Προς το περιεχόμενο

Η πλήρης έκδοση του Gmail θα σταματήσει να λειτουργεί στα Windows XP και Vista μέσω Chrome


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 87
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

like για την επιλογή της φωτό για το άρθρο αυτο :P

Η CRT οθόνη με τα XP να φωτίζουν και η κόμωση του χρήστη με τα καρφάκια... απαραίτητα για να μην κατηγορηθεί ο σκηνοθέτης (Hal) για ετεροχρονισμό :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ χρησιμοποιώ XP εδώ και 16 χρόνια και είμαι μια χαρά . Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το κάνει αυτό η Microsoft . Εμείς στο ΚΚΕ δυο πράγματα δεν αλλάζουμε τόσα χρόνια το λογισμικό μας και την πολιτική μας γραμμή .

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε φιλε γιατι πολυ απλα τα XP  ειναι το ποιο αξιοπιστο το ποιο ασφαλες και το ποιο γρηγορο λειτουργικο.. ολα τα αλλα ειναι αχρηστα.. 

Ούτε αξιόπιστα, ούτε ασφαλές, ούτε το πιο γρήγορα είναι, αλλά ούτε όλα τα άλλα είναι άχρηστα. Τα XP ήταν καλά μέχρι το 2009. Από τότε έχουνε περάσει 8 χρόνια που τα Win 7 χέζουν τον τάφο τους.

 

Edit: Τώρα είδα ότι είσαι troll. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε, σε σωζω, επειδη ηθελα κι εγω να βαλω DX12 με τα XP μου, βρηκα αυτο το tutorial, ακολουθησε το βημα προς βημα, και θα εχεις DX12 κανονικοτατα! Δοκιμασμενο!

 

http://www.msfn.org/board/topic/175264-directx12-patch-for-windows-xp-32bit/

 

^ τι έγινε λέει εδώ??

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχχαχαχαχαχαχα

 

Ή τρολαρεις κοΖμο ή πραγματικά δε ξέρεις τί λες έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ms-dos 3.1 έχει δοκιμάσει κανείς από εσάς τα νεούδια;

Ούτε τρελές απαιτήσεις, φορτώνουν σφαίρα, παχνιδάρες με φοβερό gameplay και δεν μπαίνεις καν ιντερνετ για να κολήσεις ιό, εκτός και αν κάνεις τίποτα περίεργα για να μπεις σε αυτό τον σατανά....

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ τι έγινε λέει εδώ?? Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχχαχαχαχαχαχα Ή τρολαρεις κοΖμο ή πραγματικά δε ξέρεις τί λες έτσι?

Προφανως troll!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς το παρων εχω αυτον τον αξιοπιστο που μου κανει υπολογιστικες πραξεις. Αργει βεβαια λιγο και πιανει ενα δωματιο αλλα δεν βαριεσαι. Ειναι πολυ ασφαλης. Μονο η ταση μην μου κανει νερα και καψει καμια λυχνια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε φιλε γιατι πολυ απλα τα XP  ειναι το ποιο αξιοπιστο το ποιο ασφαλες και το ποιο γρηγορο λειτουργικο.. ολα τα αλλα ειναι αχρηστα.. Τα windows xp ειναι ποιο ασφαλες και γρηγορα ακομα και απο οτιδηποτε linux υπαρχει

 

Φιλε μου τα windows 10 ειναι οτι χειροτερο υπαρχει σημερα σε λειτουργικο γιατιο ειναι καινουριο και ακομα η microsoft ψαχνεται για το αν ειναι καλο η οχι... Εγω προσωπικα δεν το εχω δοκιμασει αλλα μου εχουν πει αλλοι πως ειναι απαισια.

 

Ή πολύ κακό troll είσαι πολύ ανόητος για να γράφεις τα παραπάνω.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η CRT οθόνη με τα XP να φωτίζουν και η κόμωση του χρήστη με τα καρφάκια... απαραίτητα για να μην κατηγορηθεί ο σκηνοθέτης (Hal) για ετεροχρονισμό :-D

 

γιατί το πληκτρολόγιο τι σου λέει??? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...