Προς το περιεχόμενο

Destiny 2 [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γενικα τα εκαναν μανταρα στο pvp που ειναι το μεγαλυτερο προβλημα, το pvp ειναι τραγικο απλα και δεν αντεχεται, σαν pve ομως ειναι οτι καλυτερο imho, για μενα αξιζει να το παρεις 

 

εχοντας παιξει 1000 ωρες το 1ο destiny, το 2ο ειναι σε ολα καλυτερο εκτος απο το pvp που κραταει τον κοσμο, αν δεν βαλουν solo queue συντομα δε θα παιζει κανεις

 

για μενα αξιζει να το παρεις αλλα μην εχεις προσδοκιες για το pvp, pve-wise ειναι παιχνιδαρα και θα σε κρατησει για αρκετες ωρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 844
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απο το Pvp τι παραπονο εχεις?Εμενα μου φαινεται αρκετα καλο.Δεν ειχα παιξει το πρωτο για να συγκρινω βεβαια.Απλα μπαινουμε με το clan η ακομα και solo για να κανω milestones και μου αρεσει που ειναι γρηγορο και δεν κανει κοιλιες ας πουμε και οτι ειναι balanced.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις παρέα οκ αλλα αν για χ ψ λόγο δεν μπορείς να βρεθείς με τις ώρες των αλλων αναγκάζεσαι και πάιζεις μονος και αυτο που διαπίστωσα απο ενα σημείο και μετά ειναι οτι κάνεις ολο τα ίδια και τα ίδια χωρίς ουσιαστικό reward οποτε και δεν σε προδιαθέτει να κάνεις παλι το ίδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το Pvp τι παραπονο εχεις?Εμενα μου φαινεται αρκετα καλο.Δεν ειχα παιξει το πρωτο για να συγκρινω βεβαια.Απλα μπαινουμε με το clan η ακομα και solo για να κανω milestones και μου αρεσει που ειναι γρηγορο και δεν κανει κοιλιες ας πουμε και οτι ειναι balanced.

τρομερα μεγαλο ttk, solo queue με βαζει απεναντι σε party σχεδον παντα και ειναι αδυνατον να κερδισεις gunfights oταν πας 1vs3 και προσπαθεις εστω να flankareis, τα super γεμιζουν παρα πολυ αργα και αλλα πολλα που με χαλανε και το παρατησα, δυστηχως σε αυτο το κομματι ειναι παρα πολυ πισω σε σχεση με το 1ο destiny και ειναι ο λογος που δεν ασχολουμαι οσο θα ηθελα

 

το χειροτερο ειναι το iron banner και τα rewards 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα iron banner εκανα farm ολη τη βδομάδα(οχι tryhard απλα τα bundles x3 chars) και πήρα 4 pieces ολα και ολα στα οποία τα 2 ηταν dups.. :P Η αποψη μου ειναι οτι το pvp του ειναι αθλιο γενικα, οι servers ειναι αθλιοι επισης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι άνθρωποι έφτιαξαν ένα άρτιο προσεγμένο άριστο game αλλά έχουν μαύρα μεσάνυχτα από mmo μηχανισμούς κτλ 

έπρεπε να τους κάνουν σεμινάρια οι της blizzard :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχισα κι εγω να παιζω Destiny πριν απο καποιες μερες .Εφτασα 270 power .Ψαχνω ατομα για strikes κι raids, ευχαριστως θα εμπαινα στην clan του insomnia αμα υπαρχει . Ολα αυτα για PC, ID : DURANTG #2727

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.bungie.net/en/ClanV2/Chat?groupId=2825489

https://www.facebook.com/groups/104284787008055/

εμπα στα γκρουπακια αν θες,ειμαστε χαλαροι τυποι οχι τιποτα tryharders,εννοωντας με αυτο οτι ας μπουμε και 2 μερες να μην μπεις δεν εγινε τιποτα.Κανουμε τα milestones κανονικα πολλα Crucibles nightfalls κτλπ κτλπ...

 

Εχε το νου σου για το game οτι εισαι στην πιο δυσκολη φαση του.Μπορει να εκανες 1 βδομαδα να πας ς270 και τωρα να θες 1 βδομαδα να πας 280.Μετα απο κει ανεβαινεις ανετα 3-4-5 Powerlvls την μερα.Σε κανω και add battlenet και μιλαμε αργοτερα σημερα για Inv αν τελικα θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες με την trial ήταν αρκετές για να καταθέσω τον οβολό μου στην Digital Deluxe. Έτσουξε λίγο αλλά για εμένα που έψαχνα καιρό για ένα μοντέρο PVE loot FPS το Destiny 2 είναι ιδανικό. Και η 390 μου ακόμα παλικάρι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με ψήνει να το αγοράσω πάντως, ενώ πριν από video που έβλεπα μου άρεσε.

 

Είναι λίγο άδειο σαν game, έτσι το αισθάνομαι... 

Έπαιξα το trial. Ενώ οπτικά απολαμβάνω αυτό που βλέπω, κάτι δε μου κάθεται καλά για να πάω να το αγοράσω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξα το trial. Ενώ οπτικά απολαμβάνω αυτό που βλέπω, κάτι δε μου κάθεται καλά για να πάω να το αγοράσω. 

 

Ναι, αυτό. Ειδικά την συγκεκριμένη περίοδο που υπάρχουν τόσες επιλογές, όπως AC Origins, New Colossus κλπ.

 

Εμένα μάλιστα αυτά τα παιχνίδια σχεδόν πάντα με κάνουν να επιστρέφω στο WoW που αποφεύγω όπως ο διάολος το λιβάνι γιατί μου τρώει τρελό χρόνο που δεν θέλω να διαθέσω αυτή την περίοδο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νμζ βεβαια το AC origins και το New Colossus να απευθυνεται στον ιδιο πληθυσμο...εκτος αν παιζεις τα παντα ολα οπου και παλι δεν βλεπω πως θα αφησεις το Destiny για το AC...εχω το destiny απο day 1.εφτασα πριν μια βδομαδα max powerlvl,αγορασα το AC origins επαιξα μια ωρα και βγηκα να παιξω παλι destiny και να παιξω το AC στις διακοπες με την αδεια χαλαρα...Θελω να πω οτι λογω του οτι εχεις παρεουλα στο destiny και τοσα πραγματα να κανεις (ναι επαναλαμβανομενα τις πιο πολλες φορες πλεον) δεν σε αφηνει το ιδιο το παιχνιδι να παιξεις κατι αλλο...Προσωπικη γνωμη φυσικα που μου αρεσει το ειδος...Σε οποιον δεν αρεσει οκ,παει και τελειωσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε θα βγάλουν κανα Borderlands της προκοπής όπως το *2* να τα σβήσει αυτά τα σκουπίδια!

 

(flame on)

το 3 ειναι under-development, αλλα δε συγκρινεται με το destiny ελεω multy, flame off

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...