Προς το περιεχόμενο

The Last of Us Part II [PS4]


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Ενημέρωση 05/07/2020
Καθώς το παιχνίδι έχει κυκλοφορήσει πλέον:

  • Συζητήστε σε ήπιους τόνους και κόσμια πάνω στις εντυπώσεις σας από αυτό.
  • Μην μπαίνετε σε άσκοπες κόντρες περί political correctness και συναφή.
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς, όπως haters, fan boys, κλπ.
  • Οτιδήποτε αφορά την πλοκή του παιχνιδιού πρέπει να μπαίνει σε spoilers.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

At its core, The Last of Us Part II is still very much about Ellie and Joel, but for this reveal, we wanted to showcase several new characters that are integral to their next journey. We’re sure you have many questions after watching this scene. We’re also pretty sure that we’re going to see all sorts of theories about whom these characters are, where and when this scene takes place, and how all of this fits into Ellie and Joel’s next story. For now we’re keeping mum, but we’re excited to see what y’all make of this piece of the puzzle.

 

 

Από ότι φαίνεται θα έχει playable side chars, sounds cool αλλα δεν ξέρω κατά ποσο αυτό θα σε βγάζει από το main experience, might work might not αλλα άμα κάποιος έχει τις περισσότερες πιθανότητες να το κάνει σωστά είναι η ND. Btw πρόσεξε κανεις τα physics στο χώμα, μιλάμε για τρελό detail τα άτομα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν ειμαι αισιοδοξος οτι θα το δουμε μεσα στο 18.Στα μεσα του 19 το βλεπω.Μακαρι να βγω λαθος.

Ο λογος που ηθελαν τοσο πολυ να δειξουν ενα trailer,που τους ειχε φαει το κεφαλι ο κοσμος στην Ε3 που δεν εδειξαν τπτ,ειναι γιατι σκοπευουν να το βγαλουν το 2018. Τωρα το ποτε δεν το γνωριζουμε φυσικα,αλλα προβλεπω μαλλον για κοντα στις γιορτες εκτος αν φαει καποιο delay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμφιβάλλω dude, λογικά αυτό θα τρέχει 30fps στο 4 και 60fps στο pro, το 5 δεν το κόβω πριν τέλος '19-'20. Από εκεί και πέρα ας φάει όσα delay θέλει, το θέλω day1 bug free. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα το ps5 να εχει υποστηριξη για τους ps4 τιτλους (σε αντιθεση με αυτη του ps3 με ps4) ,μιας και εχει τελειως διαφορετικη αρχιτεκτονικη το ps4 απο αυτην του ps3.

 

Το να βγει remastered αργοτερα δεν το θεωρω απιθανο,απλα αν ισχυει το παραπανω ισως και να μην εχει νοημα,ειδικα αν το ps4 pro προσφερει 60fps.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικη εκτιμηση οσα θα γραψω, με βαση την προσωπικη μου παρατηρηση και γνωση της αγορας και τις ειδησεις-φημολογιες τις οποιες με μανια συλλεγω απο το διαδικτυο:

 

Αρχες-μεσα 19 το παιχνιδι. Τελη 19 με αρχες 20 το πσ5 για το οποιο συμφωνω απολυτα με οσα αναφερει ο Fulgore..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...