Προς το περιεχόμενο

Destiny 2 [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Λουκούμι είναι στα 12 απο bundle,  σήμερα (σε 3 ώρες πανω κατω) μπαίνει και το expansion, θα έχει κόσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και εγω το τιμησα, ειμαι 17 lvl σε νορμαλ οχι power level, οπου να ναι τελειωνω το campaign απλα  στο end game δεν ξερω τι γινεται,κατι για raid εχω δει και pvp, εγω π παιζω συνηθως σολο εχω μελλον η μπα? δηλαδη μολις τελειωσεις το campaign πως τι κανεις συνηθως σε daily φαση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

όλα τα activities έχουν matchmaking εκτός των raid. δλδ δεν θα εχεις πρόβλημα, απλα με παρέα καλύτερα, για χαβαλε κτλ.

Όποιος θελει add, Mikolz#2500

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι δεν σε κραταει.Το end game ειναι για τα μπαζα. Grind grind grind.

Τα  ιδια dungeons συνεχεια καθως και  ιδια missions. Τα incoming events γινονται βαρετα μετα απο λιγο.

Κανεις δε μιλαει ΠΟΤΕ στο chat και δεν υπαρχει συστημα invite και party. 

Τα class skill trees παρα πολυ περιορισμενα και ελειπη κατ εμε. Και το 10ρικο πολυ τους ηταν

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα με κρατησε απο Day 1 μεχρι τον Φλεβαρη...μετα απλα το παρατησα. Και δεν γυρισα ουτε με το νεο update.Ισως σε καποιο πολυ μεγαλο και αν παιζει ακομα  η Clan...Κριμα και ειχε τοσο μεγαλες δυνατοτητες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες κανενας κατανοητός οδηγός για εμάς τους αρχάριους για κανένα build της προκοπής, εγώ έχω προς το παρόν voidwalker, απλά έχω χαθεί λίγο με τά item synergies, δλδ τι πρέπει να έχω στόχο σαν loot για καλό life drain + damage σε Pve; 

Μου φαίνεται παντως μπορεί να τσιμπήσω και το season pass! μ αρέσει αρκετά τ παιχνίδι για αρχή.

Κάντε με add για κανένα nightfall γιατί πέφτω σαν χαρτί 😂 metaxas#1336

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

παιδιά όποιος το βρίσκει άδειο, καλύτερα να μην το παλέψει, δεν έχετε άδικο να το πώ και αυτό, είναι γούστο. looter shooter είναι, το μόνο ουστιαστικό για κάποιον μπορεί να είναι το campaign και απο κει και μετα να το αφήσει. Το όλο θέμα στο παιχνίδι είναι το loot, max lvl gear και ένα σχετικό min max καθώς το gear δεν είναι randomized stats όπως ήταν στο 1. Βάλε και το endgame content (raids/prestige NF strikes και το horde mode που μπήκε στις 8), αυτά εχει να προσφέρει.

Όλα τα point του Jimys2008 είναι valid. Βλέπεις το παιχνίδι μεταφέρθηκε απο το PS4 (για να καταλάβετε έχουν στο roadmap ingame clan chat feature, δεν υπάρχει καν αυτό μέσα στο παιχνίδι).

Υποτίθεται πως το fall update θα είναι αυτό που θα "σωσει" το παιχνίδι, όπως έγινε και με το Taken King στο Destiny 1.

Τελος παντων, εγώ μόλις τελείωσα raid, το κατευχαριστήθηκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πηρα και εγω απο hb και όντως περίμενα κατι καλύτερο, ειμαι lv20 και απο αναβαθμίσεις  δεν εχω ανει τιποτα γιατι δεν ξερω την τυφλα μου και βαριέμαι να το ψαξω , να ρωτισω ....αυτα τα raids/strikes ποτε τα κανεις ? γιατι τωρα στον χαρτη βελπω μονο το campaign, ειχα παιξει κατι τετοιο  στην beta και μου αρεσε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, fernandes είπε

παιδιά όποιος το βρίσκει άδειο, καλύτερα να μην το παλέψει, δεν έχετε άδικο να το πώ και αυτό, είναι γούστο. looter shooter είναι, το μόνο ουστιαστικό για κάποιον μπορεί να είναι το campaign και απο κει και μετα να το αφήσει. Το όλο θέμα στο παιχνίδι είναι το loot, max lvl gear και ένα σχετικό min max καθώς το gear δεν είναι randomized stats όπως ήταν στο 1. Βάλε και το endgame content (raids/prestige NF strikes και το horde mode που μπήκε στις 8), αυτά εχει να προσφέρει.

Όλα τα point του Jimys2008 είναι valid. Βλέπεις το παιχνίδι μεταφέρθηκε απο το PS4 (για να καταλάβετε έχουν στο roadmap ingame clan chat feature, δεν υπάρχει καν αυτό μέσα στο παιχνίδι).

Υποτίθεται πως το fall update θα είναι αυτό που θα "σωσει" το παιχνίδι, όπως έγινε και με το Taken King στο Destiny 1.

Τελος παντων, εγώ μόλις τελείωσα raid, το κατευχαριστήθηκα.

επαιξες το καινουργιο raid content? διαβαζω εντυπωσεις και ειμαι ετοιμος να επιστρεψω, επιτελους λιγο challenge

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...