Προς το περιεχόμενο

Στις 3 Μαρτίου κυκλοφορεί το Nintendo Switch με τιμή $299,99


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βρε παιδια ολοι εσεις με το απατο  ,βιαζεστε πολυ ,τοσο τεραστιοι gamers ειστε και μαντεις που ξερετε ή ειστε ολη η αγορα?εγω αγορασα ps vita day one και εναμιση χρονο μετα αρχισα να παιζω παιχνιδια σε αυτο αλλα δεν ειπα απατο...

 

 

 

κακώς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 235
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οσοι κραζετε για την τιμη να φανταστω οτι δεν εχετε πολλαπλασιας αξιας κινητο, ταμπλετ, pc κτλ ετσι;

 

420 λάπτοπ (Dell Inspiron 14, i3)

90 ευρό κινητό (LG Spirit)

 

Δεν είναι πολλά τα 300, είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΆ γι αυτά τα ΛΙΓΑ που προσφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ρε σεις τι κραζετε ολοι?

Για μερικους (βαζω τον εαυτο μου μεσα) ειναι το ιδανικο.

Ναι οντως ειναι πολυ αδυναμο και ειναι μεγα FAIL απο τη Ninty, αλλα ρε φιλε να μπορω να παιξω ΝΒΑ2Κ18 κατα τις "δυσκολες" ωρες στη τουαλετα και τι στο κοσμο

εχεις σκεφτει να παρεις ενα ps vita και να κανεις remote play απο το ps 4 σου...μια χαρα την ιδια δουλεια στη τουαλςτα θα κανεις :).παρεπιπτοντως εγω day 1.γιατι ετσι γουσταρω.οσο οι "απατοι" θα κραζουν εγω θα παιζω zelda στο κρεβατακι μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις σκεφτει να παρεις ενα ps vita και να κανεις remote play απο το ps 4 σου...μια χαρα την ιδια δουλεια στη τουαλςτα θα κανεις :)

 

Άσε που μπορεί να σκάσει λίγα παρπάνω αλλά θα έχει και καλύτερη ποιότητα και ΠΟΛΛΟΥΣ, ΠΟΛΛΟΥΣ περισσότερους τίτλους!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

420 λάπτοπ (Dell Inspiron 14, i3)

90 ευρό κινητό (LG Spirit)

 

Δεν είναι πολλά τα 300, είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΆ γι αυτά τα ΛΙΓΑ που προσφέρει.

και κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια ,μαλιστα, εδω το ps vita το αγορασα 210 ευρω και game library δεν ...αλλα ειπαμε ο καθενας αντι να κοιταζει να υπαρχει ανταγωνισμος που ωφελει θελει να δικαιωθει για τις αλλες του επιλογες

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν ανεκδοτο ειναι ολο αυτο που κανει η nintendo απο το wii u και μετα.Λογικα το switch θα πουλησει λιγοτερα ακομα και απο το wii u που δεν πουλησε τιποτα.Εχω απολαυσει το snes και το n64 οταν ημουν παιδι γιατι τοτε εβγαζε εξαιρετικες κονσολες.Τωρα τι βλακειες ειναι αυτα που βγαζει απορω πως γινεται να πεσει τοσο χαμηλα μια εταιρια σαν την nintendo.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ωραιο με την νιντεντο ειναι οτι εν καιρω χακαρετε και κανεις την κονσολα σου ενα ωραιοτατο πολυμηχανημα emu και παλαιοτερων κονσολων της .μονο για αυτο αξιζει day οne αν ξερεις να ψαχνεις φυσικα...

και φυσικα για καποιον που δεν ειναι specs λαγνος εχει ωραιοτατα rpg  σε γραφικα που εμενα τλχιστο μου αρεσουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η nintendo δεν ανακοίνωσε αναλυτικά στοιχεία για τον επεξεργαστή πέρα από ένα αόριστο, custom Nvidia Tegra processor... Κατά τα άλλα θα συμφωνήσω με προλαλήσαντες λέγωντας: Too little too late, Nintendo. Ζωή σε λόγου μας...

 

σ.σ. Και 200 να είχε πάλι δεν θα το έπαιρνα. Εκτός και αν βγουν απίστευτες exclusive καινοτομικές παιχνιδάρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

299 και ο κώτσος... καλή φάση αν ξεκινήσει από τόσο

 

http://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/nintendo-switch/konsoles-nintendo-switch

 

θα πάρω ένα στη γυναίκα, είμαι σίγουρος πως είναι οτι πρέπει για να της πέσει και να σπάσει 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε νιντέντο,επιτέλους.

 

Να παίξουμε κανά Μάριο και κανά Ζέλντα πια.

