Προς το περιεχόμενο

[Reebok] Extra 30% σε προιόντα Outlet


kristosfm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμείς που είμαστε σε νησία λόγω και της απεργίας των πλοίων βλέπω να παραλαμβάνουμε κατα τα χριστούγεννα.

Τα δικά μου είναι στα ΕΛΤΑ Ιαλυσού. Μάλλον ήρθαν αεροπορικώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 354
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ήρθαν τελικά τα δικά μου, παρέλαβα πριν λίγο από DHL (στο κιλκις). Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον ts! Φαίνονται πολύ ποιοτικα, με το καλό να τα τιμήσουμε στο χώμα! Καλές παραλαβές και οι υπολοιποι, μην αγχωνεστε έρχονται!

Επεξ/σία από swtos_chem
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσο καιρό δεν ασχολήθηκα αλλά οι τύποι είναι τραγικοί. Παραγγελία από 26/11 και ακόμα να έρθουν. Tracking number δεν μου έχουν στείλει. Το τηλέφωνό τους δε δουλεύει και mail δεν απαντάνε. Και το πιο ωραίο είναι ότι μου έστειλαν e-mail ότι το οrder είναι delivered... Χίλιες φορές από κινεζομάγαζο να περίμενα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ιδια κ απο εδω 

 

οκ το πληροφοριακο σου επαθε ζημια ,συμβαινουν αυτα ,εχεις τοσες παραγγελιες ,εχεις τα tracking numbers κ τα email των πελατων σου

 

βαλε εναν πληροφορικαριο να στειλει αυτοματοποιημενα τα tracking number στα email να μην σε πρηζουν στα τηλεφωνα 

 

να μην αγχωνεται κ ο κοσμος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά χθες μετά από μερικά δικά μου email και ένα δικό τους για έρευνα που θα κάνουν σχετικά με την παραγγελία μου (χάθηκε στο σύστημα :) ) μου εγραψας ότι ακυρωσαν την παραγγελία μου και να περιμένω σε λιγες ημέρες τα λεφτά μου.Να αναφερω ότι ζήτησα να μου στειλουν την παραγγελία αν και καθηστηρημενα αλλά μου αρνήθηκαν στην τιμή που τα είχα αγοραση.Μονο αν έκανα μία καινούργια παραγγελία με δώρο τα μεταφορικά (ειναι για τα πανηγύρια ή άνθρωποί)

Σήμερα ήρθε και το κορυφαίο email τους ζητώντας να αξιολογισω το σύστημα τους και γενικά την εξυπηρέτηση τους σχετικά με την έρευνα.

Δεν ξέρω να βρισω στα αγγλικά γαμ@το μου ,να δεις αξιολόγηση

 

Ελπίζω να είμαι ο μόνος που έμεινα χωρίς παπούτσια ...και καλοριζικα σε όσους παρελαβαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά χθες μετά από μερικά δικά μου email και ένα δικό τους για έρευνα που θα κάνουν σχετικά με την παραγγελία μου (χάθηκε στο σύστημα :) ) μου εγραψας ότι ακυρωσαν την παραγγελία μου και να περιμένω σε λιγες ημέρες τα λεφτά μου.Να αναφερω ότι ζήτησα να μου στειλουν την παραγγελία αν και καθηστηρημενα αλλά μου αρνήθηκαν στην τιμή που τα είχα αγοραση.Μονο αν έκανα μία καινούργια παραγγελία με δώρο τα μεταφορικά (ειναι για τα πανηγύρια ή άνθρωποί)

Σήμερα ήρθε και το κορυφαίο email τους ζητώντας να αξιολογισω το σύστημα τους και γενικά την εξυπηρέτηση τους σχετικά με την έρευνα.

