Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Εγω παντως στις 36 ωρες που εχω μια στο τοσο το παιρνω το κοτοπουλακι μου.

και εγω΄στο 3ο παιχνίδι που είχα παίξει πηρα κοτόπουλο στο solo :P ,δεν σημαίνει ότι ήξερα το παιχνίδι.... Κρυβόμουν κρυβόμουν και σκότωσα τους 2 τελευταίους 

Επεξ/σία από leros2004
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έκανε official release το PUBG Mobile σε iOS;

Γιατί κάτι για VPN διάβαζα τις προηγούμενες μέρες, αλλά μόλις το κατέβασα και παίζει κανονικά χωρίς να κάνω κάτι παραπάνω.
 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχουμε και ios ντοκτορα.....? Έτσι η αλλεργία και το χρήμα δεν κρύβονται... Απορώ πως καταδέχεται και παίζεις μαζί μας με τα ταπεινά android

Επεξ/σία από leros2004
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, leros2004 είπε

Έχουμε και ios ντοκτορα.....? Έτσι η αλλεργία και το χρήμα δεν κρύβονται... Απορώ πως καταδέχεται και παίζεις μαζί μας με τα ταπεινά android

Χαχαχα τι παπαρας είσαι.

Καλά όπως το έβαλα έπαιξα ένα και το έσβησα..για τον που**ακο είναι!

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μουφα, δεν ειναι σαν το pc καμια σχεση, αλλo immersion, θα μου πειτε τι λεω τωρα αλλα οκ, απλα το ανεφερα, προσωπικα δε τη παλευω να παιζω τετοια παιχνιδια σε οθονες κινητου ουτε καν ταμπλετ, ειναι καλη λυση και επιλογη ομως να κανουν καμoια πατεντα καποιοι με low end συστηματα να παιξουν σε tv με συνδεδεμενο πληκτρολογιο ποντικι που ακουσα οτι μπορει και να ειναι εφικτο χωρις να ειμαι σιγουρος και εν τελη να παιξουν pubg εστω κι ετσι.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 hours ago, ThodorisFel said:

Καλησπερα και παλι παιδια. Τελικα το αγορασα και το εγκατεστησα αλλα πολυ δυσκολο μου φαινεται και θελω βοηθεια. Υπαρχει περιπτωση να παιξει καποιος μαζι μου για να μου εξηγήσει τα βασικα.?

Καλό "διάβασμα"
https://www.youtube.com/channel/UCfK7qpS954pk14YvDCsWCuw

https://www.youtube.com/watch?v=-lMnKcw31iU&list=PLexfkcZAjZ_djADbCZ2V5ZxGDLilS0BET

 

Επεξ/σία από Zaytsev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει καποιο βιντεακι που να μας δειχνει τι ρυθμισεις να επιλεξουμε για το καλυτερο αποτελεσμα αλλα και για πολλα fps.? Reshade εχει χρησιμοποιήσει καποιος.? Και αν ναι βοηθαει.?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, ThodorisFel said:

Υπαρχει καποιο βιντεακι που να μας δειχνει τι ρυθμισεις να επιλεξουμε για το καλυτερο αποτελεσμα αλλα και για πολλα fps.? Reshade εχει χρησιμοποιήσει καποιος.? Και αν ναι βοηθαει.?

Εξαρτάται. Τι Pc έχεις; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, UsualSuspect__ είπε

Δες το και σε πράξη :P

Το θεμα ειναι να χρησιμοποιήσω reshade ειναι καλυτερα η οχι.? Ευχαριστω πολυ για το βιντεο. Δηλαδη αν με reshade τρεχει καλυτερα το παιχνιδι πιο ξεκουραστα και εχω καλυτερο vision γενικα εντος παιχνιδιου να το βαλω αν οχι να κρατησω μονο τις ρυθμίσεις του βιντεο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για ποιο λογο να βαλεις το reshade? καταρχας νομίζω έχει απαγορευτεί και 2ον δεν θα τρέχει πιο άνετα θα χάνεις περίπου 5 fps. Αν θες καλύτερα χρώματα πείραξε τα settings της nvidia/amd στα χρώματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...