Προς το περιεχόμενο

Πλήρως επιτυχημένη η πρώτη ευρεία διεξαγωγή του Black Friday στην Ελλάδα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα το βγάλω απο μέσα μου...

 

Είμαι ο μοναδικός που θεωρεί όλο αυτό το πράγμα με το Black Friday μεγάλο ξεφτιλικι;

 

Οκ, καταλαβαίνω πως είναι τέρμα δελεαστικό να πάρεις κάτι ενδεχομένως με 50 ή 80 % έκπτωση. Υπάρχει όμως ένα μεγάλο αλλά σε όλο αυτό.

 

Απλά δεν μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου (και δεν το λέω με έπαρση, πιστέψτε με) να περιμένω σαν το πρόβατο στην σειρά, να τρέξω για να αρπάξω κάτι, να βριστω με κάποιον άλλο γιατί μου πήρε την σειρά κτλ κτλ.

 

Είναι θέμα αξιοπρέπειας, εγωισμου και παιδείας imo ρε σεις... Πείτε ότι θέλετε εγώ αυτό το πράγμα που γίνεται και φέτος, και φιλοξενείται δυστυχώς από την χώρα μας, (αμερικλανιες) είναι κάτι για μένα πολύ πρόστυχο, κακώς υιοθετήθηκε και το καλοσωρισαμε κιόλας...

 

ΥΓ. Σκεφτείτε τι μανίκι τραβάνε οι εργαζόμενοι σήμερα, είτε από την κίνηση που επικράτησε ειδικά τα πρωινά, οι πωλητές στα καταστήματα. Καθεστώς δουλείας και τίποτα άλλο, και το τελειώνω εδώ.

  • Like 19
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 289
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

το 6s plus από 700+ το έχει μόνο 400... πολύ σάπια προσφορά ε ;;;;

 

ΤΟ ΕΙΧΕ ΜΟΝΟ 400 ΕΕΕΕΕΕ???? ΜΟΝΟ?????

ΓΙΑΤΙ Ο ΜΕΣΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ 400 ΕΥΡΩ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΣΘΟ!!!! ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΤΟ το 6s plus ΚΑΝΕΙ 700+???? ΤΟΣΟ ΣΤΟ ΠΟΥΛΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ!!!!!! ΟΥΤΕ ΤΑ ΜΙΣΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ!!!!! ΣΤΑ 400 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΕΡΔΟΣ ΕΧΕΙ!!!!

 

ΑΚΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΦΑΣΗ!

 

ΘΕΛΩ ΤΟ ΧΙΑΟΜΙ REDMI PRO

 

ΕΔΩ -> http://www.honorbuy.com/896-xiaomi-redmi-pro-64gb.html 213 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ TEMPERED GLASS ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΘΗΚΗ ΔΩΡΟ

 

ΕΔΩ -> http://www.e-shop.gr/kinito-xiaomi-redmi-pro-64gb-3gb-dual-sim-lte-white-silver-eng-p-TEL.090496 ΜΟΝΟ 329 ΕΥΡΩ

 

ΠΡΟΣΟΧΗ! ΕΓΩ ΜΕ 213 ΠΑΙΡΝΩ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ HELIO X25 ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗ. ΤΟ ΕSHOP ΔΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ HELIO Χ20 ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΝΕΙ ΜΟΝΟ 330 ΕΥΡΩ

 

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ESHOP

 

Επιτελουν βγαλτε αυτο το "μονο 329.00 €"

Οταν ο αλλος ζει με 400 ευρω δεν μπορεις να του λες οτι κοστιζει μονο 320 ευρω! Ειναι σαν να τον δουλευεις μεσα στα μουτρα!

 

Και το εχετε σε πολλα προϊοντα. Μονο 500 ευρω, μονο 600 ευρω. Τι μονο ρε παλικαρια? Απο ποτε μισο χιλιαρικο ειναι μονο 500 ευρω? Αφου ειναι μονο τοσα να σας δωσω τραπεζικο λογαριασμο να μου τα καταθεσετε να μου κανετε και ενα δωρο Χριστουγεννων χρονιαρες μερες. Ψιλολογια πραγματα.

 

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΗΘΕΝ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ. ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ. ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΕΚΑΝΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΤΖΙΡΟ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΓΥΡΙΣΑΤΕ ΠΙΣΩ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΛΕΦΤΑ!!!!!

