Προς το περιεχόμενο

Γυναίκες Ναυτικών


Lilouz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Κεφαλλονια ειναι μια κλειστη κοινωνια ζησε λιγο τον κοσμο πρωτα και υστερα τα ξαναλεμε αν επιθυμεις ακομα, προσπαθω να σε προστατευσω αλλα δεν βλεπω να το εκτιμας


Δεν νομίζω ότι η κοπέλα έχει μια ιδεατή άποψη της πραγματικότητας. Επίσης, επειδή δεν πιστεύουμε σε κάτι ή επειδή δεν γνωρίζουμε αυτό το κάτι να έχει συμβεί, δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχει ή και ότι δεν γίνεται. Δεν είναι όλοι οι άνθρωποι ίδιοι και όλες οι καταστάσεις επίσης. Οπότε δεν μπορείς να τους βλέπεις και από την ίδια σκοπιά.

Η κοπελα δεν τα εχει φτιαξει με μπασκετμπολιστα αλλα με ναυτικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 146
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Αλλάξτε τίτλο στο θέμα..να ξέρει αυτός που μπαίνει τι θα διαβάσει..γιατί δεν είδα να μπαίνει κ να γράφει κ κάποια άλλη σύζυγος ναυτικού..καλή συνέχεια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Η κοπελα δεν τα εχει φτιαξει με μπασκετμπολιστα αλλα με ναυτικο

Αν τα είχε φτιάξει με μπασκετμπολίστα θα ανησυχούσα βασικά περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τα είχε φτιάξει με μπασκετμπολίστα θα ανησυχούσα βασικά περισσότερο.

τωρα θα σου ευχηθει η op να βρεις τον ερωτα της ζωης σου και αν της πεις τον βρηκα θα επιμεινει οτι δεν τον εχεις βρει και πως γιαυτο εισαι πικροχολη με τους μπασκετμπολιστες , μερικοι ανθρωποι υποθετω δεν θελουν να σωθουν η απλα τρολλαρουν γιατι δεν εχουν κατι καλυτερο να κανουν με την ζωη τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.queen.gr/sex-sxeseis/story/63720/6-xronia-kerato-oyte-ego-oyte-oi-filoi-mas-ton-eixame-katalavei

κανει λαθος το ρεπορταζ??? δεν τα λεει ωραια? δεν τα λεει σωστα?

Και πάρε και αυτό το απόσπασμα απο φόρουμ να δεις οτι δεν είναι ρόδινα για κανέναν...

 

''Τώρα ο δικός μου μου λέει πολύ έντονα ότι του λείπουμε και καταλαβαίνω ότι έχει αρχίσει και υποφέρει πολύ... Εγώ γίνομαι κομμάτια όταν φεύγει, αυτός αρχίζει και διαλύεται στους 4 μήνες... 

Αυτά τα λεφτά που παίρνουν οι ναυτικοί (το είπα κάποτε κατάμουτρα στον άντρα μου) είναι η εξαγορά του χρόνου της ζωής τους, που την ξεπουλάνε μέσα στις λαμαρίνες για πάρτη των εφοπλιστών... 

 

Μακάρι να με άκουγε τότε που του έλεγα να μην πρωτομπαρκάρει αλλά άλλοι είχαν δρομολογήσει ήδη τη ζωή του... 18 χρονών βρέθηκε σε ένα γκαζάδικο 300.000 τόνων από το οποίο έκανε 13 μήνες να κατεβεί κι εγώ έστελνα 3-5 σελίδες γράμματα την ΗΜΕΡΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ στην εταιρία... Είχαμε γίνει το ζευγάρι που συζητούσε όλη η εταιρία...''

Η Κεφαλλονια ειναι μια κλειστη κοινωνια ζησε λιγο τον κοσμο πρωτα και υστερα τα ξαναλεμε αν επιθυμεις ακομα, προσπαθω να σε προστατευσω αλλα δεν βλεπω να το εκτιμας

Η κοπελα δεν τα εχει φτιαξει με μπασκετμπολιστα αλλα με ναυτικο

Δεν ζω στην Κεφαλλονιά κοριτσάκι μου...τα πειρισσότερα χρόνια μου τα έχω ζήσει στην Αθήνα..εσυ αλήθεια, πόσο χρονών είσαι και νιώθεις οτι γνώρισες τον κόσμο ? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζα οτι μονο οι αντρες τσακωνονται χωρις λογο σε καθε thread του insomnia :lol:

 

