Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, ThodorisFel είπε

Cpu fx6350

Gpu gtx 1060 3gb

8gb ram

Θα έχεις το κλασσικό tearing  λόγο αδύναμου επεξεργαστή και καλής κάρτα γραφικών.... Προσπάθησε να έχεις την κάρτα γραφικών συνέχεια απασχολημένη... έτσι ώστε να μετριάζεται το bottleneck της cpu... Για τις ρυθμίσεις οι μόνες σταθερές είναι foliage, effects, shadows στο very low. Για τις άλλες πρέπει να παίξεις μέχρι να βρείς το επιθυμητό αποτέλεσμα.

Ps: Αν θυμάμαι καλά και το view distance είναι cpu intensive οπότε και αυτό very low.. 

52 λεπτά πριν, totalius είπε

Τρελή διαφήμιση το Pubg στο κινητό . Ότι παιχνίδι και να παίξεις στη πετάει συνέχεια .

και youtube τα ίδια.....  

Επεξ/σία από leros2004
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Doc1355 είπε

Ε άντε έλα να παίξουμε κανένα TPP μέχρι να μπει κανένας άλλος!

Τουπουπού ? που το θυμηθήκατε αυτό ? :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το όραμα του δημιουργού ήταν πάντα σε TTP mode οπότε και όλο το παιχνίδι είναι χτισμένο σε αυτή τη λογική το να λες ότι είναι για το πουτσο γιατι απλά εσένα δε σ αρέσει είναι υπερβολή σαν να λες ότι γενικά είναι γτπ το game δεν έχω κάποια προτίμηση χαίρομαι που υπάρχουν και τα δύο και μπορώ να το παίξω σε ότι επιλέξω ανάλογα τη διάθεση οι περισσότεροι από αυτούς που παίζουν μόνο fpp νομίζουν ότι είναι καλοί και εν τέλη αποδεικνύεται το αντίθετο, ασε που μέχρι πριν 3 μήνες στο FPP η κινηση ήταν σαν έκανες πατίνι

Επεξ/σία από insaneblyat
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, insaneblyat είπε

Το όραμα του δημιουργού ήταν πάντα σε TTP mode οπότε και όλο το παιχνίδι είναι χτισμένο σε αυτή τη λογική το να λες ότι είναι για το πουτσο γιατι απλά εσένα δε σ αρέσει είναι υπερβολή σαν να λες ότι γενικά είναι γτπ το game δεν έχω κάποια προτίμηση χαίρομαι που υπάρχουν και τα δύο και μπορώ να το παίξω σε ότι επιλέξω ανάλογα τη διάθεση οι περισσότεροι από αυτούς που παίζουν μόνο fpp νομίζουν ότι είναι καλοί και εν τέλη αποδεικνύεται το αντίθετο, ασε που μέχρι πριν 3 μήνες στο FPP η κινηση ήταν σαν έκανες πατίνι

Δε νομίζω ότι είσαι καλύτερος όταν παίζεις FPP.
Θέμα γούστου είναι κυρίως, υπάρχουν πολλές φορές (κυρίως όταν παίζω solo) που βάζω και εγώ TPP ανάλογα τα κέφια.

 

Το ίδιο ψοφάω και στα δυο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειπα οτι ειναι καλυτερος καποιος οταν παιζει fpp ισα ισα, το καθενα εχει τις δικες του δυσκολιες απλα καποιοι απο αυτους που παιζουν μονο fpp εχουν αυταπατες αυτο λεω, 
Στο 1:45 δειχνει λιγο απο τον καινουριο μικροτερο χαρτη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...