Προς το περιεχόμενο

Μικρότερη έκδοση του Mi Mix ετοιμάζει η Xiaomi


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εσυ βλέπε ότι βολεύει να ανεβαζει ο καθένας Και εγώ να βλέπω τι Φώτος προσωπικά τραβάω....και του χρόνου με υγεία αγαπητέ

Ανεβασε καμια καλη φωτο να δουμε αν πραγματι ειναι καλη η καμερα. Γιατι και το δικο μου UMI Super τουμπανο καμερα εχει στην θεωρια και στην πραξη ειναι απαισια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 130
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τιποτένιες κινεζιές με γελοία ποιότητα μέσα και έξω από την συσκευή. 

Αχαχαχχαχαχαχα. Κι αλλος πονεμενος μετα τον Neg. 

 

Να ποια κινητα εχουν γελοια ποιοτητα τα τελευταια χρονια (μετα το 5s). Φτηνες κατασκευες που κοστολογουνται 1000 ευρω.

 

Παρε κι ενα bend/scratch test απο τον jerryRig που λεει οτι το Mi Mix δεν γραντζουνιεται με τιποτα τι στιγμη που το Iphone 7 black γρατζουνιεται και απο τη σκονη. Χαχαχα. Το σαπιο.

 

Παρε κι ενα hands on review απο τον Marques Brownlee που δηλωνει ενθουσιασμενος απο το κινητο και απο την εταιρια που τολμαει και παει την τεχνολογια στα κινητα ενα βημα μπροστα

 

Αντε συνεχιστε το κλαμα. Εχει πολυ γελιο.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το περίβλημα του Mi Mix είναι κεραμικό και πρέπει να είναι η πρώτη συσκευή που είναι φτιαγμένη εξολοκλήρου από αυτό και όχι από μέταλλο.

 

Εξού και ή περιορισμένη του διαθεσιμότητα μιας και τα κεραμικά απαιτούν περισσότερο χρόνο και διαφορετικό εξοπλισμό παραγωγής.

 

 

Είναι πιο αντοχικα σε γρατσουνιές και λύγισμα από το μέταλλο αλλά πιο εύθραυστα στις πτώσεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οριστε κύριος....https://drive.google.com/file/d/0B_ibrKn9LFOKaVhxTDVIQ0JfQ3M/view?usp=drivesdk

 

Την βλέπω τώρα στο iPad pro 12.9 του αδελφού μου και την θαυμάζω...

απογοητευτικη ποιοτητα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα η απορια μου σε αυτη την φοβερη πατεντα ειναι γιατι δεν την καναν αναποδα και το αν θα δουλευει αναποδα στην χρηση.δλδ να ειναι το πλαίσιο απο την πανω μερια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα η απορια μου σε αυτη την φοβερη πατεντα ειναι γιατι δεν την καναν αναποδα και το αν θα δουλευει αναποδα στην χρηση.δλδ να ειναι το πλαίσιο απο την πανω μερια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ξυπνήσουν κάποια στιγμή, όταν αφαιρεθεί από τα πανάκριβα κινητά τους και ο τελευταίος αισθητήρας. Oh wait!!! Θα τον θεωρήσουν περιττό όπως ήδη το ραδιόφωνο, το IR, την sd, το 3,5mm των ακουστικών κ.ο.κ.

Άψογο το mi max.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχαχαχχαχαχαχα. Κι αλλος πονεμενος μετα τον Neg. 

 

Να ποια κινητα εχουν γελοια ποιοτητα τα τελευταια χρονια (μετα το 5s). Φτηνες κατασκευες που κοστολογουνται 1000 ευρω.

 

Παρε κι ενα bend/scratch test απο τον jerryRig που λεει οτι το Mi Mix δεν γραντζουνιεται με τιποτα τι στιγμη που το Iphone 7 black γρατζουνιεται και απο τη σκονη. Χαχαχα. Το σαπιο.

 

Παρε κι ενα hands on review απο τον Marques Brownlee που δηλωνει ενθουσιασμενος απο το κινητο και απο την εταιρια που τολμαει και παει την τεχνολογια στα κινητα ενα βημα μπροστα

 

Αντε συνεχιστε το κλαμα. Εχει πολυ γελιο.

φιλε μου οι ανθρωποι ειναι προβατα δεν εχουν δει απο κοντα ποτε κινεζικο και ειδικα xiaomi και πανε με τις παροπιδες και περνουν samsung και iphone.

Αχαχαχχαχαχαχα. Κι αλλος πονεμενος μετα τον Neg. 

 

Να ποια κινητα εχουν γελοια ποιοτητα τα τελευταια χρονια (μετα το 5s). Φτηνες κατασκευες που κοστολογουνται 1000 ευρω.

