Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Atallos1 είπε

Τι εννοεις να σημαδευει πανω του ?

Το point του παιχνιδιου ειναι να σκοτωσεις τους υπολοιπους , αν σημαδευε αυτοματα μονο του δεν θα υπηρχε νοημα...

Αυτο που θα σε βοηθησει ειναι να βρεις διοπτρες για τα οπλα σου και να συνηθισεις το shooting system . Απο οσο καταλαβαινω δεν εχεις εμπειρια απο fps games οποτε θες αρκετες ωρες μεχρι να συνηθισεις

εχεις δικιο ειναι το πρωτο μ FPS παιχνιδι... με δυσκολεύει παρα πολυ να σκοτώσω τον αντιπαλο!!! αλλα οπως λενε καθε αρχη και δύσκολη !!! 

Μόλις τώρα, TakisGoutsis είπε

εχεις δικιο ειναι το πρωτο μ FPS παιχνιδι... με δυσκολεύει παρα πολυ να σκοτώσω τον αντιπαλο!!! αλλα οπως λενε καθε αρχη και δύσκολη !!! 

και κάτι άλλο με δυσκολεύει απιστευτα και η 55 τηλεόραση νομίζω οτι σε μόνιτορ είναι πιο εύκολο αυτά τα fps παιχνίδια ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@TakisGoutsis Λιώσε ότι βίντεο ελληνικού κ μη σχολιασμού για το παιχνίδι να καταλάβεις πώς παίζεται. 

Υπάρχουν τόσα κανάλια. Δες από Unboxholics, GamingRecipe και Axel ( mobileaxel )

Από έξω rivalxfactor , wtfmoses κλπ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχω αυτά τα πράγματα στο pc πριν δυο μερες το έπαιζα καλα το game χωρις lag εφτανε 70 fps εχω απο χθες που εχει πολυ lag και fps φτάνει μέχρι 55 το πολυ τι μπορει να φταιει 

20180106_011459.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

@TakisGoutsis Λιώσε ότι βίντεο ελληνικού κ μη σχολιασμού για το παιχνίδι να καταλάβεις πώς παίζεται. 

Υπάρχουν τόσα κανάλια. Δες από Unboxholics, GamingRecipe και Axel ( mobileaxel )

Από έξω rivalxfactor , wtfmoses κλπ

shroud Μονο μην δεις, θα απογοητευτείς :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, leros2004 είπε

shroud Μονο μην δεις, θα απογοητευτείς :D

Ο Shroud  είναι σε επίπεδο απλά ουαου. Φοβερός. Του πρότεινα ανα σειρά πιο χαβαλετζιδικα/παρειστικα κανάλια. Οι UH έχουν κανει κάποια live  πάνω στο παιχνίδι, με παρέα, γελάς και σου δίνει μια ιδέα πώς μπορεί να παίζεις και συ με την ομάδα σου/παρέα κλπ. Το ίδιο και τα άλλα δύο ελληνικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες δυο πραγματα. Πηρα και εγω το παιχνιδακι χτες.

1. Εχω GTX 1050 και παιζω στα τερμα low και παλι κολλαει. Ελαφρως, αλλα κολλαει. Στα medium γινεται πιο ασθητο. Η οθονη ειναι FHD. Τι σκατα γινεται?

2. Ακουω τους αλλους που μιλανε στο αεροπλανο πχ, αλλα εμενα δε με ακουει κανεις (το διαπιστωσα "μιλωντας" με εναν αγνωστο, δεν το ειχα καταλαβει). Κραταω πατημενο το Τ οπως πρεπει. Τι να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Unchained είπε

Παιδες δυο πραγματα. Πηρα και εγω το παιχνιδακι χτες.

1. Εχω GTX 1050 και παιζω στα τερμα low και παλι κολλαει. Ελαφρως, αλλα κολλαει. Στα medium γινεται πιο ασθητο. Η οθονη ειναι FHD. Τι σκατα γινεται?

2. Ακουω τους αλλους που μιλανε στο αεροπλανο πχ, αλλα εμενα δε με ακουει κανεις (το διαπιστωσα "μιλωντας" με εναν αγνωστο, δεν το ειχα καταλαβει). Κραταω πατημενο το Τ οπως πρεπει. Τι να κανω?

Τι επεξεργαστή έχεις;

Γράψε ολα τα specs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Unchained είπε

Παιδες δυο πραγματα. Πηρα και εγω το παιχνιδακι χτες.

1. Εχω GTX 1050 και παιζω στα τερμα low και παλι κολλαει. Ελαφρως, αλλα κολλαει. Στα medium γινεται πιο ασθητο. Η οθονη ειναι FHD. Τι σκατα γινεται?

2. Ακουω τους αλλους που μιλανε στο αεροπλανο πχ, αλλα εμενα δε με ακουει κανεις (το διαπιστωσα "μιλωντας" με εναν αγνωστο, δεν το ειχα καταλαβει). Κραταω πατημενο το Τ οπως πρεπει. Τι να κανω?

να πας στις ρυθμίσεις στο sound  και να βάλεις voice chat: only team, έτσι θα ακούς μόνο την ομάδα σου... και όχι όλο το αεροπλάνο. Είναι ο ιδιος λόγος γιατι δεν σε ακούει κανεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 minutes ago, propatzis said:

g4560 με μια 1050ti κ 8 ram θα το τρεχει χωρις κολληματα τι λετε?

με ρωτησε ενας μικρος κ δν ξερω τι να του απαντησω.χαχαχ...ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, propatzis είπε

αρα very low-low-medium ειναι κομπλε.σωστα?γτ στα high με 30 fps δν νομιζω να θελει να παιξει.

Τα μόνα που δεν χρειάζεται να πειραματιστεί είναι τα shadows, foliage, distance όπου τα αφήνει στο very low... Για τα υπόλοιπα μπορεί να δοκιμάσει ότι συνδυασμό τον ευχαριστεί στην απόδοση 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, propatzis said:

αρα very low-low-medium ειναι κομπλε.σωστα?γτ στα high με 30 fps δν νομιζω να θελει να παιξει.

Αυτό που σου έγραψε ο leros. Shadows, foliage, distance άστα στο very low. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...