Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σχεδόν όλα τα competitive παιχνίδια, είναι FPP. Για αυτό το λόγο, θα βρεις σημαντικά καλύτερους παίκτες εκεί.

Όμως, αυτοί που έχουν μάθει καλά το παιχνίδι, είναι εξίσου καλοί σε όποια προοπτική κι αν παίξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το tpp είναι 7000χιλιαδες φορές πιο εύκολο, είναι λες και παίζεις με botάκια ώρες ώρες. Όταν βαριέμαι παίζω tpp mode σε fpp εγώ, έυκολες νίκες :P εκτός και αν με φάει με kar noscope απ τα 1200 μέτρα ο Xiungzan :lol::lol: . Επίσης δεν έχει κανέναν νόημα αυτό το mode, ούτε competitive είναι γιατί μπορείς να δεις που είναι οι αντιπαλοί σου χωρίς να σε βλέπουν και το αντίθετο. Καλό το tpp για κανά campaign :P

Επεξ/σία από splanis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάντε με add αν θέλετε να παίξουμε καμία μέρα.Δεν παίζω φανατικά,αλλά ψάχνω που και που άτομα:

dimitriskg6

Επεξ/σία από dimitriskougou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έβαλαν τα events!

Καλό σαν σκέψη αλλά γίνεται πανικός στο 8-Man Squad με τόσα άτομα και δεν μπορείς να καταλάβεις αν αυτός που ακούς είναι δικός σου ή αντίπαλος...
Φάση έχει πάντως :)

Επεξ/σία από Doc1355
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Doc1355 είπε

Έβαλαν τα events!

Εγώ πιο πολύ το βλέπω σαν ένα τρόπο να μη μείνουν πίσω σε σχέση με τον άμεσο ανταγωνιστή τους (fortnite) παρά για κάτι ουσιαστικό.

Δε λέω μπορεί να είναι  fun to play αλλά ας φτιάξουν πρώτα τους server που τους κοροϊδεύει ο κόσμος και να βελτιώσουν το ping pool matchmaking και μετά ας βάλουν και τις οδοντόκρεμες.;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, Doc1355 είπε

δεν μπορείς να καταλάβεις αν αυτός που ακούς είναι δικός σου ή αντίπαλος...
 

Φαντάζομαι.... εσένα η καλύτερη σου. Όλα τα σφάζουμε όλα τα μαχαιρώνουμε ? :P  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 φορες που μπηκα σε event mode καλο μου φανηκε παντως. Και τις 2 φορες τα αν και αγνωστοι ολοι ηταν αρκετα οργανωμενα τα πραγματα. Και τις 2 φορες βγηκαμε 2οι βεβαια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και μενα μου αρεσε αρκετα το event, πολυ ορεξη για συνεργασια.

Edit φαγαμε και το κοτοπουλακι με την ομαδα :P

Επεξ/σία από devil-ji
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, leros2004 είπε

Φαντάζομαι.... εσένα η καλύτερη σου. Όλα τα σφάζουμε όλα τα μαχαιρώνουμε ? :P  

Ναι ναι ότι κινείται εκτελείται!

Οντως έχει πλάκα το 8-man πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Doc1355 είπε

Ναι ναι ότι κινείται εκτελείται!

Οντως έχει πλάκα το 8-man πάντως.

Νωρίς νωρίς, μόλις κλείσαμε το παιχνίδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, leros2004 είπε

Νωρίς νωρίς, μόλις κλείσαμε το παιχνίδι

Εμ φίλε έτσι είναι αυτά, άλλοι διασκεδάζουν και άλλοι πάνε για δουλεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/3/2018 στις 7:52 ΜΜ, king_k είπε

Εγώ πιο πολύ το βλέπω σαν ένα τρόπο να μη μείνουν πίσω σε σχέση με τον άμεσο ανταγωνιστή τους (fortnite) παρά για κάτι ουσιαστικό.

Δε λέω μπορεί να είναι  fun to play αλλά ας φτιάξουν πρώτα τους server που τους κοροϊδεύει ο κόσμος και να βελτιώσουν το ping pool matchmaking και μετά ας βάλουν και τις οδοντόκρεμες.;)

δεν είναι λογική αυτή καλή. Είσαι καταναλωτής, βεβαίως και θέλεις fix κάποιων πραγμάτων αλλά το να κρατάμε "μούτρα" και να λέμε ας φτιάξουν το Χ και το Ψ δε θα είχαμε VDSL και θα μέναμε σε dsl  . Κάθε αλλαγή ευπρόσδεκτη προς το καλύτερο. 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά απο καιρό χτές δηλαδή που το ξανα έβαλα έχει βελτιωθεί πολύ το performance και τα γραφικά , νομίζω οτι τώρα θα ασχοληθώ λίγο πιο ζωηρά μαζί του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, SPANK είπε

Μετά απο καιρό χτές δηλαδή που το ξανα έβαλα έχει βελτιωθεί πολύ το performance και τα γραφικά , νομίζω οτι τώρα θα ασχοληθώ λίγο πιο ζωηρά μαζί του

Αν και ήμουν από τους τυχερούς που δεν αντιμετώπισαν σχεδόν ποτε πρόβλημα με το παιχνίδι, η αλήθεια είναι ότι πλέον το παιχνίδι πάει πολύ smooth σε σχέση με πριν το update με τα emotes κτλ.

Ουτε ένα crash, ούτε κόλλημα στο black screen του logo, ούτε stuttering... μόνο πιστολίδι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...