Προς το περιεχόμενο

Γυναίκες Ναυτικών


Lilouz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο καλύτερος μου φίλος είναι ναυτικός, παντρεμένος με παιδί και όχι, δεν τσιλημπουρδίζει.

 

Γενικά, έχουμε το κακό συνήθειο να τα τσουβαλιάζουμε όλα.

Κατσε εδω εσυ...είσαι το φως στο τούνελ :P ..και εγω ποτέ δεν καταλαβαίνω γιατί τα τσουβαλιάζουμε όλα..Ο δικός μου αυτή τη στιγμή είναι με άλλους 2 νιόπαντροι και εκείνοι και κλαίνε τη μοίρα τους όλοι μαζί. Στα λιμάνια η μόνη τους έννοια είναι να νοικιάσουν γρήγορα ρούτερ γαι να μπορούν να μας έχουν όλη μερα στο σκαιπ...απλα δεν απαντώ και δεν κάθομαι να ασχοληθώ γιατι φαίνεται οι εδω ξέρουν καλύτερα απο μένα τον άνθρωπο μου...Αλλά βλέπεις είναι όλοι γνώστες...απο τα ποίηματα του καββαδια :D Δεν παρεξηγώ γιατί είναι σαν να εκφέρεις άποψη για πυρινική φυσική ενώ δεν ξέρεις. Είναι μια πολύ ιδιαίτερη κατάσταση που αν την χειριστεί σωστα το ζευγάρι, όχι απλά κέρατο δεν θα πέσει, αλλα θα χτιστεί η σχέση με πιο γερές βάσεις. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελληνίδα είμαι. Το χιουμοράκι παραπάνω δεν ξέρω ως προς τι.. :/ Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια (εντυπωσιακό που βρέθηκε κάποιος να πει μια καλή κουβέντα). Φυσικά και δεν θα χωρίσω τον άντρα μου. Είμαστε πολύ ερωτευμένοι όλα τα χρόνια που είμαστε μαζί. Συν οτι μπορώ να ταξιδεύω μαζί του, συν οτι ολο αυτό το σκηνικό μόνο να ανανεώσει την σχέση μπορεί.ΑΝ είναι πραγματική αγάπη και οοντως θαυμάζεις τον άνθρωπο σου. Γιατι εγω τον θαυμάζω για την δουλειά του και εκείνος με θαυμάζει για το ''κουμαντο'' που κάνω πίσω. Αν τώρα η σχέση είναι τα φτιάξαμε και να χαμε να λέγαμε, ναι δεν πρόκειται να περπατήσει αν είναι ναυτικός ο άλλος. 

 

Πολυ χαιρομαι για την στάση σου και τον τροπο που το βλεπεις, και χαιρομαι που εισαι Ελληνιδα. Διασωζεις την τιμη και την υποληψη των ελληνιδων, που εχει πεσει πραγματικα χαμηλα....τελικα ναι, υπαρχουν και ελαχιστες εξαιρεσεις...

Μπραβο σου κοπελα μου, εισαι αξια συγχαρητηριων, και ο Θεος να σε δυναμωνει κι εσενα και τον αντρα σου, στον αγωνα που κανετε.

Εισαι αξιεπαινη από κάθε άποψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ χαιρομαι για την στάση σου και τον τροπο που το βλεπεις, και χαιρομαι που εισαι Ελληνιδα. Διασωζεις την τιμη και την υποληψη των ελληνιδων, που εχει πεσει πραγματικα χαμηλα....τελικα ναι, υπαρχουν και ελαχιστες εξαιρεσεις...

Μπραβο σου κοπελα μου, εισαι αξια συγχαρητηριων, και ο Θεος να σε δυναμωνει κι εσενα και τον αντρα σου, στον αγωνα που κανετε.

Εισαι αξιεπαινη από 

Ευχαριστώ πολύ πολύ για τον τρόπο που σκέφτεσαι!!! Αλλα δεν κάνω κάτι το αξιέπαινο. Απλά αγαπιόμαστε και φέρουμε εις πέρας αυτη την δοκιμασία επιτυχώς. Είναι και αυτή μια δουλειά, είναι και πολλές άλλες που απαιτούν κάποιες θυσίες.. :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα ήταν αν τσιλιμπορδίζουν οι ναυτικοί;;η κοπέλα μπήκε να βρει στο ινσόμνια και άλλες γυναίκες ναυτικών..αυτό μας είπε η ίδια τουλάχιστον..απο κει κ πέρα αφού το πήγατε τέλειως αλλού..σίγουροι δεν μπορούμε να είμαστε για κανέναν..ούτε καν για το ίδιο μας τον εαυτό..τώρα αφού το πήγατε και σε κέρατο.αν κάποιος θέλει να κερατώσει και σε μπουκάλι που λένε να τον κλείσουν θα το κάνει..από κει κ πέρα υπάρχουν κ χειρότερα επαγγέλματα για να πούμε μπράβο.εγω θα πω ένα μεγάλο μπράβο στον άνθρωπο που πήρε τα καράβια και στέλνει κ ατόφιο τον μισθό του στη γυναίκα του..αλλα είμαστε τελείως offtopic..υπογραμμίζω..άλλο έψαχνε η κοπελιά χτες βράδυ..και άλλες γυναίκες ναυτικών..