 

 

Για την ωρα ομως το δικο σου κεφάλι εχει φάει ασχημο κολλημα γιατι τα κανες ολα σαλατα. Και εξηγουμαι:

 

1) Το iphone (και το καθε iphone) αμα ο κατασκευαστης εσένα (το κατάστημα δλδ) στο πουλάει 700, το κόστος αγοράς για το κατάστημα ειναι αυτο .&-  Προσπάθησε να το ξεπερασεις...

 

2) Επίσης ειναι ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΑΔΙΑΦΟΡΟ το τι μισθο παιρνεις εσυ ή η χώρα σου κλπ. Αν ενα προιον στοιχιζει Α ποσο να κατασκευαστει και συ δεν το έχεις μην το παιρνεις. Ειναι τοσο απλο. Θα το πάρουν αυτοι που εχουν. Η Apple  (και η καθε Apple) δεν πουλάει στην Ελλάδα, πουλάει στον ΠΛΑΝΗΤΗ. Δεν εχουν ολοι οικονομικη κρίση ούτε θα μαστιγωσει κι αλλο τα παιδακια για βγάλουν για την Ελλάδα iphone με φτηνοτερα κοστολογια.

 

3) Το eshop (και το κάθε eshop) εισάγει επισημα ένα κινητό απο την Κίνα και πληρώνει φπα και δασμούς κατα την εισαγωγή του, πέραν της εγγύησης που υποχρεωτικά θα σου παράσχει. Εσυ το εισάγεις στα ΜΟΥΛΩΧΤΑ προσπερνώντας τα νόμιμα και δεν έχεις καμία εγγυηση. Μαγκιά σου αφου μπορείς και το κάνεις, αλλα μην κάνεις αστοχες και αδικες συγκρίσεις. Και τελος παντων το eshop προσφέρει μια καλη εναλλακτικη σε κοσμο να πάρουν ενα κινητο above average με μια καλη μέση τιμη (συγκριτικα με αλλα ποιο επώνυμα) και που δεν εχουν ιδεα απο Κινες και ουτε θελουν να παρουν ρισκα κλπ.

 

4) Μην συγκρινεις την τσέπη σου με αυτη των υπολοιπων. Δεν κάνουν ολα για ολους. Ξεκολλα.

 

5) Προσφορες ΥΠΑΡΧΟΥΝ. Αν κάτι διαμορφώνεται σε ουσιαστικα χαμηλοτερη τιμη και ιστορικα και συγκριτικα με αλλα μαγαζιά τοτε μπορεις με σχετική ασφάλεια να αγοράσεις χωρίς να πιαστεις κοροιδο. Πάντα υπάρχουν βεβαια και οι εξαιρεσεις.

 

Κάποτε θα πρεπει ξεκινησεις να σκέφτεσαι λιγο ποιο ορθα και ρεαλιστικα και να μην συγκρινεις αχλάδια με s7 edge.

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως είχε τρελή κίνηση προς το εκπτωτικό χωριό το πρωί, αλλά βάση ποιων στοιχείων τα λέμε αυτά?

 

Όσο φια προσφορές ας γελάσω!! Με 30 ευρώ κάτω από τα 569, δεν το λες και προσφορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, το καλύτερο το άκουσα σήμερα στα ταμεία της τράπεζας Πειραιώς, συνομιλία μεταξύ συναδέλφων. Ρωτάει η μία "μα καλά, γιατί την λένε μαύρη παρασκευή?, αφού όλοι χαίρονται που αγοράζουν με έκπτωση" , απάντηση "είναι μαύρη για τα καταστήματα που δίνουν τα προϊόντα σε χαμηλές τιμές". Πως δεν με έπιασαν τα γέλια εκείνη την ώρα... :D :D :D

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειδα που το εψαξα λιγο χθες, s7 & s7 edge 400€ και 500€ αντίστοιχα, δηλαδή 30-40 € κατω απο τιμες skroutz, ειδα το iphone 6s plus 400€ που αν μπεις στις αγγελιες του σιτε αυτα θα τα δεις μεταχειρισμένα 20 ευρώ κατω και το iphone 6s+ 50+ ευρω πανω. Οποτε θεωρω πως υπήρχαν καλες προσφορές μεσα στο 'σαπιο' ξεστοκαρισμα. Το οτι ο κοσμος προτιμησε να ψωνισει σημερα δεν το υποστηριζω, αλλα αν καποιος ηθελε ενα καλο κινητο που θα χτυπαγε απο skroutz τα χριστούγεννα, χιλιες φορές να το παρει σήμερα, με ελληνική εγγύηση και χωρίς εξτρα τρεχαματα λογω παραεισαγωγης (εχω παρει κινητό απο σκρουτζ και μ ειχε παρουσιάσει προβλημα και το έστελναν uk να επισκευαστεί, οποτε αντίστοιχα εγω δεν θα ηθελα να το ξανα αντιμετωπισω αυτο)

