Προς το περιεχόμενο

Netflix - Ελληνικοί υπότιτλοι


domus71

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 965
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

Η LG μου απάντησε για τους ελληνικούς υπότιτλος σε netcast:

 

"Αγαπητέ κύριε

 

Η εφαρμογή Netflix δεν αποτελεί λογισμικό της εταιρείας μας και κατ επέκταση οποιαδήποτε αναβάθμιση της, οι παράμετροι λειτουργίας και οι ρυθμίσεις της, δεν καθορίζονται από την LGElectronics. Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλούμε να απευθυνθείτε στην εταιρεία Netflix. 

 

Με εκτίμηση, 

 

Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών 

LG Electronics 

http://www.lghere4u.gr 

http://www.bloglg.gr"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η LG μου απάντησε για τους ελληνικούς υπότιτλος σε netcast:

 

"Αγαπητέ κύριε

 

Η εφαρμογή Netflix δεν αποτελεί λογισμικό της εταιρείας μας και κατ επέκταση οποιαδήποτε αναβάθμιση της, οι παράμετροι λειτουργίας και οι ρυθμίσεις της, δεν καθορίζονται από την LGElectronics. Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλούμε να απευθυνθείτε στην εταιρεία Netflix. 

 

Με εκτίμηση, 

 

Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών 

LG Electronics 

http://www.lghere4u.gr 

http://www.bloglg.gr"

Lg εχω κανενα προβλημα με υποτιτλους
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι 4 οθόνες για ταυτόχρονη θέαση μπορούν να είναι κ σε διαφορετικά σπίτια;

 

Η αδερφή μου μένει επαρχία, αν της κάνω share το account μου θα μπορεί να δει χωρίς να έχουμε κανένα θέμα (Ban)

 

Πληρώνω εδώ κ 5 μήνες συνδρομή 4k για να βλέπω HD :lol: Τη Παρασκευή με ειδοποίησαν πως έφτασε η vdsl κ εδώ. Αύριο αν δεν βαρεθώ την αναμονή του ΟΤΕ θα κάνω αίτηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ήθελα και εγώ να ρωτήσω.

Έχει ένας φίλος που μένει σε απόσταση 1.000 μέτρα περίπου από μένα και χρησιμοποιεί μόνο μία οθόνη

μέχρι τώρα.Πληρώνει 10 ευρώ.

Μπορεί π.χ. να μου δώσει και εμένα και να μοιράζουμε το ποσό χωρίς κάποιες συνέπειες;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι 4 οθόνες για ταυτόχρονη θέαση μπορούν να είναι κ σε διαφορετικά σπίτια;

 

Η αδερφή μου μένει επαρχία, αν της κάνω share το account μου θα μπορεί να δει χωρίς να έχουμε κανένα θέμα (Ban)

 

Πληρώνω εδώ κ 5 μήνες συνδρομή 4k για να βλέπω HD :lol: Τη Παρασκευή με ειδοποίησαν πως έφτασε η vdsl κ εδώ. Αύριο αν δεν βαρεθώ την αναμονή του ΟΤΕ θα κάνω αίτηση!

  

Αυτό ήθελα και εγώ να ρωτήσω.

Έχει ένας φίλος που μένει σε απόσταση 1.000 μέτρα περίπου από μένα και χρησιμοποιεί μόνο μία οθόνη

μέχρι τώρα.Πληρώνει 10 ευρώ.

Μπορεί π.χ. να μου δώσει και εμένα και να μοιράζουμε το ποσό χωρίς κάποιες συνέπειες;;;;

Ναι μπορεις να δωσεις- παρεις οποια περιοχη θελεις,εγω ειμαι θεσσαλονικη εχω δωσει σε αθηνα,σε νησι και επαρχια,δεν χρειάζεστε vdsl με 9 κατεβασμα εισαι μια χαρα,δεν πιανει 9 ?
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lg εχω κανενα προβλημα με υποτιτλους

Ναι αλλά έχεις webos. Στις παλιότερες LG με netcast, οι ελληνικοί υπότιτλοι δεν υπάρχουν...

Οι 4 οθόνες για ταυτόχρονη θέαση μπορούν να είναι κ σε διαφορετικά σπίτια;

 

Η αδερφή μου μένει επαρχία, αν της κάνω share το account μου θα μπορεί να δει χωρίς να έχουμε κανένα θέμα (Ban)

 

Πληρώνω εδώ κ 5 μήνες συνδρομή 4k για να βλέπω HD :lol: Τη Παρασκευή με ειδοποίησαν πως έφτασε η vdsl κ εδώ. Αύριο αν δεν βαρεθώ την αναμονή του ΟΤΕ θα κάνω αίτηση!

4k δεν θα βλέπεις ούτε με vdsl.

Μπορεί η κάθε μία απ τις τέσσερις συνδρομές να είναι οπουδήποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Θα ήθελα να ρωτήσω αν αξίζει ποια τώρα κάποιος να βάλει Netflix, δηλαδή υπάρχουν αρκετές σειρές και ταινίες (παλιές και καινούριες) με ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ υπότιτλους;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

   Ναι μπορεις να δωσεις- παρεις οποια περιοχη θελεις,εγω ειμαι θεσσαλονικη εχω δωσει σε αθηνα,σε νησι και επαρχια,δεν χρειάζεστε vdsl με 9 κατεβασμα εισαι μια χαρα,δεν πιανει 9 ?

Ταχύτητες έχω γύρω στο 13 - 14  άρα δεν θα έχω πρόβλημα.Ευχαριστώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Θα ήθελα να ρωτήσω αν αξίζει ποια τώρα κάποιος να βάλει Netflix, δηλαδή υπάρχουν αρκετές σειρές και ταινίες (παλιές και καινούριες) με ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ υπότιτλους;;;

 

κάργα!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Θα ήθελα να ρωτήσω αν αξίζει ποια τώρα κάποιος να βάλει Netflix, δηλαδή υπάρχουν αρκετές σειρές και ταινίες (παλιές και καινούριες) με ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ υπότιτλους;;;

Οτι καλυτερο....Μπαινουν συνεχεια καινουργιες σειρες &  με Ελλην.Υποτιτλους...Καθαρη εικονα...χωρις διαφημισεις,εννοειται...Η πρωτη μου επιλογη αν θελω να δω κατι,ειναι το Netflix.....Αν δεν το εχει,τοτε προχωραω αλλου...αφοβα...μικρη ειναι η συνδρομη,ομως αξιζει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον κάτοχος και γω , μπαίνω φορτσάτος να ξεκινήσω το breaking bad και βλεπω δεν υπάρχουν υπότιτλοι ... Μα είναι δυνατόν ρε παιδιά να μην υπάρχουν στο BB και να υπάρχει μέχρι και μεταγλώττιση στο gotham ; 

Ξέρει κανείς που μπορώ να στείλω αίτημα για subs ;  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...