Και να προσθέσω..όταν ανοίγουμε ένα θέμα δημόσια ο καθένας μπορεί να γράφει την αποψή του..ας είναι ο TS προετοιμασμένος για αυτό..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η κοπέλα μπήκε να βρει στο ινσόμνια και άλλες γυναίκες

Το λες και semitrollαρισμα. Αλλες γυναικες βρισκεις σε αλλα forum και οχι στο insomnia.

Αλλες γυναικες ναυτικων κιολας, αγγιζει τα ορια του Παρασκευιατικου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα ήταν αν τσιλιμπορδίζουν οι ναυτικοί;;η κοπέλα μπήκε να βρει στο ινσόμνια και άλλες γυναίκες ναυτικών..αυτό μας είπε η ίδια τουλάχιστον..απο κει κ πέρα αφού το πήγατε τέλειως αλλού..σίγουροι δεν μπορούμε να είμαστε για κανέναν..ούτε καν για το ίδιο μας τον εαυτό..τώρα αφού το πήγατε και σε κέρατο.αν κάποιος θέλει να κερατώσει και σε μπουκάλι που λένε να τον κλείσουν θα το κάνει..από κει κ πέρα υπάρχουν κ χειρότερα επαγγέλματα για να πούμε μπράβο.εγω θα πω ένα μεγάλο μπράβο στον άνθρωπο που πήρε τα καράβια και στέλνει κ ατόφιο τον μισθό του στη γυναίκα του..αλλα είμαστε τελείως offtopic..υπογραμμίζω..άλλο έψαχνε η κοπελιά χτες βράδυ..και άλλες γυναίκες ναυτικών..

 

Συμφωνώ σε όλα πιο πολύ δεν γίνεται.Σε ολα όμως. Ναι έψαχνα κι άλλες γυναίκες ναυτικών. Συγκεκριμένα πράγματα, ακριβώς γιατι εαν δεν το ζεις, είναι κάτι που δυστυχώς απέξω δεν μπορείς να εκφέρεις άποψη. Αυτό για το φελλό...γεγονός. Κι εγω μαζί σου..στον αντρούλη τα μπράβο. :) Και ναι έχεις δίκιο, έπρεπε να είμαι προετοιμασμένη, θεώρησα μάλλον οτι θα δούν τον τίτλο και θα το αγνοήσουν αν δεν τους αφορά :P

Το λες και semitrollαρισμα. Αλλες γυναικες βρισκεις σε αλλα forum και οχι στο insomnia.

Αλλες γυναικες ναυτικων κιολας, αγγιζει τα ορια του Παρασκευιατικου.

Δεν καταλαβαίνω γιατί το λέτε έτσι...μπήκα σε ενα τοπικ που λεγόταν ''μπλα μπλα'' και είχε μέσα της παναγιάς τα μάτια απο θέματα. Ακόμα και για μωρά. Τι είναι τελικά, αντρικό το insomnia ? Γιατί αν είναι έτσι, δεν είχα ιδέα..σόρρυ κιολας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λες και semitrollαρισμα. Αλλες γυναικες βρισκεις σε αλλα forum και οχι στο insomnia.Αλλες γυναικες ναυτικων κιολας, αγγιζει τα ορια του Παρασκευιατικου.

Αυτό ακριβώς!!!εγώ ρώτησα στην αρχή μα απάντηση δεν πήρα....πως ακριβώς βρήκε το ινσόμνια για να ανοίξει αυτό το θέμα;;πιθανότερο πάντως είναι να βρει άντρες ναυτικούς εδώ..οπότε θα πουν τις γυναίκες τους να γραφτούν στο ινσόμνια να τα λένε...υπάρχουν άλλα φόρουμ πιο "γυναικεία" αν μου επιτρέπεται η έκφραση για να βρει "συναγωνίστριες"...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 θεώρησα μάλλον οτι θα δούν τον τίτλο και θα το αγνοήσουν αν δεν τους αφορά :P

 

Τι γλυκια αθωοτητα  ^_^

Να και ενα τραγουδακι  :-D

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Nn6QfbmV4EM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ σε όλα πιο πολύ δεν γίνεται.Σε ολα όμως. Ναι έψαχνα κι άλλες γυναίκες ναυτικών. Συγκεκριμένα πράγματα, ακριβώς γιατι εαν δεν το ζεις, είναι κάτι που δυστυχώς απέξω δεν μπορείς να εκφέρεις άποψη. Αυτό για το φελλό...γεγονός. Κι εγω μαζί σου..στον αντρούλη τα μπράβο. :) Και ναι έχεις δίκιο, έπρεπε να είμαι προετοιμασμένη, θεώρησα μάλλον οτι θα δούν τον τίτλο και θα το αγνοήσουν αν δεν τους αφορά :P

Δεν καταλαβαίνω γιατί το λέτε έτσι...μπήκα σε ενα τοπικ που λεγόταν ''μπλα μπλα'' και είχε μέσα της παναγιάς τα μάτια απο θέματα. Ακόμα και για μωρά. Τι είναι τελικά, αντρικό το insomnia ? Γιατί αν είναι έτσι, δεν είχα ιδέα..σόρρυ κιολας..

