Προς το περιεχόμενο

Πλήρως επιτυχημένη η πρώτη ευρεία διεξαγωγή του Black Friday στην Ελλάδα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τις προηγουμενες μερες ειχαν ανεβασει τις τιμες. Τωρα τις ξαναεριξαν στα προηγουμενα επιπεδα και στο πουλανε και καλα σαν εκπτωση.

 

Χαζος κοσμος, τρεχει στα μαγαζια να αγορασει πραγματα που δεν χρειαζεται, σε τιμες που πιστευει πως ειναι τσαμπα πραγμα.

Και ολο αυτο γιατι? Επειδη ειδαμε τα Αμερικανακια να το κανουν και ζηλεψαμε?

  • Like 25
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 289
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Το μονο αρνητικο τα σχολειοπαιδα που δεν πηγαν σχολειο για να πανε να ψωνισουν.Ολα τα αλλα που γραφονται να ειχαμε να λεγαμε λες και αναγκαζουν κανενα να παει με το ζορι να περιμενει στις ουρες,ειδικα οταν πλησιαζουν σε λιγο καιρο και οι Χριστουγεννιατικες προσφορες.

 

Επισης στην Ελλαδα για αγνωστο λογο μαθαμε οτι ειναι κατακριτεο να ψωνιζει καποιος σε περιοδο εκπτωσεων...........

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεστοκαραμε την σαβουρα==επιτυχια. Ελαχιστες καλες προσφορες. Φταινε και οι καταναλωτες που δωσαν θαρρος και αγορασαν τις παλιατζουρες, αλλα τεσπα. #worth #kai_toy_xronoy #gelaei_o_kosmos

Αρκετες ηταν οι καλες προσφορες ,απλα μερικοι περιμεναν να δουν προσφορες και νουμερα σε κατι που στην Αμερικη εφαρμοζεται για παρα πολλα χρονια και φυσικα μιλαμε και για αγορα πολλαπλασια της Ελλαδας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετες ηταν οι καλες προσφορες ,απλα μερικοι περιμεναν να δουν προσφορες και νουμερα σε κατι που στην Αμερικη εφαρμοζεται για παρα πολλα χρονια και φυσικα μιλαμε και για αγορα πολλαπλασια της Ελλαδας.

εξαρταται πως βλεπει καποιος την προσφορα. Εγω προσφορα δεν ονομαζω κατι που το υπερκοστολογουνε στο Ελλαντα με διαφορα τιμης εξω στο 50+, και το δινουν σε καλη τιμη για 1 μερα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω στο θέμα του e-mail black friday από 3-4 καταστήματα που έχω κάνει αρκετές αγορές, πηγαίνω στην σελίδα με τις προσφορές και βλέπω κάτι super τιμές 3-7€ κάτω ......  :P 

Αυτές δεν είναι προσφορές αλλά η μαλ.#!?@% που τους δέρνει.

 

 

fuck_off_dinklage.gif

 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να καταλαβω τον τιτλο της ειδησης?Τι θα θεωρουσαν αποτυχια δηλαδη?

Απο το πρωι μου ερχονται email για προσφορες.Απο site για φακους επαφης μου ηρθε email για black friday -50% σε θηκη φακων επαφης:Απο 1,4ε το εδιναν 0.7ε.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα είσαι πρόβατο και δεν ξέρεις τι να ψάξεις ναι είναι βλακεία... με μία απλή έρευνα όμως στο internet πρίν το πάρεις θα δείς άν όντως είναι σε προσφορά ή όχι...

Μία χαρά είδα εγώ τηλεόραση τα public που το πιο φθηνό skroutzομάγαζο χωρίς να είναι σε black friday το πουλούσε 400€ πιο ακριβά απο τα public σήμερα.

 

Και εννοείται να αγοράζεις μόνο ότι είχες σκοπό να πάρεις και όχι ότι είναι απλά φθηνό. Εκεί κερδίζεις. 

 

Ο άλλος απο πάνω λέει ξεστοκάρουν τις παλιατζούρες. Ναι. τηλεόραση που κυκλοφόρησε πρίν 6 μήνες παλιατζούρα. 

 

Μάθανε όλοι και είναι "ειδικοί"

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις προηγουμενες μερες ειχαν ανεβασει τις τιμες. Τωρα τις ξαναεριξαν στα προηγουμενα επιπεδα και στο πουλανε και καλα σαν εκπτωση.

 

Χαζος κοσμος, τρεχει στα μαγαζια να αγορασει πραγματα που δεν χρειαζεται, σε τιμες που πιστευει πως ειναι τσαμπα πραγμα. Μπεεεεεεεε

 

Και ολο αυτο γιατι? Επειδη ειδαμε τα Αμερικανακια να το κανουν και ζηλεψαμε? Ξανα Μπεεεεε

Λοιπόν γιατί εμφανίστηκε ξερόλας , το 6s plus από 700+ το έχει μόνο 400... πολύ σάπια προσφορά ε ;;;;

Για να μην πω για τα macbook....

Είχε σε 4-5 πράγματα  προσφορές που άξιζαν και όλα τα άλλα απλό ξεστοκάρισμα.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως πηρα ενα Sony Z5 στα 299 ευρω απο 400 ευρω.

 

Δεν θα τολεγα λοιπον βλακFriday, αλλα απλα βλακ-οποιος-δεν-ξερει-να-ψαχνει-και-να-αγοραζει.

Γνώμη σου αδερφέ.  Αν εσύ νομίζεις οτι αγοράζοντας ένα Sony του οποίου η τιμή κατρακυλάει έτσι κι αλλιώς πέτυχες κάποιο super deal, τότε πάω πάσο. Και επίσης επειδή γίνεσαι εξυπνάκιας και εριστικός, το αν τελικά είναι Black ή Βλακ Friday το αποδεικνύει το σύνολο των υποτιθέμενων προσφορών και ο φίλος μας ο Skroutz.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...