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, το καλύτερο το άκουσα σήμερα στα ταμεία της τράπεζας Πειραιώς, συνομιλία μεταξύ συναδέλφων. Ρωτάει η μία "μα καλά, γιατί την λένε μαύρη παρασκευή?, αφού όλοι χαίρονται που αγοράζουν με έκπτωση" , απάντηση "είναι μαύρη για τα καταστήματα που δίνουν τα προϊόντα σε χαμηλές τιμές". Πως δεν με έπιασαν τα γέλια εκείνη την ώρα... :D :D :D

Τα ωραία της τράπεζας xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου το έχεις χάσει μου φαίνεται το θέμα....

Με την ίδια λογική αν πουλάνε το iphone7 στα 400 και πες ότι τόσο έχει το κόστος παραγωγής , πως θα βγάλουν λεφτά ;;;;  Μέτα όταν το έχουν το 6s plus  στα 750 εδώ και καιρό και ξαφνικά μέσα σε μια μέρα το βρίσκεις 50% κάτω δεν αξίζει ε ;;;;

 

Ναι είναι refurbished το συγκεκριμένο αλά πιστεύω πως τα refusrbished είναι καλύτερα πολλές φορές και από τα ίδια τα σφραγισμένα που παίρνεις full price από Istorm κτλπ

Συντροφε σεβαστη η γνωμη σου,θα μπορουσες να με πεισεις με επιχειρηματα γιατι τα refurbished i Phone ειναι καλυτερα απο τα σφραγισμενα?(χωρις ιχνος ειρωνειας η ερωτηση μου)Επισης για να μην παρεξηγηθω ελευθερη αγορα εχουμε ο καθενας μπορει να πουλαει σε οποια τιμη θεωρει πως ειναι για το συμφερον του,απο τον αγοραστη εξαρταται εαν θα προβει σε συναλλαγη με τον εκαστοτε παροχο υπηρεσιας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειδα που το εψαξα λιγο χθες, s7 & s7 edge 400€ και 500€ αντίστοιχα, δηλαδή 30-40 € κατω απο τιμες skroutz, ειδα το iphone 6s plus 400€ που αν μπεις στις αγγελιες του σιτε αυτα θα τα δεις μεταχειρισμένα 20 ευρώ κατω και το iphone 6s+ 50+ ευρω πανω. Οποτε θεωρω πως υπήρχαν καλες προσφορές μεσα στο 'σαπιο' ξεστοκαρισμα. Το οτι ο κοσμος προτιμησε να ψωνισει σημερα δεν το υποστηριζω, αλλα αν καποιος ηθελε ενα καλο κινητο που θα χτυπαγε απο skroutz τα χριστούγεννα, χιλιες φορές να το παρει σήμερα, με ελληνική εγγύηση και χωρίς εξτρα τρεχαματα λογω παραεισαγωγης (εχω παρει κινητό απο σκρουτζ και μ ειχε παρουσιάσει προβλημα και το έστελναν uk να επισκευαστεί, οποτε αντίστοιχα εγω δεν θα ηθελα να το ξανα αντιμετωπισω αυτο)

αυτό ήθελα να το πω κι εγώ, το s7 στα 400 από 460 που έχει σκρουτζ, ναι ήταν κομπλέ. Βέβαια σου έδιναν μόνο χρυσό, ροζ και άσπρο. Άντε το άσπρο παλεύεται, αλλά ρε φίλε, δεν θα πάω να πάρω το χρυσό ούτε το ροζ για να γλυτώσω 60 ευρώ. Αν ήμουν κοπέλα ναι.. (δεν θέλω να θίξω τίποτα και κανέναν, αλλά πιστεύω έτσι είναι). 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπω γκρίνια...ρε σεις κουμάντο στην τσέπη του καθένα θα κάνετε;

Βασικά ναι, κουμάντο.

 

Επειδή το τι αγοράζει ο καθένας και σε τι τιμή, επηρεάζει και εμάς τους υπόλοιπους.

