Προς το περιεχόμενο

[Reebok] Extra 30% σε προιόντα Outlet


kristosfm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 354
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παραγγελια black friday τιποτα 2 παραγγελιες μαλιστα ιδια μερα σε διαφορετικες ωρες,

ουτε καν ανανεωση στη σελιδα οτι εχουν αποσταλει, χεστηριο ιμειλ στην εταιρια δεν απαντηθηκε καν.
Τ Ρ Α Γ Ι Κ Ο Ι
Αν ξερω γω αφησαν χαρτακι αλλα το πηρε ο αερας πως θα μαθω αν εχουν φτασει; Εβρεχε και φυσουσε σημερα, ειναι παρα πολυ πιθανο μιας και συνηθως το κολανε στο κουτι με τα γραμματα και ειναι εκτεθειμενο.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην γκρινιάζετε τόσο. Πήρα τηλέφωνο, είναι ο αριθμός 800... που είναι χωρίς χρέωση από σταθερό τηλέφωνο. Μίλησα αγγλικά.

Η DHL είναι τα γερμανικά ταχυδρομεία. Σε κεντρικά μέρη τα έστειλε με dhl courier αλλά σε επαρχία όπως είμαι εγώ τα έδωσε στα ΕΛΤΑ πόρτα πόρτα. 

Επειδή είχα κάνει την παραγγελία χωρίς να φτιάξω λογαριασμό δεν είχα πρόσβαση στο τράκινγκ αλλά ζήτησα από το τηλέφωνο και μου έστειλαν τους τρεις αριθμούς αποστολής (3 ξεχωριστές παραγγελίες).

Όλα τα δέματα είναι με υπογραφή, αν υπάρχει πρόβλημα μου είπαν επικοινώνησε ξανά είτε στο τηλέφωνο είτε απαντώντας στο μέιλ με το τράκινγκ. Αν σε 5 μέρες δεν βρουν το δέμα θα μου επιστρέψουν όλα τα χρήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμείς φίλε μου που κάναμε λογαριασμο και καλά βλέπουμε ακόμα κατάσταση πακετάρισμα ,δεν έχουμε λάβει κάποιο email ουτε της αγοράς (απόδειξη) και σημαντικό δεν απαντά στα email ουτε στην επικοινωνία φόρμας που έχουν δεν πρέπει να γκρινιάζει;

Πως γίνεται το eshop τους να πέρνει της παραγγελίες μας να πληρώνονται και να σταματάει εκεί;

Είναι πραγματικά για τον π......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι όντως άθλιο το eshop από άποψη ενημέρωσης και μόνο, αλλά αυτοί τουλάχιστον στέλνουν και ας μην ενημερώνουν το σύστημα σε αντιθεση με κάτι αλλους..ονόματα δε λέμε.

Λίγο υπομονή ή κάλεσε στο πραπάνω νούμερο να δεις τι γίνεται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o αριθμος 800 εχει χρεωση; Δεν εχω καποιο προγραμμα ιδιαιτερο τηλεφωνικο προγραμμα στο σπιτι.

Γιατι να μη γκρινιαζουμε ρε παιδια;
Απο κινα Aliexpress ψωνιζω και εχω για το πιο φθηνο πραγμα τραγκινγ ναμπερ μεσα σε 2 24ωρα και σε 35 μερες το  πολυ εχει φτασει.
Παιρνεις απο πολυεθνικη σε ευρωπαικη αποθηκη και δεν κανουν τον κοπο να ενημερωσουν τη παραγγελια του πελατη, ουτε ο τσιλικατζης της γειτονιας τετοια αθλιοτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά εντάξει.. Υπάρχουν και χειρότερα του τυπου να πληρώνεις και να μη βρισκουν την παραγγελία σου σε πολύ μεγάλες αλυσίδες της Ελλάδας, οπότε αυτό για τον ψιλικατζή δεν υπάρχει.

Υπάρχουν και χειρότερα, αλλά και αυτών το σύστημα είναι αθλιο..

Ολα τα τηλ από 800 δεν έχουν χρεωση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έγεινε το τηλ και προς ενημέρωση σας (για όσους δεν το πήραν πρέφα ακόμα) είναι πραγματικά γελοία, κοινώς καραγκιοζιδες.

