Προς το περιεχόμενο

[Powerbank] Xiaomi Powerbank 2 10000mAh Quick Charge 2.0 @ xxxxxx ~ 13€ [ΑΚΥΡΑ - ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΕΙ ΕΛΛΑΔΑ]


Questioner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άκυρο κι εδώ με παραγγελία μόνο powerbanks.

 

Dear [...],

 

Thank you very much for place the order with us.

 

We extremely sorry for not shipping the package to you yet.

 

We are sorry to inform that we can not ship battery or power bank out due to shipping policy, there is not shipping method for battery or power bank.

 

After reviewing your case, we have 2 options to compensate you:

 

1) Refund on your original payment method

 

2) Choose another one to replace this item.

 

We would be very grateful if you could tell us the SKU (item number), the full name of the item or the URL link for the new item. We will be able to check its stock levels.

 

Please contact me as soon as possible and let me know if this is acceptable, so that we can process the order for you.

 

We sincerely apologize for any inconvenience that may have been caused.

 

Best Regards,

 

Yoshop Customer Service

 

http://www.yoshop.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 200
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φίλε αγόρασα κ πριν 1 μήνα power bank από το banggood κ πριν 15 μέρες. Κ τα δύο δέματα τα παρέλαβα χωρίς προβλήμα.

 

Όταν σου λέμε ότι στέλνει στέλνει, δεν έχει μήπως το στείλουν κ τέτοια χαζά.

Ειχα παραγγειλει 2 Rommos 5000 σε διαφορετικη ημερομηνια. Το 1ο ηρθε, το 2ο κολλησε στην NL Post.

Στελνει λοιπον αλλα δεν ειναι σιγουρο οτι θα το παραλαβεις...!!!

 

Edit: το σχολιο μου αναφερεται στο geekbuying και οχι στο banggood που λεει ο φιλος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που είναι και φρέσκο το πράγμα και είστε και πολλοί, δεν τους πετάτε και καμιά ερώτηση για το αν είναι πρόβλημα με την Ελλάδα και δεν μπορούν να κάνουν κάτι ή αν σκοπεύουν να ψάξουν να βρουν λύσεις για το πρόβλημα που δημιουργείται με την αποστολή μπαταριών και powerbanks εδώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμία απάντηση ακόμη... αλλά άκυρο το κόβω

τι παπαρια αυτό με τις μπαταρίες... ελληνικός νόμος είναι η γενικά σε όλη την Ευρώπη?

 

Για Ελληνικό το κόβω... Στην Γερμανία πάντως ένας φίλος μου παρήγγειλε και παρέλαβε κανονικά πριν λίγες μέρες. Παράδοση σε 2 εβδομάδες κιόλας από Gearbest.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγώ ακόμα δεν έχω πάρει άκυρο..

υπάρχει κάποιος χωρίς tracking που πήρε άκυρο;;

 

αν ακύρωσαν αυτούς με το tracking μου φαινεται ότι εμάς χωρίς θα μας παιδέψουν αρκετά :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαταρίες πάντως έχει σταματήσει να στέλνει, μιας και σου βγάζει αυτό το undefined που αναφέρθηκε, οπότε δεν αποκλείεται να πάρει μπάλα και τα powerbanks στο άμεσο μέλλον.

Αυτό ακριβώς εννοουσα χθες εδώ και είχα αμφιβολία για το banggood, αφού δηλ δεν στέλνει καθόλου μπαταρίες πως γίνεται να στελνει μόνο power banks. Θα παραγγείλω κάποια στιγμή να δω τι παίζει.

κι εγώ ακόμα δεν έχω πάρει άκυρο..

υπάρχει κάποιος χωρίς tracking που πήρε άκυρο;;

 

αν ακύρωσαν αυτούς με το tracking μου φαινεται ότι εμάς χωρίς θα μας παιδέψουν αρκετά :(

Τι εννοείς;;; Τι σχέση έχει το tracking με το να σε παιδεψουν και να μη σου επιστρέφουν χρήματα; Αν εχεις συνδέσει την καρτα σου με paypal παιρνεις από εκει refund και τελειώνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω 2 παραγγελίες χωρίς tracking number και insurance και δεν έχω πάρει ακυρωτικό mail.

Απ'ότι καταλαβαίνω δεν έχουν ακυρώσει κανέναν χωρίς tracking.  :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...