 

Είτε επειδή συμβάλλει στην διαμόρφωση της αγοράς είτε επειδή θα μιλήσει για την αγορά του και σε άλλους και θα τους επηρεάσει.

 

Οπότε όποιος δεν θέλει σχόλια για την ηλίθια αγορά του, πολύ απλά ας την κρατάει ιδιωτική για τον εαυτό του.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν γιατί εμφανίστηκε ξερόλας , το 6s plus από 700+ το έχει μόνο 400... πολύ σάπια προσφορά ε ;;;;

Για να μην πω για τα macbook....

Είχε σε 4-5 πράγματα  προσφορές που άξιζαν και όλα τα άλλα απλό ξεστοκάρισμα.

Το refurbished λες; Αυτό κι αν ήταν σαβούρα.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο σε καποια πακετα κονσολων ειδα καλουτσικες τιμες κ αυτες μοντελα fat που εχουν κυκλοφορησει οι αντικαταστατες τους

 

τπτ να τρελαθεις κ σιγουρα οχι για να τρεξεις

 

αγοραζουμε μονο οτι ειχαμε προγραμματισει ,τσεκαρουμε τιμες skroutz κ εξωτερικο στα γρηγορα κ το κυριοτερο παρακολουθουμε το subforum προσφορες του insomnia

 

κ ασε τους ηλιθιους να τρεχουν ,οποιος δεν εχει μυαλο εχει ποδια

 

ps μεχρι τα χριστουγεννα θα σκοτωθουν να πουλησουν ,αυτες τις μερες περιμενουν ,μην μασατε ρεεεεε

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως επειδη το εψαχνα καιρο πριν , στις TV SUHD,εχουν εκπτωσεις 300-400€. Ειναι προσφορα και αν μπορουσα θα καθομουν και στην ουρα .

Τωρα το τι ζορι τραβαει ο αλλος αν καποιος καθεται 50 ωρες στη ουρα για κατι , δεν το καταλαβαινω ειλικρινα.

 

Αν καποιος ειναι λιγο εξυπνος μπορει να καταλαβει αν ειναι η οχι προσφορα κατι .

 

Υ.Γ Αυτη η μαλακια με τα "μνημονια για παντα"," μπεεε" , "σανο", "γερμανοι", ακομα να περασει η μοδα του ? Δεν εχετε βρει τιποτα καινουργιο ????

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ωρα ομως το δικο σου κεφάλι εχει φάει ασχημο κολλημα γιατι τα κανες ολα σαλατα. Και εξηγουμαι:

 

1) Το iphone (και το καθε iphone) αμα ο κατασκευαστης εσένα (το κατάστημα δλδ) στο πουλάει 700, το κόστος αγοράς για το κατάστημα ειναι αυτο .&-  Προσπάθησε να το ξεπερασεις...

 

2) Επίσης ειναι ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΑΔΙΑΦΟΡΟ το τι μισθο παιρνεις εσυ ή η χώρα σου κλπ. Αν ενα προιον στοιχιζει Α ποσο να κατασκευαστει και συ δεν το έχεις μην το παιρνεις. Ειναι τοσο απλο. Θα το πάρουν αυτοι που εχουν. Η Apple  (και η καθε Apple) δεν πουλάει στην Ελλάδα, πουλάει στον ΠΛΑΝΗΤΗ. Δεν εχουν ολοι οικονομικη κρίση ούτε θα μαστιγωσει κι αλλο τα παιδακια για βγάλουν για την Ελλάδα iphone με φτηνοτερα κοστολογια.

 

3) Το eshop (και το κάθε eshop) επισημα ένα κινητό απο την Κίνα και πληρώνει φπα και δασμούς κατα την εισαγωγή του, πέραν της εγγύησης που υποχρεωτικά θα σου παράσχει. Εσυ το εισάγεις στα ΜΟΥΛΩΧΤΑ προσπερνώντας τα νόμιμα και δεν έχεις καμία εγγυηση. Μαγκιά σου αφου μπορείς και το κάνεις, αλλα μην κάνεις αστοχες και αδικες συγκρίσεις. Και τελος παντων το eshop προσφέρει μια καλη εναλλακτικη σε κοσμο να πάρουν ενα κινητο above average με μια καλη μέση τιμη (συγκριτικα με αλλα ποιο επώνυμα) και που δεν εχουν ιδεα απο Κινες και ουτε θελουν να παρουν ρισκα κλπ.

