Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

18 λεπτά πριν, splanis είπε

αα εσύ είσαι εκείνο το φίδι:angry:

αρούρι είμαι.

ότι παίζω πιο προσεκτικά με αρκετό looting και καμπέρωμα, ναι το κάνω,και έτσι παίζεται το παιχνίδι.'Όμως αρκετά φορές βγαίνουμε χύμα με την ομάδα όταν θέλουμε να μλκ**ουμε..πχ ο φίλος που είναι μπροστά εκεί είχε 8 kills και γω 1,απλώς τυχαίνει να είμαι ο spotter παρά να πυροβολώ ή μόνο όταν χρειαστεί να το κάνω..
Είναι τακτικές από το arma και το dayz και μετέπειτα στο ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ και καλύτερο απ'όλες τις απόψεις playerunknown's battleground mod του arma3 που σχεδόν πάντα έφερναν την νίκη.

9 λεπτά πριν, vassterg είπε

παιδια με ryzen 5 1600 8αρα ραμ  και 1050ti θα παιζει σε καλα settings το παιχνιδι?high δηλαδη?

επίσης
https://www.systemrequirementslab.com/cyri

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

αρούρι είμαι.

ότι παίζω πιο προσεκτικά με αρκετό looting και καμπέρωμα, ναι το κάνω,και έτσι παίζεται το παιχνίδι.'Όμως αρκετά φορές βγαίνουμε χύμα με την ομάδα όταν θέλουμε να μλκ**ουμε..πχ ο φίλος που είναι μπροστά εκεί είχε 8 kills και γω 1,απλώς τυχαίνει να είμαι ο spotter παρά να πυροβολώ ή μόνο όταν χρειαστεί να το κάνω..
Είναι τακτικές από το arma και το dayz και μετέπειτα στο ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ και καλύτερο απ'όλες τις απόψεις playerunknown's battleground mod του arma3 που σχεδόν πάντα έφερναν την νίκη.

επίσης
https://www.systemrequirementslab.com/cyri

rush B CYKA BLYAT

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Best settings, κυρίως ορατότητα, αλλά και fps. (Gtx 1060 144fps)


Screen scale:        100
Anti aliasing :        High
Post processing : Very low
Shadows :             Very low
Textures :              High
Effects :                Very low
Foliage :                Very low
View distance :    Medium

Motion blur : off
Vsync : off


Όποιος νιώθει ότι το game είναι ''θολό'' ας βάλει αυτές ακριβώς. Όχι περίπου αυτές αλλά ακριβώς αυτές, καθώς κάποιες μικρο αλλαγές μπορεί να το χαλάσουν αρκετά. Πχ post processing Low αντί για very low!

Αν έχετε λίγη vram 3gb or less μειώστε τα textures. Και αν έχετε αδύναμο setup μειώστε Anti aliasing.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Valous είπε

Best settings, κυρίως ορατότητα, αλλά και fps. (Gtx 1060 144fps)


Screen scale:        100
Anti aliasing :        High
Post processing : Very low
Shadows :             Very low
Textures :              High
Effects :                Very low
Foliage :                Very low
View distance :    Medium

Motion blur : off
Vsync : off


Όποιος νιώθει ότι το game είναι ''θολό'' ας βάλει αυτές ακριβώς. Όχι περίπου αυτές αλλά ακριβώς αυτές, καθώς κάποιες μικρο αλλαγές μπορεί να το χαλάσουν αρκετά. Πχ post processing Low αντί για very low!

Αν έχετε λίγη vram 3gb or less μειώστε τα textures. Και αν έχετε αδύναμο setup μειώστε Anti aliasing.

Στο post processing διαφωνώ. Στο low είναι πολύ πιο ωραίο το γκειμ για μένα,  αλλά η 970 ζορίζεται  γι αυτό το κρατάω very low. Με καμιά 1070 και πάνω θα το χα low

Επίσης το View distance πάντα very low :)

Επεξ/σία από splanis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, splanis είπε

Στο post processing διαφωνώ. Στο low είναι πολύ πιο ωραίο το γκειμ για μένα,  αλλά η 970 ζορίζεται 

Επίσης το View distance πάντα very low :)

Ειδικά το post processing είναι που χρειάζομαι εγώ στο very low, αλλά χάρηκα για την γνώμη.. Ας τα δοκιμάσει όποιος θέλει, είναι θέμα άποψης :)

View distance γιατί; Ξέρεις στα σίγουρα εάν επηρεάζει τα vehicles κατά το parachuting? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Vehicles, παίχτες κλπ από όσο γνωρίζω δεν τα επηρέαζει, επηρεάζει μόνο δέντρα, σπίτια κλπ και σε πολλά μέτρα αν θυμάμαι καλά,  1000+(;), οπότε τζάμπα κόπος 

6 λεπτά πριν, Valous είπε

Ειδικά το post processing είναι που χρειάζομαι εγώ στο very low, αλλά χάρηκα για την γνώμη.. Ας τα δοκιμάσει όποιος θέλει, είναι θέμα άποψης :)

View distance γιατί; Ξέρεις στα σίγουρα εάν επηρεάζει τα vehicles κατά το parachuting? 

Υ. Γ το ότι στα 150+ μέτρα δεν γίνεται render το γρασίδι είναι μόνο σ αυτό το γκειμ η έχει να κάνει με την ue4? Το θεωρώ πολύ φειλ. Κάπως πρέπει να φτιαχτεί 

Υ. Γ 2 όσοι παίζετε fpp γράψτε steam :D

Επεξ/σία από splanis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 minutes ago, 7nisiotis said:

Ο συγκεκριμένος τα εξηγεί ωραία. 

Πρέπει να έχει κάνει και πιο πρόσφατο για τα γραφικά 

O αγαπημένος μου. Παίζει καλά, εξηγεί τα πάντα και κάνει εξαιρετικά guides.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Zaytsev είπε

O αγαπημένος μου. Παίζει καλά, εξηγεί τα πάντα και κάνει εξαιρετικά guides.

Πρόσφατα τον ανακάλυψα. Είδα και ένα twitch live του. Δε το πίστευα ότι είναι 31. Τον έκανα κοντά στην ηλικία μου ( 23 ). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...