Προς το περιεχόμενο

Στις 3 Μαρτίου κυκλοφορεί το Nintendo Switch με τιμή $299,99


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 235
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν παίζει να το τηρήσουν με τέτοια ισοτιμία. :P

Νομίζω πως όταν το βγάλανε διαθέσιμο για προπαραγγαλία γράψανε ότι η τιμή μπορεί να πάει μόνο προς τα κάτω. Δεν είμαι 100% σίγουρος αλλά έχω αυτή την εντύπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λενε οτι θα βγαλουν το skyrim. Παιδια ξερετε ποσο παλιο ειναι το skyrim? Το παιχνιδι αυτο ειναι του 2011. Συν οτι το εχει παιξει και η κουτση μαρια και ειδικα τωρα που βγηκε και η special edition για τα PC/X1/PS4 με ακομα καλυτερα γραφικα.

 Τι να πω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

399€ στο κοτσοβολο

399€ στο mediamarkt

397€ στο e-shop

 

Αντε γεια

και επι πληρωμη το online

 

299 @Public           - http://tinyurl.com/jnpuo86

 

Και σε ποιά κονσόλα δεν είναι επί πληρωμή το Online?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η nintendo δεν φημίζεται για της κονσόλες που βγάζει,αλλά πάντα για την πρωτοτυπία της,όταν έβγαλε το πρώτο wii είχε να είναι πάταγο με τον πρωτότυπο χειρισμό, κάποιοι το θεώρησαν βλακεία,εμένα μου άρεσε,πήγε η Σόνυ να το αντιγράψει και έβγαλε μία αποτυχία,η m$ το πήγε ένα βήμα παραπέρα και έβγαλε το kinnect.Ειναι ποιο family friendly η nintendo.Το ότι το παίρνεις μαζί σου και παίζεις ΑΑ τίτλους,που με ένα τάμπλετ δεν τα έχεις αυτά,είναι πραγματικά πολύ καλό, φαντάσου να είσαι έξω και να παίζεις skyrim.Το όλο consept είναι πολύ καλό για τα δικά μου λεγόμενα,αλλά θα το δούμε πραγματικά πως ανταποκρίνεται όταν με το καλό βγει στην αγορά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

299 @Public           - http://tinyurl.com/jnpuo86

 

Και σε ποιά κονσόλα δεν είναι επί πληρωμή το Online?

Τουλάχιστον οι άλλες κονσόλες έχουν σωστό online και σώστες υπηρεσίες δώρα και λοιπα. Τώρα  η ninty ζητάει να βάλεις εφαρμογή στο κινητο για voice chat  γιατί ούτε αυτό δεν κάνει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑΙ ΘΑ ΠΑΙΖΕΙ ΑΑ ΤΙΤΛΟΥΣ ΣΕ ΦΟΡΗΤΗ ΜΟΡΦΗ ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ? ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΚΤΟΣ ΣΠΙΤΙΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΚΑΤΙ ΑΠΛΟ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ, ΔΗΛ ΣΕ MOBILE. ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΠΙΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΤΟ ΠΡΟ ΚΟΝΤΡΟΛΕΡ ΟΠΟΤΕ +50 ΤΣΑΚΑΤΣΑΚΑ. ΜΜΜ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΑΝ ΔΕΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΚΠΛΗΞΗ, ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΕΤΑΙΡΙΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να μην πάρει κανείς PS4 Με 250;

γιατι ισως θελει τις αποκλειστικοτητες της νιντεντο;

Το όλο story με την Nintendo μου θυμίζει ανέκδοτο του Χριστόδουλου. Για μένα R.I.P. η nintendo μετά το N64

διαφωνω, και το gamecube ηταν εξαιρετικο...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα επαιρνα ποπ κορν αλλα ένα Smith Wesson θα ηταν πιο χρησιμο, μετα απ οτι διαβασα.

Συγκριση με PS4, συγκριση με νεο Xbox, συγκριση με smartphone (παναϊα και χριστουλη). Εκτος τοπου και χρονου, συμπερασματικα και σύντομα.

Τα 300 ειναι καλή τιμή εκκίνησης. Καθολου ευχάριστο που η Ευρωπη αποφασιζει οπως της αρεσει για την τιμη, εξού και οι μεγάλες διακυμάνσεις.

Για τη χρηστικότητα τοσο μικρων χειριστηριων μενω επιφυλακτικος, με εντυπωσίασε όμως η γκαμα λειτουργιων, σε τοσο μικρο μεγεθος.

Εν ετει 2017, δε μου αρεσει η επιλογη της HD αναλυσης. Ολα θα εξαρτηθουν απο την ποιοτητα του πανελ (φωτεινοτητα, αποδοση χρωματων, γωνιες θεασης, αντανάκλαση φωτος κτλ).

Οσοι αγαπαμε Nintendo games, νομιζω ειναι πλεον μια καλη ευκαιρια για αποκτηση κονσολας.

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...