Προς το περιεχόμενο

Το ηλεκτρονικό εισιτήριο από σήμερα σε τρόλεϊ, τραμ, λεωφορεία και τον ηλεκτρικό


deligkos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 248
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και καποιος που δεν χρησιμοποιει ΜΜΜ συχνα γιατι π.χ. μετρο δεν υπαρχει διπλα του και χρειαστει μια φορα να παρει μετρο θα πληρωσει 30 ευρω και όποτε τα ξοδεψει ?? ή μπορει να φορτιστει με ενα μονο απλο εισιτηριο του 1,40 ??

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια κουβεντα για χρεωση με ζωνες οπως στο εξωτερικο, απλα το εισιτηριο θα ειναι ηλεκτρονικο πλεον. Και η ποιοτητα των υπηρεσιων αθλια, ως συνηθως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και καποιος που δεν χρησιμοποιει ΜΜΜ συχνα γιατι π.χ. μετρο δεν υπαρχει διπλα του και χρειαστει μια φορα να παρει μετρο θα πληρωσει 30 ευρω και όποτε τα ξοδεψει ?? ή μπορει να φορτιστει με ενα μονο απλο εισιτηριο του 1,40 ??
αυτό θα ήθελα και εγώ να γνωρίζω.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και καποιος που δεν χρησιμοποιει ΜΜΜ συχνα γιατι π.χ. μετρο δεν υπαρχει διπλα του και χρειαστει μια φορα να παρει μετρο θα πληρωσει 30 ευρω και όποτε τα ξοδεψει ?? ή μπορει να φορτιστει με ενα μονο απλο εισιτηριο του 1,40 ??

 

Αρκετές από τις απορίες σας θα λυθούν εδώ (ένας σύνδεσμος που θα έπρεπε να υπάρχει ως πηγή στο αρχικό άρθρο).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπα μισο . Εγω ειμαι φοιτητης και επειδη ειμαι 24/7 στα μεσα (μενω περιστερι , σπουδαζω πειραια ) βγαζω την μειωμενη καρτα . Για φεβρουαριο δν εχω βγαλει ακομα . Βγαζω κανονικα οπως παντα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια κουβεντα για χρεωση με ζωνες οπως στο εξωτερικο, απλα το εισιτηριο θα ειναι ηλεκτρονικο πλεον. Και η ποιοτητα των υπηρεσιων αθλια, ως συνηθως.

 

Θα υπάρχει αναλογικότητα στη χρέωση στο άμεσο μέλλον.

 

Δεν αναφέρεται κάτι πιο συγκεκριμένο βέβαια, κι εγώ αυτό περιμένω να δω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια σκέψη να μειωθεί η τιμή τώρα που δεν χρειάζεται να αγοράζει το κράτος/ΣΤΑΣΥ χαρτάκια; Έτσι κάτι λίγο για το εφέ μιας και ο μισθός έχει πέσει στα τάρταρα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικά τώρα που τα καινούργια κοστίζουν το 10πλασιο από τα παλιά και θα τα σπάνε κάθε βδομάδα θα δεις μεγάλη μείωση στο εισιτήριο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό θα ήθελα και εγώ να γνωρίζω.

 

 "Οι υπόλοιποι τύποι κομίστρου χαμηλότερης αξίας θα ενσωματωθούν σταδιακά στο νέο σύστημα. "

...Αρα η μικροτερη φορτιση θα ειναι το ημερησιο με την καρτα ...για μια διαδρομη που θα θελησει καποιος μονο με χαρτινο !! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν υπάρχουν ελεγχτές είναι πάρα πολύ εύκολο για κάποιον να μπει "τζάμπα"..κ δεν εννοώ να πηδήξει τις μπάρες κ τέτοια..να μπει κανονικότατα σαν κύριος..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...