Oπως και να 'χει ψηφιζω Lilouz εγω. Ψαγμενη και αξιοπρεπεστατη. Δεν θα απογοητευσει ποτε τον αντρα της.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα θα σου ευχηθει η op να βρεις τον ερωτα της ζωης σου και αν της πεις τον βρηκα θα επιμεινει οτι δεν τον εχεις βρει και πως γιαυτο εισαι πικροχολη με τους μπασκετμπολιστες , μερικοι ανθρωποι υποθετω δεν θελουν να σωθουν η απλα τρολλαρουν γιατι δεν εχουν κατι καλυτερο να κανουν με την ζωη τους

Σου είπα οτι μάλλον ο ναυτικός που ειχες εσυ και σε κεράτωσε δεν ήταν ο έρωτας της ζωής σου, για να μπορείς να κρίνεις εσυ τις δικές μου συνθήκες ζωής αλλα ΚΑΙ τον συζυγό μου. Εβγαλες τα συμπεράσματα σου. .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσουβάλιασμα είναι κακό πράγμα, κάθε άνθρωπος και κάθε σχέση είναι διαφορετική. Αυτό δε σημαίνει ότι πρέπει να προσποιούμαστε πως δεν ξέρουμε ότι η συντριπτική πλειοψηφία τρώει ή(/και) ρίχνει κέρατο. Ευτυχισμένοι είναι αυτοί που έχουν βρει αυτόν/αυτήν που δε θα τους την "κάνει" ποτέ, όπως και αυτοί που νομίζουν ότι τον έχουν βρει.  :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζα οτι μονο οι αντρες τσακωνονται χωρις λογο σε καθε thread του insomnia :lol:

 

Oπως και να 'χει ψηφιζω Lilouz εγω. Ψαγμενη και αξιοπρεπεστατη. Δεν θα απογοητευσει ποτε τον αντρα της.

Θα γίνει καταμέτρηση ψήφων στο τέλος..χαχαχ..Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλωνουμε για το αυτονοητο, οτι αν ο αλλος θαλασσοπνιγεται κανα δυο εβδομαδες δεν θα ονειρευεται γυναικες αλλα τσιπουρες, και ετσι δεν θα ενδωσει στην καθε μια επαγγελματια η μη που θα του τριβεται στα λιμανια .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα θα σου ευχηθει η op να βρεις τον ερωτα της ζωης σου και αν της πεις τον βρηκα θα επιμεινει οτι δεν τον εχεις βρει και πως γιαυτο εισαι πικροχολη με τους μπασκετμπολιστες , μερικοι ανθρωποι υποθετω δεν θελουν να σωθουν η απλα τρολλαρουν γιατι δεν εχουν κατι καλυτερο να κανουν με την ζωη τους

Δεν το λέω από προσωπική εμπειρία, αλλά από αλλωνών. Όχι βέβαια ότι δεν υπάρχουν καλά και αξιόλογα παιδιά! Προφανώς και υπάρχουν. Η op επίσης είναι ενήλικας. Έχει δικαίωμα στην απόψη της (όπως έχεις και εσύ στη δική σου). Δεν νομίζω ότι τρολλάρει. Επίσης, δεν βρίσκω το λόγο να μην πιστέψω τα λεγόμενά της. Κάτι παραπάνω ξέρει για το ποιον του φίλου της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου είπα οτι μάλλον ο ναυτικός που ειχες εσυ και σε κεράτωσε δεν ήταν ο έρωτας της ζωής σου, για να μπορείς να κρίνεις εσυ τις δικές μου συνθήκες ζωής αλλα ΚΑΙ τον συζυγό μου. Εβγαλες τα συμπεράσματα σου. .

δεν εξεταζω αν ηταν ο ερωτας της ζωης μου η οχι απλα ανεφερα μια προσωπικη εμπειρια θα μπορουσα να πω και για αλλους απλα προτιμησα να πω την δικη μου, και ανεφερα πως η πλειοψηφια αν οχι ολοι κανουν αυτη την δουλεια και το ξερω και απο αλλες γυναικες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσουβάλιασμα είναι κακό πράγμα, κάθε άνθρωπος και κάθε σχέση είναι διαφορετική. Αυτό δε σημαίνει ότι πρέπει να προσποιούμαστε πως δεν ξέρουμε ότι η συντριπτική πλειοψηφία τρώει ή(/και) ρίχνει κέρατο. Ευτυχισμένοι είναι αυτοί που έχουν βρει αυτόν/αυτήν που δε θα τους την "κάνει" ποτέ, όπως και αυτοί που νομίζουν ότι τον έχουν βρει. :-)

Μέχρι η πλειοψηφία λοιπόν να μεταβεί στο "ΟΛΟΙ", τότε τα συμπεράσματα μας δεν μπορούν να είναι και σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...