Προς το περιεχόμενο

[Reebok] Extra 30% σε προιόντα Outlet


kristosfm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρέλαβα κι εγώ σήμερα, παραγγελία 25/10 και αποστολή 29/10.

Για παρακολούθηση μπορείτε με το τρακιν από εδώ https://nolp.dhl.de/nextt-online-public/en/report_popup.jsp αλλά δεν έχει συνεχή παρακολούθηση. 

Δείχνει μόνο μέχρι την αναχώρηση από Γερμανία και μετά αφού μπει Ελλάδα. 

 

Ευχαριστώ TS!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 354
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οταν μπει Ελλαδα παιρνει νεο αριθμο. Γι' αυτο δεν το βλεπουμε. Με ενα τηλ στην DHL Ελλαδας μαθαινεις ποιος ειναι ο κωδικος, αλλα στην πραγματικοτητα οταν μπει Ελλαδα δινεται και προς παραδοση στον κουριερ για την ιδια μερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε παιδια, ο κωδικος με τον οποιο κανεις τρακινγκ ειναι της μορφης RGR+8 ψηφια?

 

αυτος δλδ που εστειλε  με το mail?

 

We received your Reebok order and the reference number is:  RGRΧΧΧΧΧΧΧΧ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε συνέχεια της ερώτησης του imoaix, κατά την παραγγελία δεν έκανα εγγραφή στο site, υπήρχε η δυνατότητα να παραγγείλεις με paypal οπότε διάβαζε τα στοιχεία (όνομα, διεύθυνση) από εκεί.

 

Το μόνο email που έχω πάρει είναι την ώρα της παραγγελίας, με έναν κωδικό RGRXXXXXXXX.

Αν καταλαβαίνω σωστά αυτό δεν είναι tracking number, αλλά δεν έχω καμία άλλη ειδοποίηση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας τον εστειλαν απο την reebok με δευτερο email μετα το επιβεβαιωτικο της παραγγελιας ?

Ήρθε μέσα στο πρώτο email (order confirmation), την ώρα της παραγγελίας.

Καταλαβαίνω ότι δεν είναι tracking number, προφανώς είναι κάποιος εσωτερικός κωδικός παραγγελίας, αλλά δεν έχω λάβει κάτι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο αριθμός tracking αποστολής είναι 12ψηφιος χωρίς γράμματα αλλά στην Ελλάδα αλλάζει σε άλλο νούμερο

 

σας τον εστειλαν απο την reebok με δευτερο email μετα το επιβεβαιωτικο της παραγγελιας ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα στην DHL να ρωτήσω αν μπορούν να κάνουν αναζήτησή με ονοματεπώνυμο και πόλη παραλαβής και μου είπε δεν γίνεται. Υπάρχει επίσης περίπτωση να λάβω λέει το πακέτο είτε με DHL, ΕΛΤΑ ή ΕΛΤΑ κούριερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος δεν έχει tracking number μπορεί να καλέσει δωρεάν από σταθερό (έτσι λένε) στο 00800-16122030385 (freephone) 

 και να ζητήσει το tracking number δίνοντας τον αριθμό παραγγελίας του. Όλη η συνεννόηση γίνεται στα αγγλικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ σήμερα. Παραγγελία 25/11.

 

Έμεινα με τους πάτους που έχουν μέσα. Και εγώ αλλά και η μητέρα μου (δώρο).

Τι πάτους είχαν μέσα εσάς;

 

1) http://www.reebok.com/gr/reebok-royal-ec-ride-mtp/AR2361.html

Αυτά είχαν μέσα πάτους σαν αφρολέξ, αρκετά μαλακούς σαν πούπουλο. Από τα πιο αναπαυτικά, αν όχι τα πιο αναπαυτικά, παπούτσια που έχω φορέσει.

 

2) http://www.reebok.com/gr/dmx-lite-prime/AR0114.html

Έχουν μέσα κάτι πάτους με φουσκάλες :P (φωτο)

 

Γενικά στα 35€ που βγήκε το ζευγάρι, είναι απόλυτα ενθουσιασμένος. Τρελό value for money.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...