Προς το περιεχόμενο

Nespresso - Κάψουλες Αυθεντικές ή μη (γνώμες, απόψεις και ΟΧΙ προσφορές) και παρελκόμενα


Craven

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, margaritagr είπε

Εγω πηρα πρώτη φορά καψουλες Costa Coffee και η ροή έχει σοβαρό θέμα, δεν ειναι σωστή.

Με τις coffee island 0 προβλήματα 

Ναι οι Costa εχουν αργη ροη , ειδικα σε εναν lungo που ειχα παρει εκανε πανω απο 1 λεπτο να πεσει ολος ο καφες , εκανα 2-3 εξτρα τρυπες με ενα μικρο αιχμηρο ψαλιδακι (οχι μεγαλυτερες απο αυτες που κανει η μηχανη γιατι θα περναει και καφες) και βοηθουσε αρκετα..

Επεξ/σία από Miatakias
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

22 ώρες πριν, panospkk1 είπε

Από nespresso  θα κοιτούσα και τον Napoli τον κόκκινο που προσωπικά μου αρέσει.  

Ο καλυτερος με διαφορα για freddo!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 27/4/2022 στις 4:31 ΜΜ, gustom2008 είπε

Αγορασα την krups τελικα!Αυριο θα την δοκιμασω! Ευχαριστω!!!

20220427_162752.jpg

Δεν μας εγραψες τις εντυπωσεις σου απο την nespresso.. Πως σου φανηκε ο καφες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Καλησπερα.Δεν συγκρινεται σε καμια περιπτωση με τον καφε που παιρνουμε απο εξω.Καλος ειναι.Καψουλες nesspresso εχω χρησιμοποιησει δυο φορες μονο.εχω στοκ τωρα καμια 150ρια καψουλες.Θα βγαλω ολο το καλοκαιρι! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Παραγγειλα απο μια 10δα καψουλες 10 διαφορετικες γευσεις της nesspresso.Εχει εκπτωση 50%.Συν αυτες που φαινονται στην φωτο.Συν μια 10δα απο market in ντεκαφεινε δικης τους μαρκας και αλλη μια 10δα απο μασουτη δικης τους μαρκας επισης.

280379525_743336506789551_5875177342917241868_n.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, jaguar13 είπε

Κάτσε γιατί σε έχασα, που έχει 50% έκπτωση;

με την αγορά κάθε νέας καφετιέρας εννοεί. 

είχα πάρει κι εγώ κάμποσες ποικιλίες έτσι γιατί βγαίνουν στα 0,25/κάψουλα που είναι εξαιρετική τιμή 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
2 ώρες πριν, jaguar13 είπε

Κάτσε γιατί σε έχασα, που έχει 50% έκπτωση;

Οτι ειπε ο απο πανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πηγα σημερα στο σουπερ μαρκετ με τα δυο γραμματα και ειδα εκτος οτι εχει αυτους τους Perla σε αλουμινιου  με -15% στα 2,32 η δεκαδα (εχει και lungo decaf καψουλα που μονο σε nespresso εχω δει) εχει και μια αλλη καινουρια αγνωστη μαρκα που λεγεται Gondoliere (πρεπει να ειναι πλαστικη η καψουλα) σε 2 τυπους: ritretto και lungo συσκευασια των 22 καψουλων,  αρχικη τιμη στα 3,79 (0,17/καψ), πολυ φθηνα...

 

Αν παρει κανενας ας γραψει εντυπωσεις...

 

11111.jpg

 

eee.jpg

Επεξ/σία από Miatakias
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή δεν έχω δει....

έχεις η nespreso καψουλες σοκολατα ????

αν δεν έχει ποιες έχετε δοκιμάσει???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, kostasbm είπε

επειδή δεν έχω δει....

έχεις η nespreso καψουλες σοκολατα ????

αν δεν έχει ποιες έχετε δοκιμάσει???

Στην nespresso δεν θα βρεις ευκολα αλλα ροφηματα εκτος καφε , δεν ειναι σαν την dolce gusto κτλ

ριξε μια ματια εδω! https://www.skroutz.gr/c/1550/kapsoules-kafe-rofimaton/f/445164_445171/Nespresso-sokolata.html?o=nespresso+καψουλες&order_by=pricevat&order_dir=asc

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Miatakias είπε

Πηγα σημερα στο σουπερ μαρκετ με τα δυο γραμματα και ειδα εκτος οτι εχει αυτους τους Perla σε αλουμινιου  με -15% στα 2,32 η δεκαδα (εχει και lungo decaf καψουλα που μονο σε nespresso εχω δει) εχει και μια αλλη καινουρια αγνωστη μαρκα που λεγεται Gondoliere (πρεπει να ειναι πλαστικη η καψουλα) σε 2 τυπους: ritretto και lungo συσκευασια των 22 καψουλες  αρχικη τιμη στα 3,79 (0,17/καψ), πολυ φθηνη..

Αν παρει κανενας ας γραψει εντυπωσεις...

εχω γραψει καποιες σελιδες παραπισω,εμενα πλεον οι perla ειναι οι go-to μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Miatakias είπε

Πηγα σημερα στο σουπερ μαρκετ με τα δυο γραμματα και ειδα εκτος οτι εχει αυτους τους Perla σε αλουμινιου  με -15% στα 2,32 η δεκαδα (εχει και lungo decaf καψουλα που μονο σε nespresso εχω δει) εχει και μια αλλη καινουρια αγνωστη μαρκα που λεγεται Gondoliere (πρεπει να ειναι πλαστικη η καψουλα) σε 2 τυπους: ritretto και lungo συσκευασια των 22 καψουλες  αρχικη τιμη στα 3,79 (0,17/καψ), πολυ φθηνη..

Αν παρει κανενας ας γραψει εντυπωσεις...

Καλησπέρα, και εγώ πριν λίγες μέρες πήρα perla no. 10 , την μαύρη συσκευασία.

Τους κατατάσσω στην 1η θέση από τους οικονομικούς και σαν ροή αλλά και σαν καφές. Πάρα πολύ νόστιμος.

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...