 

Παρε κι ενα bend/scratch test απο τον jerryRig που λεει οτι το Mi Mix δεν γραντζουνιεται με τιποτα τι στιγμη που το Iphone 7 black γρατζουνιεται και απο τη σκονη. Χαχαχα. Το σαπιο.

 

Παρε κι ενα hands on review απο τον Marques Brownlee που δηλωνει ενθουσιασμενος απο το κινητο και απο την εταιρια που τολμαει και παει την τεχνολογια στα κινητα ενα βημα μπροστα

 

Αντε συνεχιστε το κλαμα. Εχει πολυ γελιο.

φιλε μου οι ανθρωποι ειναι προβατα δεν εχουν δει απο κοντα ποτε κινεζικο και ειδικα xiaomi και πανε με τις παροπιδες και περνουν samsung και iphone.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οριστε κύριος....https://drive.google.com/file/d/0B_ibrKn9LFOKaVhxTDVIQ0JfQ3M/view?usp=drivesdk

 

Την βλέπω τώρα στο iPad pro 12.9 του αδελφού μου και την θαυμάζω...

Εμένα μου φαίνεται αξιοπρεπέστατη η ποιότητα. Σίγουρα όλα εξαρτώνται από τα μέτρα σύγκρισης που έχεις. Καλό χρώμα, σχετικά λίγο grain, καλό exposure, θολά σημεία( αλλά αυτό είναι και θέμα focus).
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ίδιες και ίδιες συζητήσεις σε κάθε thread, τα fanboys επιτίθενται στους haters και ανάποδα .... Κλασσική περίπτωση κουτοπόνηρου Έλληνα που αγοράζει κινέζικο με 300 ευρώ και έχει την εντύπωση ότι είναι καλύτερο από ένα των 700 (δε λέω iPhone για να μην αρχίσετε πάλι) , κοινώς νομίζει ότι έκανε το deal του αιώνα και ότι όλοι οι άλλοι είναι κορόιδα .... Ότι δίνεις , παίρνεις ... Κανόνας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ίδιες και ίδιες συζητήσεις σε κάθε thread, τα fanboys επιτίθενται στους haters και ανάποδα .... Κλασσική περίπτωση κουτοπόνηρου Έλληνα που αγοράζει κινέζικο με 300 ευρώ και έχει την εντύπωση ότι είναι καλύτερο από ένα των 700 (δε λέω iPhone για να μην αρχίσετε πάλι) , κοινώς νομίζει ότι έκανε το deal του αιώνα και ότι όλοι οι άλλοι είναι κορόιδα .... Ότι δίνεις , παίρνεις ... Κανόνας 

Oταν τα ακουστικα beats ξεκινανε απτα 100€ και ειναι χειροτερα απτα ακουστικα των 30€ τοτε ο κανονας σου ειναι λαθος. Και μαντεψε ποια εταιρια εξαγορασε τ ην beats...

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oταν τα ακουστικα beats ξεκινανε απτα 100€ και ειναι χειροτερα απτα ακουστικα των 30€ τοτε ο κανονας σου ειναι λαθος. Και μαντεψε ποια εταιρια εξαγορασε τ ην beats...

δώσε συγκεκριμένα παραδείγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ίδιες και ίδιες συζητήσεις σε κάθε thread, τα fanboys επιτίθενται στους haters και ανάποδα .... Κλασσική περίπτωση κουτοπόνηρου Έλληνα που αγοράζει κινέζικο με 300 ευρώ και έχει την εντύπωση ότι είναι καλύτερο από ένα των 700 (δε λέω iPhone για να μην αρχίσετε πάλι) , κοινώς νομίζει ότι έκανε το deal του αιώνα και ότι όλοι οι άλλοι είναι κορόιδα .... Ότι δίνεις , παίρνεις ... Κανόνας 

Δεν ισχυει παντα αυτο. Σου εχω και παραδειγμα https://www.beatsbydre.com/headphones/pro

Τα συγκεκριμενα ακουστικα κανουν 400 ευρω και πιστεψε με δεν τα αξιζουν.

Απο την αλλη εχουμε αυτα τα ακουστικα http://www.audio-technica.com/cms/headphones/99aff89488ddd6b1/ τα οποια κοστιζουν λιγοτερο απο τα μισα και ειναι top notch και φυσικα κλασεις ανωτερα απο τα beats.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν υπάρχει τμήμα R&D αντιγράφουν απλά ευρεσιτεχνίες και βάζουν μία έτοιμη κάμερα απο αλλού. Γιαυτό και βρίσκεις καλύτερες κάμερες σε Samsung S7, Sony Xperia,iPhone 7 plus.

like επειδη εβαλες και τα τρια κινητα και αφαιρεσες λογο για flame

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...