 

4) Μην συγκρινεις την τσέπη σου με αυτη των υπολοιπων. Δεν κάνουν ολα για ολους. Ξεκολλα.

 

5) Προσφορες ΥΠΑΡΧΟΥΝ. Αν κάτι διαμορφώνεται σε ουσιαστικα χαμηλοτερη τιμη και ιστορικα και συγκριτικα με αλλα μαγαζιά τοτε μπορεις με σχετική ασφάλεια να αγοράσεις χωρίς να πιαστεις κοροιδο. Πάντα υπάρχουν βεβαια και οι εξαιρεσεις.

 

Κάποτε θα πρεπει ξεκινησεις να σκέφτεσαι λιγο ποιο ορθα και ρεαλιστικα και να μην συγκρινεις αχλάδια με s7 edge.

 

1) Η Apple σε καθε τηλεφωνο που πουλαει βγαζει κανενα 300 ευρω κερδος. Θα μπορουσε να επιβιωσει και με λιγοτερα!!! Εχει αναφερθει και παλιοτερα στο insomnia σε θεμα

 

2) Η καθε γερμανοεταιρια που σου πουλαει, βγαζει και αυτη απο το iphone που παιρνεις. Πολλα! Αλλιως θα ειχε κλεισει και δεν θα ειχε ανακαινισει προσφατα το καταστημα της στην Συγγρου που ειναι οσο το ΟΑΚΑ!

 

3) Το ποσο και απο που τα φερνουν γενικα τα eshop και οχι το συγκεκριμενο μιας και αγοραζω χρονια απο αυτο δεν θα το σχολιασω. Γιατι ολα τα eshop ειναι ηλιθια και τα φερνουν με αλλο τροπο απο μενα και σενα. Γιατι δεν ξεραν -> http://www.insomnia.gr/topic/628529-%CE%B1%CF%80%CE%AC%CF%84%CE%B7-%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CF%86%CF%80%CE%B1-%CE%B1%CF%80%CF%8C-e-shops-%C2%AB%CF%80%CE%BF%CE%BD%CE%BF%CE%BA%CE%B5%CF%86%CE%B1%CE%BB%CE%B9%CE%AC%CE%B6%CE%B5%CE%B9%C2%BB-%CF%84%CE%BF-%CF%85%CF%80%CE%BF%CE%B9%CE%BA/

 

4) Την τσεπη μου να την αφησεις υσηχη. Δεν ξερεις ποιος ειμαι, ουτε ποσσα εχω.

 

Κάποτε θα πρεπει ξεκινησεις να μην συγκρινεις τα παραδειγματα σου με κινητα!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειδα που το εψαξα λιγο χθες, s7 & s7 edge 400€ και 500€ αντίστοιχα, δηλαδή 30-40 € κατω απο τιμες skroutz, ειδα το iphone 6s plus 400€ που αν μπεις στις αγγελιες του σιτε αυτα θα τα δεις μεταχειρισμένα 20 ευρώ κατω και το iphone 6s+ 50+ ευρω πανω. Οποτε θεωρω πως υπήρχαν καλες προσφορές μεσα στο 'σαπιο' ξεστοκαρισμα. Το οτι ο κοσμος προτιμησε να ψωνισει σημερα δεν το υποστηριζω, αλλα αν καποιος ηθελε ενα καλο κινητο που θα χτυπαγε απο skroutz τα χριστούγεννα, χιλιες φορές να το παρει σήμερα, με ελληνική εγγύηση και χωρίς εξτρα τρεχαματα λογω παραεισαγωγης (εχω παρει κινητό απο σκρουτζ και μ ειχε παρουσιάσει προβλημα και το έστελναν uk να επισκευαστεί, οποτε αντίστοιχα εγω δεν θα ηθελα να το ξανα αντιμετωπισω αυτο)

 

 

Θα ρωτήσεις ομως τι διαθεσιμοτητα είχανε? Αν μιλαμε για 5 τεμάχια στο καθε κατάστημα... προκειται περι κράχτη και μονο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 20% έκπτωση σε επιλεγμένα κομμάτια (ελάχιστα) όντως είναι βλακ friday καθώς απευθύνεται σε ηλιθίους.

Ούτε μια αντιγραφή της προκοπής δεν μπορούμε να κάνουμε, δεν κάνουμε για τίποτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...