Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, Vasilius είπε

δεν είναι λογική αυτή καλή. Είσαι καταναλωτής, βεβαίως και θέλεις fix κάποιων πραγμάτων αλλά το να κρατάμε "μούτρα" και να λέμε ας φτιάξουν το Χ και το Ψ δε θα είχαμε VDSL και θα μέναμε σε dsl  . Κάθε αλλαγή ευπρόσδεκτη προς το καλύτερο. 
 

Λιγο αστοχος ο παραλληλισμος...:)

Ξαναλεω οτι δε με χαλαει καθολου το event, το επαιξα με παρεα και περασα καλα ασχετα αν θα ηθελα και τους 8 premade(ξερω δυσκολο).

Απλα θα ηθελα να φτιαξουν πρωτα αυτα που ανεφερα στο προυγουμενο post, που ειναι ζωτικης σημασιας για το παιχνιδι.

Καταλαβαινω οτι προσπαθουν να τα κανουν ολα ταυτοχρονα, ο ανταγωνισμος τρεχει και χανουν και παιχτες που μεταπηδουν στο fortnite αλλα αυτο δεν αλλαζει την αποψη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άν θέλει κανένας να κάνουμε καμία ομάδα duo, squad ή παίζει κανα spot ας με κάνει add στο steam ( spankoner) , απλα να αναφέρω οτι το έχω παίξει ελάχιστα το παιχνίδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 minutes ago, SPANK said:

Άν θέλει κανένας να κάνουμε καμία ομάδα duo, squad ή παίζει κανα spot ας με κάνει add στο steam ( spankoner) , απλα να αναφέρω οτι το έχω παίξει ελάχιστα το παιχνίδι

Έχεις discord ? (γιατί το voice στο παιχνίδι είναι άθλιο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σήμερα έτυχε να έχω σπίτι ένα pc με ι5 7400 (4c/4t), ssd, 8gb ram. Κότσαρα επάνω την δική μου κάρτα γραφικών (rx 580 8gb)για να δοκιμάσω pubg.... Η cpu κατοστάριζε (usage) εύκολα στις μεγάλες πόλεις και είχα αρκετό stuttering... Σε σχέση με το δικό μου cpu (xeon [email protected]) o ι5 έβγαλε περισσότερα fps, κρατούσε περισσότερο ώρα την gpu στο 99/100% άλλα το stuttering ήταν ελαφρώς περισσότερο από ότι με τον xeon μου..

Συμπέρασμα το Pubg θέλει 4c/8t και πάνω cpu.....  

Επεξ/σία από leros2004
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, leros2004 είπε

Σήμερα έτυχε να έχω σπίτι ένα pc με ι5 7400 (4c/4t), ssd, 8gb ram. Κότσαρα επάνω την δική μου κάρτα γραφικών (rx 580 8gb)για να δοκιμάσω pubg.... Η cpu κατοστάριζε (usage) εύκολα στις μεγάλες πόλεις και είχα αρκετό stuttering... Σε σχέση με το δικό μου cpu (xeon [email protected]) o ι5 έβγαλε περισσότερα fps, κρατούσε περισσότερο ώρα την gpu στο 99/100% άλλα το stuttering ήταν ελαφρώς περισσότερο από ότι με τον xeon μου..

Συμπέρασμα το Pubg θέλει 4c/8t και πάνω cpu.....  

Καλά μπες τώρα να παίξουμε squad και άσε τα σχόλια...είμαι με Suspect και σε λίγο μπαίνει ο Δημήτρης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Doc1355 είπε

Καλά μπες τώρα να παίξουμε squad και άσε τα σχόλια...είμαι με Suspect και σε λίγο μπαίνει ο Δημήτρης!

Εμενα με θελετε.?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To stuttering μπορεί να είναι πολλά πράγματα. 

 

Όταν είστε στο warm up ρίχτε κανένα μπινελίκι , μετρά πολύ να ξέρεις ότι υπάρχουν Έλληνες μέσα , σαν Ντέρμπι final four OSFP vs PAO , νιώθεις διπλό pleasure.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...