Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να υπενθυμισω οτι ο δημιουργος τoυ game ειπε οτι σε κανενα 6μηνο θα εχει βγει απο early access και η τιμη του θα αυξηθει

 

Edit: Ετοιμο και το steam group, μπάτε ελεύθερα: PUBG Insomniacs

 

Αν είστε εδω moderator ή γενικά αν είστε πολύ ενεργος με το PUBG και θέλετε να γίνεται admin του group, πείτε μου να σας κάνω. Εγω άπλα το έφτιαξα για να μαζευτούμε.

Επεξ/σία από jek20
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να υπενθυμισω οτι ο δημιουργος τoυ game ειπε οτι σε κανενα 6μηνο θα εχει βγει απο early access και η τιμη του θα αυξηθει

 

Edit: Ετοιμο και το steam group, μπάτε ελεύθερα: PUBG Insomniacs

 

Αν είστε εδω moderator ή γενικά αν είστε πολύ ενεργος με το PUBG και θέλετε να γίνεται admin του group, πείτε μου να σας κάνω. Εγω άπλα το έφτιαξα για να μαζευτούμε.

 

Δεν θα αυξηθει καμια τιμη , η ιδια θα παραμεινει . Οπως επισης και οι 6 μηνες ηταν λιγοι , ηδη τους ακυρωσαν και απλα ελπιζουν για release μεσα στο 2017

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα αυξηθει καμια τιμη , η ιδια θα παραμεινει . Οπως επισης και οι 6 μηνες ηταν λιγοι , ηδη τους ακυρωσαν και απλα ελπιζουν για release μεσα στο 2017

Καλα αυτό με την τιμή το έχουμε δει να γίνεται και χωρίς παρατράγουδα και με παρατράγουδα οπότε μην το ξεγράφεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα αυξηθει καμια τιμη , η ιδια θα παραμεινει . Οπως επισης και οι 6 μηνες ηταν λιγοι , ηδη τους ακυρωσαν και απλα ελπιζουν για release μεσα στο 2017

 

Είναι στους κανόνες του steam. Οταν ενα παιχνιδι βγαινει απο early access πρεπει να δεχθεί αύξηση στην τιμή. Οπως έγινε με το Ark Survival Evolved. Ακόμα και το DayZ οταν ξεκινησε να γινεται καλυτερο ακομα και αν βρίσκεται ακόμα σε EA, ανέβασαν την τιμή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι στους κανόνες του steam. Οταν ενα παιχνιδι βγαινει απο early access πρεπει να δεχθεί αύξηση στην τιμή. Οπως έγινε με το Ark Survival Evolved. Ακόμα και το DayZ οταν ξεκινησε να γινεται καλυτερο ακομα και αν βρίσκεται ακόμα σε EA, ανέβασαν την τιμή

Δεν νομίζω οτι λέει πουθενά οτι είναι κανόνας ότι θα ανέβει. Αλλά όντος έχει γίνει σίγουρα στο αρκ και στο kerbal. (αυτα ηταν και τα 2 παραδείγματα που αναφερόμουν από πάνω ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ γιατί πνίγεστε σε μια κουταλιά νερό..

Μπείτε στην σελίδα του παιχνιδιού στο steam και διαβάστε:

 

Will the game be priced differently during and after Early Access?

“The game will remain to be at the current price even after Early Access.”

http://store.steampowered.com/app/578080/PLAYERUNKNOWNS_BATTLEGROUNDS/

 

και κάτι που διάβασα τώρα και μου άρεσε είναι τα MODS!!!!
 

 

How is the full version planned to differ from the Early Access version?

“The full version will incorporate modding tools that will allow players to customize and play the game the way they want. We'll deliver a complete Battle Royale experience based on the feedback that we receive during Early Access with a focus on optimizing gunplay, weapons and attachments, animations, vehicles, the loot-system and much more. 

In addition, we plan to add even more content and new features that will be based on feedback from the community during Early Access. We are committed to full transparency with players and will provide frequent and regular updates to them.”

ευχάριστο νέο..

 

Όσο για την ακύρωση 6μηνου, ΚΛΑΙΩ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ γιατί πνίγεστε σε μια κουταλιά νερό..

Μπείτε στην σελίδα του παιχνιδιού στο steam και διαβάστε:

 

Τελίκα πρέπει να μπερδευτηκα με το Ark γιατι ειχαν ανεβασει μια είδηση που έλεγε μεσα Steam page warned: "... the game will be lower priced through Early Access, relative to its final full-version retail price.". Αλλα τελικα εννούσαν το steam page του ark και οχι το page του Steam με τους κανόνες προς τους dev.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε έχω ρίξει τρελό κάψιμο, πολύ φάση το παιχνίδι αν και έχει την δυνατότητα να σου σμπαραλιάζει τα νεύρα (όπως όλα τα PvP λίγο πολύ).

 

2 πραγματάκια έχω κρατήσει και θέλω να φτιάξουν.

 

1. Να σταματήσει αυτή η χαζομάρα με το να σε πατάνε ενώ είναι ολοφάνερο ότι το αμάξι ούτε που σε άγγιξε

2. Να βάλουν Killcam γιατί είναι χρήσιμο να ξέρεις που ήταν ο άλλος και σε σκότωσε. Να ξέρεις τι να προσέξεις στην συγκεκριμένη περιοχή και την άλλη φορά που θα παίξεις όπως επίσης να μάθεις που ήταν αυτός ο φούστης που σε πετύχαινε όσα σημεία κάλυψης και αν άλλαζες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

guys τι fps εχετε στο παιχνιδι?

 

εγω με 1700X/GTX1070/16GB 3200Mhz RAM και το game σε M.2 εχω 40-70 fps σε low, και σε μερικα σημεια ακομα λιγοτερο. Ειναι φυσιολογικο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι φυσιολογικό.

 

Εγώ με πιο αδύναμο PC από το δικό σου στα Medium και πιάνω πάνω από 60fps με μερικά Frame drop που και που. Τους Drivers της κάρτας τους έχεις κάνει Update;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...