Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

EPIC! και γαμώ τους συμπαίκτες πρέπει να σαι ε; -_-

 

αφού εσύ δεν τον πυροβόλησες, εγω σου είπα ξεκάθαρα οτι ειναι στο δέντρο. Στο δέντρο ρε. απο κάτω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφού εσύ δεν τον πυροβόλησες, εγω σου είπα ξεκάθαρα οτι ειναι στο δέντρο. Στο δέντρο ρε. απο κάτω. 

dukes φάση κανονικά όμως! :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδια λοιπόν ποσταρω παρακάτω το pc μου :


CPU : Intel Core i7-2700K 3.50GHz Sandy Bridge


Motherboard : Asus P8Z68-V PRO GEN3


Memory: 2x8 = 16GB me DRAM frequency 823.2MHz


GPU : AMD Radeon HD 7800 series 2048 MB


 


O προηγουμενος ιδιοκτητης μου ειπε οτι το ειχε κανει overclock και δεν ανεβαζε θερμοκρασια. Εχει ψυκτρα πολυ καλη απλα δεν θυμαμαι ποια ειναι ακριβως. Παιζω PUBG ( Playerunknown's Battlegrounds) και γενικα δεν εχω πολυ καλα fps οποτε σκευτομαι να το κανω overclock . Λετε να αξίζει ? Και εαν οχι τοτε τι νομιζετε οτι πρεπει να αλλαξω για να μπορω να το παιζω με καλυτερα fps ? Αν θελετε παραπανω χαρακτηριστικα μπορω να ποσταρω το .txt απο το  CPU-Z. Επισης θα ήθελα να ρωτησω τι settings βαλω in-game , στο steam launch settings , στο amd radeon settings και γενικα τι μπορω να κανω για να βελτιώσω τα fps ?


Ευχαριστώ ! 


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλησπέρα παιδια λοιπόν ποσταρω παρακάτω το pc μου :

CPU : Intel Core i7-2700K 3.50GHz Sandy Bridge

Motherboard : Asus P8Z68-V PRO GEN3

Memory: 2x8 = 16GB me DRAM frequency 823.2MHz

GPU : AMD Radeon HD 7800 series 2048 MB

 

O προηγουμενος ιδιοκτητης μου ειπε οτι το ειχε κανει overclock και δεν ανεβαζε θερμοκρασια. Εχει ψυκτρα πολυ καλη απλα δεν θυμαμαι ποια ειναι ακριβως. Παιζω PUBG ( Playerunknown's Battlegrounds) και γενικα δεν εχω πολυ καλα fps οποτε σκευτομαι να το κανω overclock . Λετε να αξίζει ? Και εαν οχι τοτε τι νομιζετε οτι πρεπει να αλλαξω για να μπορω να το παιζω με καλυτερα fps ? Αν θελετε παραπανω χαρακτηριστικα μπορω να ποσταρω το .txt απο το  CPU-Z. Επισης θα ήθελα να ρωτησω τι settings βαλω in-game , στο steam launch settings , στο amd radeon settings και γενικα τι μπορω να κανω για να βελτιώσω τα fps ?

Ευχαριστώ ! 

 

 Aν και το game ειναι early access ακομη κ πολλα μπορουν ν αλλαξουν..ξεκινα απο καρτα γραφικων πρωτα μαζι με oc του cpu...Μετα οταν βγουν coffe lake κτλ βλεπεις για πλατφορμα..Ingame settings δοκιμασε ολα low με μερικα medium..δεν θελει ολα low γιατι θα τον πιει ο cpu..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Προβλημα με το παιχνιδι Playerunknown's Battlegrounds

 

Μαγκες παιζω το γνωστο σχεδον σε ολους pubg και στην αρχη καθε match οταν βρισκομαι πλεον στο map αφου εχω πεσει απο το αεροπλανο και εχω ανοιξει το αλεξιπτωτο, ολα τα Objects ειναι καπως ετσι (βλεπε screenshot) και θελει λιγος χρονος ωστε να διορθωθουν και να φτιαξουν τα object οποτε αναγκαστικα πρεπει να περιμενω κατι που σε κανει να ξενερωσεις ασχημα γιατι ακομα και ο παραμικρος χρονος μπορει να σε βοηθησει να κερδισεις το γκεϊμ και ρωτω εγω τωρα... πως φτιαχνεται;; αν φτιαχνεται και τι φταιει που αργουν να φορτωσουν κανονικα τα objects;;;

post-260720-0-78451600-1503268068_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωω ρε λες κ εχει παρει LSD ειναι..χαχαχα!!

 

specs!?!?!

 

To χεις σε ssd η hdd??

cpu: i5 6500 3.2GHz

mobo: msi b150m bazooka

gpu: asus strix r9 380 4gb

ram: hyper x fury 8gb x1

οτι αλλο χρειαστεις πες μου να το γραψω

και εχω hdd μονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...