Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα...ειναι το πρωτο παιχνιδι που κατεβαζω μεσω steam και βλεπω χαμηλες ταχυτητες στο downloading με την 50αρα vdsl. ειδα κατι για αλλαγη στο downloading region αλλα @@ δεν αλλαξε κατι. εχετε παρατηρησει κατι παρομοιο?

(αν υπαρχει ξεχωριστο παρομοιο θεμα ας το μεταφερουν οι admins εκει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα...ειναι το πρωτο παιχνιδι που κατεβαζω μεσω steam και βλεπω χαμηλες ταχυτητες στο downloading με την 50αρα vdsl. ειδα κατι για αλλαγη στο downloading region αλλα @@ δεν αλλαξε κατι. εχετε παρατηρησει κατι παρομοιο?

(αν υπαρχει ξεχωριστο παρομοιο θεμα ας το μεταφερουν οι admins εκει)

δηλαδη τι ταχυτητες?χθες προχθες το κατεβασα παλι λογω format και ημοτν κολλημενος 4.3-4.4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έψαξα λίγο τι πρέπει να κάνω με τα γραφικά γιατί δεν μπορούσα να παίξω καλά.το σύστημα μου είναι αυτό στην υπογραφή.εβαλα αυτές τις ρυθμίσεις στο launch options

" -refresh 144 -maxMem=13000 -malloc=system -force-feature-level-11-0 -USEALLAVAILABLECORES -sm4 "

και όλα στο very low.δοκιμαστε και.ανεβαστε σιγά ότι θέλετε από very low μεχρι εκεί που τραβαει.εγω πρωαοπικα τα έχω όλα έτσι και στο πρώτο game εκανα 10 kill,καμια σχέση για εμένα το παιχνίδι μετά από αυτές τις αλλαγες.εμενα με βοήθησε πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα High και το View Distance στο Ultra εγω. 40-50 πεφτει μεσα στην πολη και σε βαριες συνθηκες για λιγο. 60αρες σχεδον ολη την ωρα παντου. 1080p.


Μακαρι να βελτιωθει κιαλλο...ειναι game το οποιο κρυβει πολυ CPU rendering μεσα.

GPU τεντωνει παντως....80-81 βαθμους με τα παραπανω γραφικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλυτερα...το μονο που εβλεπα στο twitter καθε μερα ηταν αυτο

 

Investigating: We're aware of the connection issue some of you are experiencing. Apologies for the inconvenience.

 

καθε μερα ομως!

 

Αν και δεν το εχω το παιχνιδι, παρακολουθω τα νεα, γιατι ψηνομαι να το αγορασω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα τα λεφτα ο grandpa.. παιδες θα μπορω να παιξω το παιχνιδι με i5 4690, 8gb ram και geforce gt 430 2gb ικανοποιητικα? Ευχαριστω!

με την κάρτα που χεις δεν πιάνει τα ελάχιστα.

 

SYSTEM REQUIREMENTS

  • MINIMUM:
    • OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
    • Processor: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
    • Memory: 6 GB RAM
    • Graphics: nVidia GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
    • DirectX: Version 11
    • Network: Broadband Internet connection
    • Storage: 30 GB available space

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιο ειναι κ το σολο και το squad, διαφορετικό παίξιμο το καθε ένα mode. απλά όπως είναι λογικό όσο περνάει ο καιρός το squad γίνεται πιο θελκτικό, προσφέροντας και λίγο κουβέντα για να περνάει ευχάριστα η ώρα.

 

Για κόσμο μην μασάς, έχει λαό απο δω μέσα, μόλις τώρα το άφησα, και έιχαμε και ένα σερι αποτυχίας όλο το απόγευμα. με παιδιά απο το insomnia.

 

ps: το καλό με το squad είναι οτι πάντα φταίει ο άλλος. ποτέ εσύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται ωραίο σκέφτομαι να το αγοράσω. Λογικά άμα δεν έχω ομάδα θα ξενερώσω? Solo είναι δύσκολο?

Αν λέγεσαι όντως Μαρία δεν παίζει να μη βρεις ομάδα, από εδώ τουλάχιστον.. :P

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...