Το ινσόμνια είναι τεχνολογικό φόρουμ!

Το μπλα μπλα απλά είναι ένα κομμάτι απο τα 30 που ναι τεχνολογικά..για να βρεις γυναίκες και δη ναυτικών μπαίνεις σε φόρουμ γυναικεία..αυτά απο μένα...μπράβο στον άντρα σου που μπάρκαρε για να μη σας λείπει το παραμικρό..αααα...πρόταση::γιατι δεν ζητάς από τον άντρα σου να σου γνωρίζει τις συζύγους των άλλων ναυτικών κ να κάνετε μια ομάδα να τα λέτε...;;καλή τύχη ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ακριβώς!!!εγώ ρώτησα στην αρχή μα απάντηση δεν πήρα....πως ακριβώς βρήκε το ινσόμνια για να ανοίξει αυτό το θέμα;;πιθανότερο πάντως είναι να βρει άντρες ναυτικούς εδώ..οπότε θα πουν τις γυναίκες τους να γραφτούν στο ινσόμνια να τα λένε...υπάρχουν άλλα φόρουμ πιο "γυναικεία" αν μου επιτρέπεται η έκφραση για να βρει "συναγωνίστριες"...

Ναι το έχω καταλάβει και ρωτάω μήπως μπορεί κάποιος να μου πει πώς κλειδώνεται το τοπικ ? Πως το βρήκα για να γράψω αυτο εδω ε? Θα σε γελάσω δεν θυμάμαι πως ακριβώς έγινε και το έκανα εδώ. 

Τι γλυκια αθωοτητα  ^_^

Να και ενα τραγουδακι  :-D

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Nn6QfbmV4EM

οι ορέξεις για ειρωνία καλά κρατούν...δυσκολεύομαι να ακολουθήσω..δεν έκανα πια και κάτι τοοοοσο δραματικό για να βγάζετε χολή.. :/

Το ινσόμνια είναι τεχνολογικό φόρουμ!

Το μπλα μπλα απλά είναι ένα κομμάτι απο τα 30 που ναι τεχνολογικά..για να βρεις γυναίκες και δη ναυτικών μπαίνεις σε φόρουμ γυναικεία..αυτά απο μένα...μπράβο στον άντρα σου που μπάρκαρε για να μη σας λείπει το παραμικρό..αααα...πρόταση::γιατι δεν ζητάς από τον άντρα σου να σου γνωρίζει τις συζύγους των άλλων ναυτικών κ να κάνετε μια ομάδα να τα λέτε...;;καλή τύχη ..

Ευχαριστώ πολύ για την διευκρίνιση επιτέλους. Μήπως μπορείς και να μου πεις πως μπορω να το ''σταματησω'' τωρα ολο αυτο τον πόλεμο ?χααχχαα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανείς δεν σου κανε πόλεμο..αφού βρήκες πως ανοίγεις θέμα μπορείς να βρεις και έναν moderator για να του στείλεις προσωπικό μήνυμα να κλειδώσει το θέμα..στο είπανε κάποια post πριν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανείς δεν σου κανε πόλεμο..αφού βρήκες πως ανοίγεις θέμα μπορείς να βρεις και έναν moderator για να του στείλεις προσωπικό μήνυμα να κλειδώσει το θέμα..στο είπανε κάποια post πριν..

Ε καλά μόνο που δεν μου είπαν σε τι στάση πιστεύουν οτι μου τα φοράει ο άντρας μου...χαχαχαχα..τεσπα, θα την βρω την άκρη. Ευχαριστώ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ο ένας κολλητός είναι ναυτικός και λείπει ~8 μήνες το χρόνο κατά μέσο όρο.

 

2 φορές που είχε σχέση, δεν έκανε τίποτα.

Και τις 2 του βγήκε σε κακό, γιατί έκανε η κοπέλα που ήταν μαζί, εδώ, όσο αυτός έλειπε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ένας κολλητός είναι ναυτικός και λείπει ~8 μήνες το χρόνο κατά μέσο όρο.

 

2 φορές που είχε σχέση, δεν έκανε τίποτα.

Και τις 2 του βγήκε σε κακό, γιατί έκανε η κοπέλα που ήταν μαζί, εδώ, όσο αυτός έλειπε...

Εμα αυτό εννοούσα κι εγω οταν είπα, οτι αν εγω εδω αγχώνομαι 1 αυτος θα πρεπει να αγχωνεται 1000 που ειμαι στη στεριά. Αλλά τα ξέρουμε ολα και τσουβαλιάζουμε καταστάσεις και ανθρώπους μονιμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...