Προς το περιεχόμενο

Πλήρως επιτυχημένη η πρώτη ευρεία διεξαγωγή του Black Friday στην Ελλάδα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μια χαρά μου έχουν αντικαταστήσει το sony που βούτηξα στη θάλασσα κιόλας στο επίσημο service της χώρας μας και ας ήταν παραεισαγωγή 

 

κατά τα άλλα αν βρίσκεις τη τιμή καλή και το ήθελες καλά έκανες 

 

 

Δεν γνωριζω (και αχρειαστο να ειναι) το service της Sony και την πολιτικη της, αλλα εμαθα για τα καλα τι σημαινει να αγοραζεις LG κινητο απο εισαγωγη LG Hellas και τι αν ειναι LG EU.

 

Την δουλεια σου την κανεις και στις δυο περιπτωσεις, αλλα αν ειναι LG Hellas παιρνεις και τα λεφτα σου πισω ή πιστωτικο με αντιστροφη χρεωση. Αλλιως περιμενεις ... και πας και ξαναπας και ξαναπας (bootloop).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άδειες οι δημόσιες υπηρεσίες, όλοι στα πολυκαταστήματα είναι. 

 

Αυτό δεν το είδα αφού πχ έξω από το public στο Ηράκλειο Κρήτης είχε τρελό κόσμο που ήταν πιτσιρίκια με τις σχολικές τους τσάντες --> που σημαίνει κοπάνα από το μάθημα για ποιο λόγο;;; 

 

Βέβαια είχε και αρκετές καλές προσφορές (Playstation 4, κτλ κτλ).. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ησουν εριστικος αλλα τεσπα. Kαι πολυ καλα εκανες, μεγεια σου να το χαιρεσαι, δεν το συζηταμε! Φυσικα και θα υπηρχαν περιπτωσεις οπως η δικη σου οπου επωφεληθηκες. Δεν ειδες και εσυ ομως το συνολο των προσφορων; Εκει κρινεται το πραγμα, οχι μεμονομενα!

 

Συμφωνω οτι γενικα προσφορες στην Ελλαδα απλα δεν υπαρχουν.

 

Αλλα υπαρχουν και λιγες φορες που πραγματικα βρισκεις κατι, αρκει να ξερεις να ψαξεις και να ξεχωρισεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γνωριζω (και αχρειαστο να ειναι) το service της Sony και την πολιτικη της, αλλα εμαθα για τα καλα τι σημαινει να αγοραζεις LG κινητο απο εισαγωγη LG Hellas και τι αν ειναι LG EU.

 

Την δουλεια σου την κανεις και στις δυο περιπτωσεις, αλλα αν ειναι LG Hellas παιρνεις και τα λεφτα σου πισω ή πιστωτικο με αντιστροφη χρεωση. Αλλιως περιμενεις ... και πας και ξαναπας και ξαναπας (bootloop).

ευτυχώς εμένα δε μου έχει χαλάσει ποτέ lg (και κυρίως lg έχω) 

 

από την άλλη και για την αρβατο άκουγα διάφορα και ήμουν πριζωμένος πριν πάω, αλλά μια χαρά έγινε η δουλειά έμεινα πολύ ικανοποιημένος παραδόξως και το εν λόγω Ζ1 ακόμα υπάρχει και χρησιμοποιείται 

 

το τωρινό μου lg κι εγώ σε ξεστοκάρισμα από το πλαίσιο κοντά στο σπίτι μου το πήρα ακριβώς σε τιμή σκρουτζομάγαζου (τυχαία το πέτυχα δεν είχαν βγάλει φυλλάδιο/προσφορές και μιλάω για κουτιού όχι εκθεσιακό, δε θα έπαιρνα ποτέ κάτι τέτοιο και με 60% έκπτωση) οπότε δεν μπήκα καν στο κόπο να πάω κέντρο 

 

καμιά φορά άμα πετύχεις καλή τιμή σε μεγάλο μαγαζί πας εκεί (και για την ελ αντιπροσωπεία και για την ευκολία της απόστασης εγώ προσωπικά) , αλλιώς παραεισαγωγάρα ftw 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To iphone 6s plus από τα public είναι ανακατασκευασμενο οπότε προφανώς δεν θεωρείτε τρελή προσφορά.Για μένα αυτα που άξιζαν ήταν το ps4 1tb 2controller στα 259 και η 480 8gb στο πλαίσιο αλλά και πάλι οι προσφορές είναι αστείες στα περισσότερα κομμάτια.Ενα ταμπλετ της προκοπής δεν βρήκα σε 4 αλυσίδες . Τα περισσότερα κινητα δεν αξίζουν όπως το α3 ή το σονυ που λέει ο φίλος από πανω.Το ξεστοκαρισμα δεν είναι πάντα κακό .Πριν κάτι μέρες ο γερμανός έδινε 6s 64gb στα 499 μία χαρα τιμή για όποιον θέλει iphone.Απλα πρέπει να χρειάζεται αυτό που ξεστοκαρετε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπω γκρίνια...ρε σεις κουμάντο στην τσέπη του καθένα θα κάνετε;

 

Αν μπορούν τα μαγαζιά να ξεστοκάρουν και οι καταναλωτές να αγοράσουν σε καλύτερες τιμές που είναι ακριβώς το πρόβλημα...γκρινιάριδες ελληνάρες!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To iphone 6s plus από τα public είναι ανακατασκευασμενο οπότε προφανώς δεν θεωρείτε τρελή προσφορά.Για μένα αυτα που άξιζαν ήταν το ps4 1tb 2controller στα 259 και η 480 8gb στο πλαίσιο αλλά και πάλι οι προσφορές είναι αστείες στα περισσότερα κομμάτια.Ενα ταμπλετ της προκοπής δεν βρήκα σε 4 αλυσίδες . Τα περισσότερα κινητα δεν αξίζουν όπως το α3 ή το σονυ που λέει ο φίλος από πανω.Το ξεστοκαρισμα δεν είναι πάντα κακό .Πριν κάτι μέρες ο γερμανός έδινε 6s 64gb στα 499 μία χαρα τιμή για όποιον θέλει iphone.Απλα πρέπει να χρειάζεται αυτό που ξεστοκαρετε.

το ξεστοκάρισμα στα xbox (με το gow 4) αφορούσε ανακατασκευές ή καινούρια;

 

εγώ να σου πω το έψηνα με τη προϋπόθεση να πουλούσα το game (που το έχω digital σε pc άρα και one) και το controller (έχω ήδη δύο του one) και να μου πήγαινε τελικό κόστος γύρω στο 100αρικο

 

ακόμα και για ξεστοκάρισμα το 100αρι το αξίζει το παλιό one 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κάπως έτσι είναι οι υποτιθέμες εκπτώσεις 

 

 

καλά αυτό είναι γενικότερη τακτική να ανεβαίνουν οι τιμές λίγο πριν τις εκπτώσεις και να πέφτουν στις ίδιες τιμές

 

λίγοι θα το προσέξουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...