Πήξαμε στους ΑΑΑ τίτλους στις συσκευές σου.

 

Mετά τη χρυσή βροχή της επανακυκλοφορίας του nes,τώρα δίνεις σε εμάς τους πιστούς το μόνο που μας έλειπε.

To εφάμιλλο του 2girls1cup σε παιχνιδομηχανή.

Με ανοικτό το στόμα το περιμένουμε,και αυτό.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν ανεκδοτο ειναι ολο αυτο που κανει η nintendo απο το wii u και μετα.Λογικα το switch θα πουλησει λιγοτερα ακομα και απο το wii u που δεν πουλησε τιποτα.Εχω απολαυσει το snes και το n64 οταν ημουν παιδι γιατι τοτε εβγαζε εξαιρετικες κονσολες.Τωρα τι βλακειες ειναι αυτα που βγαζει απορω πως γινεται να πεσει τοσο χαμηλα μια εταιρια σαν την nintendo.

Αυτό. Αν είχαμε 1997 θα ήταν ΟΥΑΟΥ αλλά έχουμε 2017.

Too little too late

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει λογος να παει να δωσει καποιος 350 ευρω, και να μην περιμενει 7-8 μηνες και να παρει το εργαλειο το Scorpio με 100 παραπανω.

Να βγουν οι ps4 fans να πουν την γνωμη τους; Δεκτο, παρα τα ελαττωματα της τιμια κονσολα το ps4 και αντιπροσωπευουν την πλειοψηφια των console gamers

Να βγουν οι old school nintendo fans; Πολυ καλα, εχουν και εμπειρια με την εταιρια

Να βγουν οι pc gamers; ακομα καλυτερα, αφου ερχονται και απο μια "ελευθερη" πλατφορμα μπορει να το βλεπουν απο αλλη γωνια το θεμα

Να ερχονται οι ουγκανοι του xbox που περιμενουν "την υπερτατη κονσολα" το βρισκω κωμικο. Μπραβο φιλε peasant, το ετος 2018 θα παρεις αυτο που υπαρχει στο pc εδω και... ΠΑΝΤΑ. Πρακτικα θα παρεις ενα mid range pc με windows 10. Απλως εσυ θα εισαι σκλαβος της ms ενω εγω θα ειμαι σε μια ανοιχτη πλατφορμα. Θα εχω upgrades, πολλαπλασια και καλυτερα games, emulators, αμετρητες επιλογες αναλογα το budget μου, θα εχω ολα τα χειριστηρια/πληκτρολογια/ποντικια που υπαρχουν, πολυ φθηνοτερα games, δωρεαν online και θα εχω ενα εργαλειο που μπορει να κανει πολλα περισσοτερα απο το "scorpio" σου.

Οποτε θα παρω κατι που μπορει μεν να κοστιζει κατι παραπανω στην αρχη αλλα θα βγω κερδισμενος με την παροδο του χρονου και θα εχω μια μακραν καλυτερη εμπειρια. Απλως η microsoft δεν εχει τιποτα να προσφερει και τωρα το γυρισε στην specsολαγνεια, για να τσιμπησουν τα κοροιδα.

Το console gaming εχει καταντησει τσιρκο, ας επιστρεψει πισω σε αυτο που εκανε καλα (απλο και φθηνο, καλυτερο απο το pc gaming για το casual κοινο) και ας σταματησει να κυνηγαει τα specs γιατι θυμιζει κινεζικη αντιγραφη του pc.

Υ.Γ.: Δεν προσπαθω να σε προσβαλω απλως θελω να σου δειξω οτι το "scorpio" που περιμενεις με τοση αγωνια ειναι ενα υβριδιο που το μονο που πηρε απο το pc gaming ειναι τα specs και κατα τα αλλα κρατησε ολη τα προβληματα του console gaming. Δεν εχει τιποτα να προσφερει στον καταναλωτη, εμενα και εσενα δηλαδη, ζημια στην αγορα κανει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Οι players που θα εγγραφούν στην συνδρομητική υπηρεσία, θα έχουν τη δυνατότητα να κατεβάζουν και να παίζουν ένα κλασικό παιχνίδι το μήνα από τα Nintendo Entertainment System (NES) ή Super Nintendo Entertainment System (SNES).

 

Ελα ρε Nintendo σοβαρα; Δηλαδη μου λες οτι θα εχω το προνομιο να πληρωνω για να παιζω ΕΝΑ NES/SNES GAME ΤΟΝ ΜΗΝΑ? Αυτο που κανω ΔΩΡΕΑΝ εδω και δεν ξερω ποσα χρονια με το κινητο/pc μου?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...