Προς το περιεχόμενο

Το ηλεκτρονικό εισιτήριο από σήμερα σε τρόλεϊ, τραμ, λεωφορεία και τον ηλεκτρικό


deligkos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κλινική περίπτωση, διαβάζεις και τον γέροντα παστίτσιο ?

Ο τύπος φίλε Neg, για να καταλάβεις κρύβεται από τους κονθολουμ κι από άλλες τις συνωμοσίες του πλανήτη. Δεν είναι πρόβατο σαν και εμάς! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 248
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο τύπος φίλε Neg, για να καταλάβεις κρύβεται από τους κονθολουμ κι από άλλες τις συνωμοσίες του πλανήτη. Δεν είναι πρόβατο σαν και εμάς! 

illuminati φάση :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι άλλα μέσα στο πόσο του ενοικίου έχουν μέσα και τους λογαριασμούς όπως ΔΕΗ ΟΤΕ ΝΕΡΌ κτλ.

Ανάλογα με την συμφωνία είναι αυτό. Αλλά δεν θα διαφωνήσω καθόλου πως οι παροχές όπως ΔΕΗ, νερό κλπ είναι αρκετά πιο οικονομικές σε αναλογία μισθού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και λίγα λες! 

 

Απορώ πραγματικά αυτά τα άτομα γιατί τα αφήνουν ακόμα ελευθέρα...

 

Δημοκρατη σε κοβω παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάλογα με την συμφωνία είναι αυτό. Αλλά δεν θα διαφωνήσω καθόλου πως οι παροχές όπως ΔΕΗ, νερό κλπ είναι αρκετά πιο οικονομικές σε αναλογία μισθού.

Είναι κρίμα πάντως που δε το έχουν κι εδώ αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γρήγορο συμπέρασμα... Όπως κ εσύ να υποθέσω!

 

Και ομως. Ακολουθεις απολυτα "δημοκρατικες" διαδικασιες. Προσπαθεις να "γραφικοποιησεις" οτι δεν συμφωνεις. Κλασικες "δημοκρατικες" μεθοδοι, name calling κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ομως. Ακολουθεις απολυτα "δημοκρατικες" διαδικασιες. Προσπαθεις να "γραφικοποιησεις" οτι δεν συμφωνεις. Κλασικες "δημοκρατικες" μεθοδοι, name calling κλπ.

Πόσο χρονών είσαι; Χωρίς παρεξηγήσει.

P.s. To κλασσικά γράφεται με δυο σσ. Χωρίς παρεξήγηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ομως. Ακολουθεις απολυτα "δημοκρατικες" διαδικασιες. Προσπαθεις να "γραφικοποιησεις" οτι δεν συμφωνεις. Κλασικες "δημοκρατικες" μεθοδοι, name calling κλπ.

Με συγχωρείς αλλά όταν ξεκινά η αναφορά σε ιστορίες συνωμοσίας και τσιπ και δεν ξέρω γω τι άλλο, τότε χάνει η συζήτηση την σοβαρότητα της. Ο μόνος λόγος που κυκλοφορούμε στην Ευρώπη με αυτά τα πατσαβουρόχαρτα είναι η Εκκλησία και κάτι ακόλουθοι της σαν εσένα που δεν θέλουν να αποδεχτούν ότι ο κόσμος εξελίσσεται και δεν υπάρχουν μαγικά μωρά που περπατάνε στο νερό και οργανισμοί του σατανά που θέλουν να βάλουν τσιπ στις φλέβες σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με συγχωρείς αλλά όταν ξεκινά η αναφορά σε ιστορίες συνωμοσίας και τσιπ και δεν ξέρω γω τι άλλο, τότε χάνει η συζήτηση την σοβαρότητα της. Ο μόνος λόγος που κυκλοφορούμε στην Ευρώπη με αυτά τα πατσαβουρόχαρτα είναι η Εκκλησία και κάτι ακόλουθοι της σαν εσένα που δεν θέλουν να αποδεχτούν ότι ο κόσμος εξελίσσεται και δεν υπάρχουν μαγικά μωρά που περπατάνε στο νερό και οργανισμοί του σατανά που θέλουν να βάλουν τσιπ στις φλέβες σου.

 

Φιλε μου πας καλα ? Τι σχεση εχω εγω με την Εκκλησια και ολα αυτα που λες ; Πραγματικα οποιος δεν θελει να ακολουθησει καποια πραγματα που τα θεωρει περιεργα ειναι οπαδος της Εκκλησιας και των θεωριων συννομωσιας και των Ελοχιμ ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο χρονών είσαι; Χωρίς παρεξηγήσει.

P.s. To κλασσικά γράφεται με δυο σσ. Χωρίς παρεξήγηση.

 

Χωρίς παρεξηγήσει.... πήγες να του την πεις και τα σαλατοποίησες...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...