Λόγου τεχνικού προβλήματος δεν βρισκουν την παραγγελία και γενικά δεν έχει φύγει τιπ με τον αριθμό Πραγ που έδωσα.

Εχουν μερικές ημέρες που κάτι έχει στραβωση με την σελίδα τους (χα χα χα )

Τώρα Ξαχνω τρόπο για επιστροφή χρημάτων.

(Μην ακούσω κανέναν να λέι για γκρίνια τον έφαγα :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έγεινε το τηλ και προς ενημέρωση σας (για όσους δεν το πήραν πρέφα ακόμα) είναι πραγματικά γελοία, κοινώς καραγκιοζιδες.

Λόγου τεχνικού προβλήματος δεν βρισκουν την παραγγελία και γενικά δεν έχει φύγει τιπ με τον αριθμό Πραγ που έδωσα.

Εχουν μερικές ημέρες που κάτι έχει στραβωση με την σελίδα τους (χα χα χα )

Τώρα Ξαχνω τρόπο για επιστροφή χρημάτων.

(Μην ακούσω κανέναν να λέι για γκρίνια τον έφαγα :) )

 

δωστους την αποδειξη συναλλαγης απο τραπεζικο λογαριασμο η paypal

 

ουτε εγω εχω παραλλαβει τπτ ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα. Εγω αντιθετα ενημερωθηκα απο το εν λογω τηλ οτι "εχουμε καποια καθυστερηση στην παραδοση, εφυγε για Ελλαδα 1/12 (η παραγγελια εγινε 27/11), στις επομενες μερες θα ειναι εκει". Μου εδωσε ομως ενα τρακινγκ που δεν αντιστοιχει πουθενα. Προκειται για εναν 16ψηφιο αριθμο που δεν παιζει μπαλα ουτε στα ΕΛΤΑ, ουτε στα ΕΛΤΑ κουριερ (στο τηλ μου ειπαν οτι θα ερθει με ΕΛΤΑ, χωρις να ξερει ο ανθρωπος φυσικα ποια ακριβως υπηρεσια χρησιμοποιειται), οτε στη DHL.

 

Εχει λαβει κανεις παρομοιο τρακινγκ να μου πει τι εκανε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dear Mr. Karavidas,

 

Thank you for contacting Reebok Customer Service.

 

In regards to your order. I can confirm I have started an investigation as of 07.12.16 which takes 5-10 business days to complete, although usually 5-6. At the end of the investigation you will be contacted.

​The result of the investigation will be that you will be refunded for this order. The refund process takes up to 14 calendar days after the investigation depending on your bank do to international bank transfers, yet usually takes much less time.

 

I am very sorry that this has happened and I hope this issue is solved quickly for you.

 

Should you have any more questions, please do not hesitate to contact us again.

 

Kind regards,

Tomasz

Reebok Customer Service Team

 

Μολις ηρθε το ΠΡΩΤΟ email από αυτούς....

Τι να λέμε τώρα,να περιμένω να κάνουν έρευνα και μετά να αποφασίζουν για ακύρωση ή αποστολή παραγγελίας....(ή κάτι τέτοιο)

Φίλε αν μπορείς πάρε τηλ για την δικιά σου παραγγελία γιατί ίσως και εσύ να έχεις την ίδια κατάληξη με εμένα....

Δυστιχος ενώ γνωρίζουν το προβλημμα με την κολοσελιδα τους δεν κάνουν τίποτα.

Κριμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω παρει ισα με 5 φορες και δεν βγαζω καν γραμμη.
Αστεια πραγματα. Αγγλικα μιλανε στο τηλ;
Να δω τι  ειδους υβρεολογιο θα χρησιμοποιησω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το Tracking το βάζω στο 17track και είναι μόνο αριθμοί. Με ρώτησε εταιρεία και έβαλα dhl. 

Όσο για το κουπόνι, δωρεάν μεταφορικά δεν έχουν πάντα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθαν απροειδοποίητα οι κάλτσες μου και με αυτά που διαβάζω μάλλον τυχερός πρέπει να νιώθω. Κι εμένα μου έχουν στείλει κουπόνι για δωρεάν μεταφορικά αλλά απ' ότι φαίνεται αυτή την περίοδο είναι ούτως ή αλλιώς δωρεάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...