Προς το περιεχόμενο

Έχετε παράξενες φοβίες;


redhotstef

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο προηγούμενο σπιτι που ημουν γλυτωσα για 5 δευτερα, με το που ανοιγω την πορτα κ βγαινω ο μισος εξω, επεσε ο θερμοσιφωνας εσπασε πλακακια την χεστρα κατι σωληνες ξεκολησανε, χαμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω φοβαμαι μην μου πεσει ο θερμοσιφωνας στο κεφαλι την ωρα που καθομαι στον θρονο

 

Bγάλε το θερμοσίφωνα -άσε που καίει και τα άντερά του- profit (από κάθε άποψη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπο τοτε που ειχα δει το Final Destination εχω αποκτησει εναν φοβο οταν ειμαι στην εθνικη οδο και εχω μπροστα μου φορτηγο φορτωμενο με σωληνες/μακρουλα αντικειμενα κλπ. Μου σκαει παντα η σκηνη και πρεπει να προσπερασω.

Επειδή στην περιοχή που μένω έχουμε ένα εργοτάξιο, βλέπω σχεδόν σε καθημερινή βάση τέτοια φορτηγά. Μια φορά μου είχε τύχει και είχα κολλήσει ανάμεσα σε 2 τέτοια και έβρεχε και καρεκλοπόδαρα. Περιττό να πω ότι είχα χεστεί πάνω μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Επειδή στην περιοχή που μένω έχουμε ένα εργοτάξιο, βλέπω σχεδόν σε καθημερινή βάση τέτοια φορτηγά. Μια φορά μου είχε τύχει και είχα κολλήσει ανάμεσα σε 2 τέτοια και έβρεχε και καρεκλοπόδαρα. Περιττό να πω ότι είχα χεστεί πάνω μου.

 

Θα τα χα δει ολα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τρομάζουν οι άνθρωποι που έχουν γαλάζια η ανοιχτόχρωμα μάτια.Δε μπορώ να τους μιλάω με πιάνει άγχος και επίσης δεν έχω δει ούτε μια γυναίκα με τέτοια μάτια που να με ελκύει ακόμη και τα μοντέλα στο internet.. :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβάμαι τους καθρέφτες, αν πάω σε ξενοδοχείο και απέναντι από το κρεβάτι έχει καθρέφτη ξενερώνω και δεν μπορώ να κοιμηθώ.

 

 

http://www.imdb.com/title/tt0790686/

 

http://www.imdb.com/title/tt1576699/?ref_=tt_rec_tti

 

Thank me later.... :P  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν ξέρω αν το έχω ξαναπεί αλλά θα το πω και τώρα για να έχετε να με δουλεύετε για ...πάντα.

 

Έχω ένα θέμα με τις ...άδειες εκκλησίες! Όχι πως μπαίνω συχνά και στις γεμάτες αλλά με τις άδειες που έχει ησυχία παθαίνω κάτι. Πιο μικρός φοβόμουν πως θα ξυπνήσω κάποια στιγμή μέσα σε μία και θα είμαι εντελώς μόνος και θα χ3στώ από το φόβο.

 

Μεγαλώνοντας, με εκδικήθηκε το σύμπαν και στο στρατό η βασική μου σκοπιά ήταν στο πιο ήσυχο μέρος στην άκρη του στρατοπέδου και μπροστά από ...την εκκλησία. 

 

Πολύ αργότερα στα πλαίσια μιας άσκησης στα μαθήματα φωτογραφίας, έπρεπε να αποτυπώσουμε παιδικές φοβίες κλπ. Παίρνω λοιπόν αποφασισμένος τη dslr, πάω στην εκκλησία που με βάφτισαν έξω απο το χωριό, μπαίνω μέσα και κλείνω και την πόρτα πίσω μου... NOT GOOD! Δε νομίζω να με βοήθησε και βασικά ούτε και θυμάμαι τίποτα από αυτά τα 10 λεπτά που κατάφερα να μείνω μέσα... Έβγαλα αρκετές φωτό αλλά με ...τυχαίο τρόπο στα γρήγορα.  :ph34r:

post-40751-0-82021500-1480932709_thumb.jpg

post-40751-0-51594800-1480932722_thumb.jpg

post-40751-0-26850800-1480932815_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...