Προς το περιεχόμενο

Nokia 150, το πρώτο κινητό τηλέφωνο της HMD με το όνομα της Nokia


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το SMS στην αρχική οθόνη προσέξτε!

From: Snake Xenzia, What a classic game!

Υπονοούμενο για snake παιχνιδάκι μέσα.

 

Τα διαβάζουμε τα άρθρα γενικά ή βλέπουμε μόνο τίτλο και φωτογραφία; 

 

 

 

 Στο μενού της πλατφόρμας Series 30+ οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να βρουν διάφορα μικρά παιχνίδια, συμπεριλαμβανομένου και ενός κλασσικού παιχνιδιού από τα παλιά χρόνια της Nokia, το γνωστό φιδάκι.
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μοιάζει με τα τραγικά nokia που εβγαζε με την Microsoft μαζι.. Εχω το nokia 222 και ειναι ίσως οτι χειρότερο υπάρχει ντροπή για το όνομα που κουβαλάει.. Κλείνει και αν το αφήσεις κάτω λιγο απότομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλό τηλέφωνο. Σχεδιασμένο για τηλεφωνικές κλήσεις, χωρίς ringtones, wallpapers και λοιπές πολυτέλειες. Μου αρέσει!

 

Καλά τι την θες την μπακατέλα?

 

Θες να σου χαρίσω ενα 3310.

Βασικά 3 τηλέφωνα με παρόμοια χαρακτηριστικά πέταξα πέρσι στην ανακύκλωση, οπότε δεν ξέρω αν το εχω ακόμα. :P

 

Ακόμα και για τους μεγαλύτερους στην οικογένεια κάποιο smartphone βρίσκεται απο δω και απο κεί πεταμένο.

 

Και φυσικά το προτιμάνε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλιστα...

Αλλη μια μπαρουφα απο την.. Νοκια να την λεω πλεον;

Και μονο που εβαλε vga ειναι fail. Οπως και ενα ωραιο selfie που εβγαλε προσφατα το 215 ηθελα να το παρω αλλα ηθελα τουλαχιστον 1.3megapixel να εχω.

Απο σχεδιο δεν το ξεχωριζεις με το νοκια 206 που βγηκε πριν 4 χρονια..και ηταν και καλυτερο σε χαρακτηριστικα σαν το φθηνο της, τοτε κινητο..

Οι σχεδιαστες επισης παιζει να ειναι οι ιδιοι με αυτους της samsung, ολα τα μοντελα ιδια μεταξυ τους. Δειτε το φθηνο κινητακι της alcatel ot-2005 πχ με την ευρεια οθονη και τα μεγαλα πληκτρα, χαθηκε να βγαλουν κατι σαν αυτο; Η σαν το asha 200/1 με qwerty;

Τι να πεις..

Ξερω απο τωρα πως θα ειναι το πρωτο της android, κατι σαν το nokia x με αυθεντικο android μενου.

Ευτυχως υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες με ιδια ποιοτητα και καλυτερα χαρακτηριστικα επισης. Ευχομαι το νεο ετος να την βρει σε πωλησεις, ακομα πιο βαθια στο πατο.

 

Αντε και στο επομενο μοντελο της με βιντεο 10 sec!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τι την θες την μπακατέλα?

 

Θες να σου χαρίσω ενα 3310.

Βασικά 3 τηλέφωνα με παρόμοια χαρακτηριστικά πέταξα πέρσι στην ανακύκλωση, οπότε δεν ξέρω αν το εχω ακόμα. :P

 

Ακόμα και για τους μεγαλύτερους στην οικογένεια κάποιο smartphone βρίσκεται απο δω και απο κεί πεταμένο.

 

Και φυσικά το προτιμάνε...

 

Δεν το προτιμάνε όλοι το smartphone, υπάρχει μια ολόκληρη κατηγορία ατόμων που αγοράζουν και θα συνεχίσουν να αγοράζουν τέτοιου είδους τηλέφωνα. Είναι λάθος να κρίνουμε βάσει των δικών μας αναγκών. Γι' αυτό άλλωστε συνεχίζουν να παράγονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Moto E(2015)παντως μπορουσε καποιος να το βρει πριν καποιους μηνες με 60-65ευρω.Ακομα και το μετριο Lumia 435 προσφερει περισσοτερα στα 50ευρω. Για τα 30-35ευρω που βλεπω να κοστιζει το Nokia 150 οσο αστειο και αν ακουστει αλλα ειναι υπερκοστολογημενο για 2017.


Δεν το προτιμάνε όλοι το smartphone, υπάρχει μια ολόκληρη κατηγορία ατόμων που αγοράζουν και θα συνεχίσουν να αγοράζουν τέτοιου είδους τηλέφωνα. Είναι λάθος να κρίνουμε βάσει των δικών μας αναγκών. Γι' αυτό άλλωστε συνεχίζουν να παράγονται.

Ποιος ειναι δηλαδη ο λογος υπαρξης του εν λογω κινητου δηλαδη σε σχεση με το ηδη υπαρχον Nokia 130?Η vga καμερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά το βρίσκω για τα ελάχιστα χρήματα που κοστίζει τα βασικά τα κάνει και με το παραπάνω αντε που καλομάθαμε ολοι σε Smartphone και σε φρού φρού και αρώματα ! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά το βρίσκω για τα ελάχιστα χρήματα που κοστίζει τα βασικά τα κάνει και με το παραπάνω αντε που καλομάθαμε ολοι σε Smartphone και σε φρού φρού και αρώματα ! :)

Αλλίως υπάρχουν και τα καρτοτηλέφωνα στο δρόμο. Μην καλομαθαίνουμε και θέλουμε όλοι απο ένα κινητό τώρα. Άντε μπράβο με τις πολυτέλειες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι ολοιδιο με το Νοκια 215 που εχω στην κατοχη μου σε ασπρο και το συγκρινω αυτη τη στιγμη. Απο την ιδια μητρα βγηκε ακριβως μιλαμε, μονο το φλας προσθεσαν.

Περιμενα κανα αλλο design ή καποιο κινητο φτιαγμενο τελειως απο την αρχη, αλλα μας απογοητευσαν. Ειμαι φαν των feature και μαλλον θα δοκιμασω κανα αλλο προιον οπως panasonic GD18 & FlameFox Simple1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...