και μάγκα αντρα είναι να γινεται λουης μολις η άλλη του κάνει νεράκια. Και ποια εισαι εσυ που θα με απορριψεις? αντε γεια κούκλα.

 

Δεν κάνω πλακα εγω θα εφευγα και απευθειας από το ραντεβού. Πληρώνω και φευγω δεν γουστάρω να κάτσω άλλο. Την έχω έτοιμη κινηση μολις μου τυχει κάτι τέτοιο! Προμελετημένη :cry:  :cry:

 

Και συγγνωμη κιολας κουκλα αμα έκανα κατι που σε προσβαλε .... αν και δεν πάς απευθειας ρε ξεκινάς με καμια αγκαλιτσα ξέρεις τέτοια πουστικα! Πιάνεις κανα χεράκι αμα τσινησει ωωωπ δεν θέλει. Τραβιέσαι. Απλά πράγματα.

Αυτά πριν βγεις ραντεβού τα ξέρεις εισαι ενας τύπος ο οποιος ξέρει τι θελει και ξέρει και πως θα κινηθεί.

 

Αυτό που προτείνω πιο πάνω για μενα είναι η πιο αποδοτική κινηση που θα μπορουσες να κανεις γιατι δειχνεις κιολας ότι και εσυ αποφασίζεις όχι μονο αυτή (ο καθενας στα ορια της προσωπικης του ελευθεριας προφανως) και βεβαια αν η τυπισσα σου κανει νερά και παιχνίδια ενώ γουσταρει θα καταλαβει ότι δεν μασάς και αμα συνεχισει θα σε χάσει οποτε πρέπει να σοβαρευτεί και να δειξει τι θέλει.

 

Απλά τα πράγματα δεν ψάχνω θαυματα αγαπη θελω μονο να με φιλάει να λιώνω πές της. Βάλε μια Γαρμπη τωρα να διασκεδάσουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως θα έβαζα το μουνι φυλακή γιατί ψάχνει να Γαμηθει μέσω ίντερνετ και μετά ζητάει τα ρέστα.

Ελπίζω να τρολλάρεις...

Online dating= θέλω να γαμηθώ; Και ακόμη και να ήταν αυτός ο σκοπός στο συγκεκριμένο περιστατικό, αν η άλλη στο τέλος δεν θέλει, ποιος φυσιολογικός άνθρωπος θα προσπαθούσε να κάνει κάτι τόσο φριχτό;

Και λίγα τον χώσανε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω ρε φίλε ας απαντήσει κανένας δικηγόρος για να είμαστε σίγουροι.

Φίλη μου δίκασε την υπόθεση , 8 χρόνια πρότεινε - 7 του ρίξανε !

Η ιστορία ειναι αληθινοτατη, πρόσφατη και εχει πολλές λεπτομέρειες εγώ την είπα με δυο λόγια.

Αυτό που είπες οτι καλά  της έκανε επειδή ήταν γνωριμία απο νετ για να γαμηθεί το αφήνω ασχολίαστο ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...