Προς το περιεχόμενο

Netflix - Ελληνικοί υπότιτλοι


domus71

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 965
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Από σήμερα και το Narcos με Ελληνικους υποτιτλους και οι δύο σεζόν!

Άργησε, το έχουμε τελειώσει εδώ και κανά δεκαήμερο περίπου!

Τώρα κάνουμε, για να ξέρετε, το Marco Polo.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8€ το μήνα η κανονική συνδρομή με τον πρώτο μήνα δωρεάν, 10€ με HD θέαση και ταυτόχρονη προβολή σε δύο συσκευές, 12€ το μήνα σε HD,θέαση και προβολή έως 4 συσκευές συγχρόνως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Mπαίνουν πολλές ταινίες αυτό το διάστημα.

Καινούργιες, αλλά και παλιότερες κλασσικές.

 

Μήπως είναι εύκολο να μου πεις ποιες σειρές υπάρχουν με ελληνικούς υπότιτλους μέχρι τώρα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως είναι εύκολο να μου πεις ποιες σειρές υπάρχουν με ελληνικούς υπότιτλους μέχρι τώρα;;

 

post-317401-0-62233300-1497956305_thumb.jpg

post-317401-0-46428300-1497956308_thumb.jpg

post-317401-0-67124700-1497956478_thumb.jpg

post-317401-0-46621200-1497956680_thumb.jpg

 

πρεπει να εχει και αλλα που δεν τα βγαζει η αναζητηση....πχ το marvel's jessica jones ,sherlock  ενω εχoυν ελληνικα δεν τα βγαζει

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρεπει να εχει και αλλα που δεν τα βγαζει η αναζητηση....πχ το marvel's jessica jones ,sherlock  ενω εχoυν ελληνικα δεν τα βγαζει

Δίκιο έχεις. Υπάρχουν κι άλλες που δεν εμφανίζονται.

Το ξέρω επειδή τις έχουμε μεταφράσει και δεν τις βλέπω στις φωτογραφίες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίκιο έχεις. Υπάρχουν κι άλλες που δεν εμφανίζονται.

Το ξέρω επειδή τις έχουμε μεταφράσει και δεν τις βλέπω στις φωτογραφίες.

Δυστυχως η αναζητηση ειναι λιγο αναξιοπιστη χαχα . Η αληθεια ειναι παντως οτι δεν το περιμενα να εχει σε τοσες πολλες σειρες/εργα  ελληνικους υποτιτλους.

Μπραβο  (σας)!! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και δεν ξέρω που αλλού να ρωτήσω ας ρωτήσω εδώ. Προσπαθώ εδώ και μια βδομάδα να περάσω την χρεωστική κάρτα Πειραιώς και μου βγάζει αυτό το μήνυμα

The credit card company reports that insufficient funds are available to reserve a security deposit. Please use a different card.

Χρήματα έχω μέσα δεν μου έχει δημιουργήσει άλλου πρόβλημα. Θέλω να βάλω το free trial για ένα μήνα και δεν μπορώ. Καμία βοήθεια κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και δεν ξέρω που αλλού να ρωτήσω ας ρωτήσω εδώ. Προσπαθώ εδώ και μια βδομάδα να περάσω την χρεωστική κάρτα Πειραιώς και μου βγάζει αυτό το μήνυμα

The credit card company reports that insufficient funds are available to reserve a security deposit. Please use a different card.

Χρήματα έχω μέσα δεν μου έχει δημιουργήσει άλλου πρόβλημα. Θέλω να βάλω το free trial για ένα μήνα και δεν μπορώ. Καμία βοήθεια κανείς?

Πρέπει να καλέσεις την Πειραιώς να τους ρωτήσεις για ποιο λόγο δεν εγκρίνεται η συναλλαγή. Μπορεί να είναι κάποιο θέμα ασφάλειας ή capital controls??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι κανουν με καποιες σειρες. Πριν κανα χρονο θυμαμαι στο Αμερικανικο κιολας που ελεγαν προλαβετε να δειτε to X Files διοτι σε δυο εβδομαδες θα το αποσυρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...