Προς το περιεχόμενο

[Reebok] Extra 30% σε προιόντα Outlet


kristosfm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 354
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βρηκα κι εγω ακρη επιτελους. Καθως δεν εχει μπει Ελλαδα, μπορω να δω την εξελιξη μονο στο .de

 

Μιλησα με το ελληνικο DHL, οταν μπει Ελλαδα το πακετο θα μπορω να δω εξελιξη κι απο εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθαν κι εμένα χθες τα Sawcut 3.0.

 

Με βάση τις περιγραφές κάποιων για τα μεγέθη κι επειδή δεν είχε το 45 που φοράω στα αθλητικά, πήρα το 44. Αλλά μου είναι μάλλον μικρά. Φοβάμαι ότι σε πεζοπορία θα με ενοχλούν.  Επομένως δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει ότι είναι μεγάλη η φόρμα τους σε σχέση με ό,τι φοράτε.

 

Πάντως αν κάποιος πήρε 44,5 ή 45 και του είναι μεγάλα ας στείλει ΠΜ για ανταλλαγή. Εναλλακτικά τα δίνω και όσο τα πήρα.

 

Αλλιώς με βλέπω να τα στέλνω πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι δεν έχει γίνει ακόμα shipped! Μήπως να στείλω κανένα email να τους ταρακουνίσω λίγο;

Ντάξει, είπαμε, πολλές παραγγελίες αλλά όχι και δύο βδομάδες για να τα αποστείλουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ κιλκις τπτ ακόμα, τους έστειλα ένα μέιλ και τους ζητάω αν δεν τα έχουν στείλει ακόμη να τα στείλουν έστω τωρα το συντομότερο.. και πλέον υπάρχει και το νούμερο ξανά (43) οπότε δε νομιζω πως θα έχουν δικαιολογία να ακυρώσουν. Σε όλα τα τρακιν δεν το βρίσκω και στο σάιτ τους δείχνει πως είναι ακόμα στο πακεταρισμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραλαβή σήμερα στις 4 το απόγευμα sawcut 3 παραγγελία 25/11. Το site λέει ότι δεν έχει γίνει shipped ακόμα!!! Το νούμερο είναι νορμάλ για Reebok. (πάντα παίρνω ένα νούμερο κάτω σε σχέση με αλλά αθλητικά. Εχουν πιο μεγάλη φόρμα). Ευχαριστώ πολύ τον ts!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επειδή και γω εκανα 2 παραγγελίες με διάφορα 2-3 ωρών στις 25/11 και όπως οι περισσοτεροι ακόμη ουτε αχνα και καμια ενημέρωση με mail (τους εστειλα κιόλας ενα αλλά τπτ) να ρωτησω γι αυτους που παρέλαβαν απο επαρχια, τα έφερε πορτα-πορτα ή speedex; π.χ. κάτι hawkers που πήρα και εστάλησαν με dhl, στην Αλεξανδρούπολη τα έφερε speedex.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...