Προς το περιεχόμενο

RX100 εν έτει 2016;


psfan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Call Sony Hellas ή ακομη πιο ευκολο, πάρε τηλεφωνο κανα δυο απο τα μαγαζια για να διασταυρωσεις την πληροφορια

Επεξ/σία από SeNNinhA
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τώρα έχουν αλλάξει αρκετά τα λουτρά. Έχει ένα κτήριο με τις εσωτερικές πισίνες τις οποίες κλείνεις εκ των προτέρων (όπου έχουν προστεθεί αρκετές πισίνες), έχει την μεγάλη και ανοικτή πισίνα που δίπλα της έχει το καφέ και νέος μεγάλος χώρος με τουαλέτες, ξύλινα παραβάν για να αλλάξεις και μπάνια. Δίπλα από την μεγάλη πισίνα είχε κάποιες μικρές γούρνες που τις διέλυσαν και έφτιαξαν μία πετρόχτηστη πισίνα, όμοια άλλης μίας στα λουτρά. Τα υπόλοιπα δεν έχουν αλλάξει πολύ.

Για απάτη στο νερό ούτε έχω ακούσει, ούτε πιστεύω κάτι τέτοιο...

 

Ναι τι διάολο δεν μου μύριζε για απάτη!

Και καταπληκτική διαδρομή αυτή η κατηφορική με στροφές και θέα θυμάμαι. 

Καλή χαλάρωση μετά από ολοήμερο καταβάσεων το συνιστώ σε όλους τους σκιέρ.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι τι διάολο δεν μου μύριζε για απάτη!

Και καταπληκτική διαδρομή αυτή η κατηφορική με στροφές και θέα θυμάμαι. 

Καλή χαλάρωση μετά από ολοήμερο καταβάσεων το συνιστώ σε όλους τους σκιέρ.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Το νερό είναι ιαματικό όταν είναι πάνω από 35οC. Αυτοί λένε ότι είναι 37. Ίσως σε κάποια από τις φυσικές πισίνες να είναι (δεν μπήκα για να ξέρω) αλλά στις εσωτερικές ούτε με σφαίρες δεν είναι τόσο. Δεν θα άντεχα να κάτσω τόση ώρα μέσα αν ήταν τόσο ζεστό ούτε θα έμπαινα εξ' αρχής τόσο άνετα. Εκτός αυτού μετά από μισή ώρα σε υψηλή θερμοκρασία δεν μπορείς ούτε τα χέρια να σηκώσεις για να πιάσεις την πετσέτα. Εδώ χαλαρά, άνετα θα καθόμουν όλη μέρα.

Επίσης έχει θειάφι παρ' όλο που όταν ρώτησα μου το απέκλεισαν. Δεν είναι κακό να έχει αλλά σε μεγάλες συγκεντρώσεις δεν είναι και καλό απαραίτητα. Αυτά τα λέω συγκρίνοντας με άλλες 3 λουτροπόλεις που έχω επισκεφτεί.

Κατά τα άλλα σαν οργάνωση-χώρος είναι άρτια και σε συνδυασμό με τις παρεμφερείς υπηρεσίες που μπορεί να βρει κάποιος (μασάζ) εγγυώνται ένα ΣΚ χαλάρωσης. Για εσωτερικές πισίνες να προτιμήσετε τις καινούριες. Για μασάζ να προτιμήσετε αυτό που είναι απέναντι από τις εσωτερικές πισίνες στο χώρο της λουτρόπολης. Το spa to spa μέσα στο χωριό είναι αν σας αρέσει να σας χαϊδεύει για μισή ώρα μια νεαρά κοπελίτσα, όχι για να ξεπιαστείτε. :)

Καλημερα

Τελικα ξερει καποιος αν τα 3 χρονια εγγυηση θα συνεχιστουν και μετα το νεο ετος σαν προσφορα?

 

Παλεύω να κρατηθω μεχρι να μπουν οι εκπτωσεις για την m2

Αν ήταν να πάρω καινούρια θα τη χτυπούσα τώρα που λένε ότι μέχρι 31/12 δίνουν 3 χρόνια εγγύηση. 

Επεξ/σία από VampireKiSS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το νερό είναι ιαματικό όταν είναι πάνω από 35οC. Αυτοί λένε ότι είναι 37. Ίσως σε κάποια από τις φυσικές πισίνες να είναι (δεν μπήκα για να ξέρω) αλλά στις εσωτερικές ούτε με σφαίρες δεν είναι τόσο. Δεν θα άντεχα να κάτσω τόση ώρα μέσα αν ήταν τόσο ζεστό ούτε θα έμπαινα εξ' αρχής τόσο άνετα. Εκτός αυτού μετά από μισή ώρα σε υψηλή θερμοκρασία δεν μπορείς ούτε τα χέρια να σηκώσεις για να πιάσεις την πετσέτα. Εδώ χαλαρά, άνετα θα καθόμουν όλη μέρα.

Επίσης έχει θειάφι παρ' όλο που όταν ρώτησα μου το απέκλεισαν. Δεν είναι κακό να έχει αλλά σε μεγάλες συγκεντρώσεις δεν είναι και καλό απαραίτητα. Αυτά τα λέω συγκρίνοντας με άλλες 3 λουτροπόλεις που έχω επισκεφτεί.

Κατά τα άλλα σαν οργάνωση-χώρος είναι άρτια και σε συνδυασμό με τις παρεμφερείς υπηρεσίες που μπορεί να βρει κάποιος (μασάζ) εγγυώνται ένα ΣΚ χαλάρωσης. Για εσωτερικές πισίνες να προτιμήσετε τις καινούριες. Για μασάζ να προτιμήσετε αυτό που είναι απέναντι από τις εσωτερικές πισίνες στο χώρο της λουτρόπολης. Το spa to spa μέσα στο χωριό είναι αν σας αρέσει να σας χαϊδεύει για μισή ώρα μια νεαρά κοπελίτσα, όχι για να ξεπιαστείτε. :)

 

 

 

Ε ρε μπελάδες που αποκτήσαμε μας βλέπω να ανηφορίζουμε για διήμερο σε παλιά λημέρια για το update του πράγματος.

 

Ενδιαφέρον άκου και μασέρ στα πέριξ των λουτρών.

 

Thanks 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

RX100 στα 200€ μεταχειρισμενη στο dpgr

 

http://www.dpgr.gr/forum/index.php?topic=65648.msg818544;topicseen#new

 

Είδα ότι μπαναρίστηκε ο ίδιος χρήστης στο avclub.gr. Δεν ξέρω τον λόγο, μπορεί να είναι κάτι απλό μπορεί και όχι, οπότε λίγο προσοχή αν κάποιος προβεί σε συναλλαγή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικώς την αγόρασα καινούρια με την επέκταση εγγύησης (1+3 εγγύηση αντιπροσωπείας!). Είχα βάλει και στο παιχνίδι την D3300 αλλά εφόσον δεν θα ασχοληθώ με φακούς κατέληξα στην RX100. Ικανοποιημένος από τα πρώτα δείγματα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...