Προς το περιεχόμενο

[ΤΕΛΟΣ]MICROSOFT Lumia 950 XL Λευκό 199€ @cosmote.gr [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


soik85

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σαν ΤΗΛΕΦΩΝΟ είναι πολύ καλό, και το λειτουργικό δεν κολάει.

Αν ο άνθρωπος για τον οποίο το παίρνεις ασχολείται ή θέλει APPLICATIONS, δεν κάνει.

Εγινε θα το κοιταξω ευχαριστω πολυ για την βοηθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 567
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αυτο που λεει ο querty ή ενταξει αν χρησιμοποιει μονο 3-4 γνωστα app τοτε θα δει μικρη διαφορα στην εμπειρια χρησης

Ενα android παλιο εχει αλλα εμαθα τωρα οτι δεν χρησιμοποιει πολλες εφαρμογες φωτογραφιες βγαζει αρκετες και ειδα οτι εχει και καλη καμερα το lumia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα παραγγελία και εγώ.. Το συστημα του Γερμανου έχει γονατίσει..

Η πληρωμή από την κάρτα εγινε κανονικά(μου ήρθε SMS).. Και μετά μολις πήγε να φορτώσει το σαιτ του Γερμανου εβγαλε error..

Αυτό μου θύμησε παλιές καλές εποχές με τα κινεζοsite Μου έπεφταν για πλακα σε τετοιες προσφορες! Χαχα..

Ελπίζω η παραγγελία να έγινε κανονικά..Στο τηλ δεν εβγαλα ακρη, αλλά εχω στειλει και 2 mail να ειμαι καλυμμένος !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες το πήρα κι εγώ (παραλαβή από κατάστημα, δεν ξέρω γιατί μου κακοφάνηκαν τα 3€ καπέλο στα 199€) και ψάχνω για θήκη...

 

...έχετε προτάσεις;

 

Αθήνα έχει πολλά μαγαζιά με καλες τιμές σε θηκες για το συγκεκριμένο, με τα μεταφορικά για Σαλόνικα μαμιέται λίγο...

 

Δεν παίρνει πάντως για παραγγελία από έξω, οπότε αν έχετε υπόψη σας κάτι

- καλό: που να προστατεύει καλά τη συσκευή

- οικονομικό: όχι πάνω από 15€, ιδανικά όχι πάνω από 10€

 

Αρχικά κοίταζα για τύπου "πορτοφόλι", αλλά με το μέγεθος του κινητού έλεγα μήπως μία τύπου "γάντι" λέει πιο πολύ....αλλά μετά θα ήθελα και Tempered Glass..οπότε δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έδωσα και εγώ μία παραγγελία B)

Δεν πιστεύω να φάμε κανένα άκυρο από την cosmote; :unsure:

Δύσκολο

Παίδες το πήρα κι εγώ (παραλαβή από κατάστημα, δεν ξέρω γιατί μου κακοφάνηκαν τα 3€ καπέλο στα 199€) και ψάχνω για θήκη...

 

...έχετε προτάσεις;

 

Αθήνα έχει πολλά μαγαζιά με καλες τιμές σε θηκες για το συγκεκριμένο, με τα μεταφορικά για Σαλόνικα μαμιέται λίγο...

 

Δεν παίρνει πάντως για παραγγελία από έξω, οπότε αν έχετε υπόψη σας κάτι

- καλό: που να προστατεύει καλά τη συσκευή

- οικονομικό: όχι πάνω από 15€, ιδανικά όχι πάνω από 10€

 

Αρχικά κοίταζα για τύπου "πορτοφόλι", αλλά με το μέγεθος του κινητού έλεγα μήπως μία τύπου "γάντι" λέει πιο πολύ....αλλά μετά θα ήθελα και Tempered Glass..οπότε δεν ξέρω.

εγω θα το αφηνα χωρίς θήκη. Πλαστικό πίσω αποσπώμενο και γοριλλας 4 μπροστά

Θα επαιρνα και γω το 950 xl αλλά απο το Iphone5s θα ηταν μέγα σοκ σε ολους τους τομεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...