Προς το περιεχόμενο

[ΤΕΛΟΣ]MICROSOFT Lumia 950 XL Λευκό 199€ @cosmote.gr [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


soik85

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 567
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το παρηγγειλεο ο θειος μου κανονικα, εβαλε παραλαβη πριν μια ωρα απο καταστημα, πηρε τωρα για επιβεβαιωση επειδη δε του ηρθε email και του ειπαν οτι δεν εχει καταγραφει σωστα η αγορα και επρεπε να την ξανακανει... Δες το λιγο μηπως και...

του ηρθε μετα email??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι! Πηρε τηλεφωνο ξανα και του ειπε εχει προβλημα το συστημα και "λογικα" η παραγγελια θα εγινε!!!!

στη παρακολουθηση παραγγελειας εμενα μου βγαζει καταχωρημενη..και δεν μου εχει ερθει μεηλ ακομα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι το μοναδικο κινητο στα χρηματα αυτα με τετοια αναλυση οθονης και panel ειναι η αληθεια και απο specs αν και με προβληματικο επεξεργαστη και ανω του μετριου αυτονομια. Δυστηχως οπως αναφερθηκε εχει τα θεματα της η πλατφορμα των Windows κινητων γιαυτο και βλεπουμε τετοια τιμη χωμα,αλλιως θα βλεπαμε ουρες επι ουρων 5φορες απο οτι σε θεματα για μηλοτηλεφωνα για το εν λογω κινητο.

 

Παντως στα χρηματα αυτα εχει με διαφορα την καλυτερη καμερα της αγορας οπως και οθονη και επεξεργαστη για να ειμαστε ρεαλιστες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες το κινητό το έβαλα σε παραγγελία από τις 08:30. Δεν μου έχει έρθει ακόμη e-mail επιβεβαίωσης αλλά πριν λίγο κατάφερα τελικά να μιλήσω με την εξυπηρέτηση e-shop. Μου είπαν ότι η παραγγελία καταχωρήθηκε αλλά λόγω προβλήματος στον server δεν απεστάλησαν τα σχετικά mail.

 

Μάλιστα είχα παραγγείλει δύο φορές και είπα στην υπάλληλο να ακυρώσει τη δεύτερή μου παραγγελία. Όλα είναι comple και το απόγευμα μου είπε ότι θα λάβω και την επιβεβαίωση.

 

Το κινητό πυροβολάει και είναι ότι καλύτερο είδαμε σε προσφορά (σε κινητά τηλέφωνα τουλάχιστον) για - των ελληνικών δεδομένων - "black friday". Για μένα ιδιαίτερα που είμαι μ' ένα φουκαριάρικο vodafone smart 3 θα είναι αναβάθμιση ζωής :P !!!!!

 

Όσοι πιστοί............προλάβετε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες το κινητό το έβαλα σε παραγγελία από τις 08:30. Δεν μου έχει έρθει ακόμη e-mail επιβεβαίωσης αλλά πριν λίγο κατάφερα τελικά να μιλήσω με την εξυπηρέτηση e-shop. Μου είπαν ότι η παραγγελία καταχωρήθηκε αλλά λόγω προβλήματος στον server δεν απεστάλησαν τα σχετικά mail.

 

Μάλιστα είχα παραγγείλει δύο φορές και είπα στην υπάλληλο να ακυρώσει τη δεύτερή μου παραγγελία. Όλα είναι comple και το απόγευμα μου είπε ότι θα λάβω και την επιβεβαίωση.

 

Το κινητό πυροβολάει και είναι ότι καλύτερο είδαμε σε προσφορά (σε κινητά τηλέφωνα τουλάχιστον) για - των ελληνικών δεδομένων - "black friday". Για μένα ιδιαίτερα που είμαι μ' ένα φουκαριάρικο vodafone smart 3 θα είναι αναβάθμιση ζωής :P !!!!!

 

Όσοι πιστοί............προλάβετε!

καλά σε σχέση με αυτό που 'χες θα μοιάζει F16

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα και το πηρα απο καταστημα δεν το ρισκαρα για παραγγελια απο το internet .Σε αυτη την τιμη το τηλεφωνο ειναι κορυφαιο .Εχω και το 640 LTE και προσωπικά τα windows με καλυπτουν απολυτα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κινητο  ειναι πολυ καλο και με παρα πολυ καλη καμερα,ομως σε σχεση με ενα android οι εφαρμογες που θα βρεις ειναι λιγοτερες,σιγουρα ομως κατι θα βρεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως hardware ειναι μια χαρα, ιδιως καμερα και ηχεια. Προσωπικη αποψη, το XL ειναι τουβλο (κατοχος 930, 950 και τωρα Note, για να εξηγουμαστε).

 

Το λειτουργικο ειναι σταθερο και ταχυ, χωρις lag γενικα.

 

Το προβλημα δεν είναι μονο η ελλειψη εφαρμογων, αλλα και το πως δουλευουν οι ηδη υπαρχουσες. Για παραδειγμα, το shazam είναι ακρως προβληματικο (θελει κολπο για αναγνωρισει τραγουδια, και παιρνει 1 λεπτο, σε αντιθεση με Android που το κανει σε κλασματα).

 

Αν σε ενδιαφερει για κλησεις μονο μια χαρα ειναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως hardware ειναι μια χαρα, ιδιως καμερα και ηχεια. Προσωπικη αποψη, το XL ειναι τουβλο (κατοχος 930, 950 και τωρα Note, για να εξηγουμαστε).

 

Το λειτουργικο ειναι σταθερο και ταχυ, χωρις lag γενικα.

 

Το προβλημα δεν είναι μονο η ελλειψη εφαρμογων, αλλα και το πως δουλευουν οι ηδη υπαρχουσες. Για παραδειγμα, το shazam είναι ακρως προβληματικο (θελει κολπο για αναγνωρισει τραγουδια, και παιρνει 1 λεπτο, σε αντιθεση με Android που το κανει σε κλασματα).

 

Αν σε ενδιαφερει για κλησεις μονο μια χαρα ειναι...

Ευχαριστω για την απαντηση.

Για δωρο το θελω απλα μ'ενδιαφερει να μην εχει θεματα και προβληματα γενικοτερα να μην κολλαει και τετοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για την απαντηση.

Για δωρο το θελω απλα μ'ενδιαφερει να μην εχει θεματα και προβληματα γενικοτερα να μην κολλαει και τετοια.

 

Σαν ΤΗΛΕΦΩΝΟ είναι πολύ καλό, και το λειτουργικό δεν κολάει.

Αν ο άνθρωπος για τον οποίο το παίρνεις ασχολείται ή θέλει APPLICATIONS, δεν κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...