Δεν ξέρω να βρισω στα αγγλικά γαμ@το μου ,να δεις αξιολόγηση

 

Ελπίζω να είμαι ο μόνος που έμεινα χωρίς παπούτσια ...και καλοριζικα σε όσους παρελαβαν

Δεν είσαι ο μόνος, εγω τους έστειλα mail και μου απάντησαν οτι θα τα στείλουν στις επόμενες εργάσιμες μέρες... (αν και με βλέπω για άκυρο). Τα άκουσαν κανονικά στην κριτική που τους έκανα αν την διαβάσει κανένας εκει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ περιμένω απο τις 25 δυο ζευγάρια παπούτσια που έπρεπε να τα παραλάβω κανονικά στις 6 Δεκεμβρίου. Τους έστειλα την προηγούμενη εβδομάδα mail αλλα δεν πήρα ακόμα απαντηση! Δεν μένω στην επαρχία, ξερουμε με ποια ταχυδρομικη θα μου' ρθουν; Υπάρχει αλλος που να μη τα εχει παραλαβει ακομα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ περιμένω απο τις 25 δυο ζευγάρια παπούτσια που έπρεπε να τα παραλάβω κανονικά στις 6 Δεκεμβρίου. Τους έστειλα την προηγούμενη εβδομάδα mail αλλα δεν πήρα ακόμα απαντηση! Δεν μένω στην επαρχία, ξερουμε με ποια ταχυδρομικη θα μου' ρθουν; Υπάρχει αλλος που να μη τα εχει παραλαβει ακομα;

 

και εγώ ακριβώς το ίδιο

6 Δεκ έλεγε και ακόμα φαίνονται in process!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντι να κουραζεστε εδω με απλες παρατηρησεις, μπορειτε να κανετε το απλο:

 

Επικοινωνια με την εταιρεια στο τηλεφωνο που αναφερθηκε μερικες σελιδες πισω (0800...). Αν δεν απανταει -παραξενο- ή δεν γνωριζετε αγγλικα, στειλτε ενα μειλ (δυστυχως στα αγγλικα επικοινωνω κι εκει, αλλα πιθανοτατα μιλουν/απαντουν και στα ελληνικα) στο [email protected]. Δυο φορες χρειαστηκα να επικοινωνησω μαζι τους, απαντησαν σε λιγες ωρες. Θεωρω απιθανο να ειμαι εγω ο τυχερος με τα μεσα (τηλεφωνα και μειλ) που εχω χρησιμοποιησει και σε εσας να μην απαντουν λες και εχουν προσωπικα με καποιους απο εμας :)

 

Επειδη 99% η παραγγελια σας ερχεται/επρεπε να ερθει με DHL, το tracking number που θα σας δωσουν θα το δειτε στη ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ σελιδα της DHL. Μολις μπει Ελλαδα, αλλαζει ο αριθμος και το παρακολουθειτε απο την ΕΛΛΗΝΙΚΗ σελιδα. Υπαρχει το ενδεχομενο να ερθουν (οταν μπουν Ελλαδα) με ΕΛΤΑ κουριερ, ομως επειδη δεν εισαστε υποχρεωμενοι να ξερετε ολες αυτες τις λεπτομερειες, το απλουστερο ειναι να παρετε ενα τηλεφωνακι στην ελληνικη DHL και θα σας κατατοπισουν.

 

Υ.Σ.1: Η παραγγελια που εκανα οταν ανοιξε αυτο το θεμα παραμενει "ready to be shipped" στο σαιτ της Reebok. Γελαει ο κοσμος φυσικα, εχω ηδη παραλαβει και φορεσει το προϊον :) Μην τρελαινεστε με τετοιες λεπτομερειες λοιπον, απλα κοιταξτε να κανετε τα λογικα βηματα (οσοι δεν τα εχουν κανει φυσικα) για να λυσετε το προβλημα σας.

Υ.Σ.2: Ηδη χθες εφυγε νεα παραγγελια και περιμενω το tracking number με μειλ που τους εστειλα πριν απο λιγο, ωστε να ειμαι σε θεση να την παρακολουθησω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις πήρα τηλέφωνο στην DHL Ελλάδας και μου είπε πως 6 Δεκέμβρη ξεκίνησε από Γερμανία και έρχεται οδικώς. Χρειάζεται 8-12 εργάσιμες μέρες. Θα φανεί στο dhl.de. Μόλις φτάσει ελλάδα να επικοινωνήσω ξανά μαζί τους αν θέλω να κανονίσω ώρα παράδοσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...