Προς το περιεχόμενο

Destiny 2 [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα. Το πηρα και εγω μεσω humble το game. Το ειχα λιωσει στο ps4 αρκετα. Καμια σχεση φυσικα pc με ps4. Λες και παιζω αλλο game ειναι. Οποιος θελει ας με κανει add ZuperMan#21244. Παιζω με εναν hunter 266 μεχρι στιγμης. Ανεβαινω σιγα σιγα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 844
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

12 λεπτά πριν, vaggos400 είπε

παιδια τλκ η αγορα του τελευταου dlc  αξιζει??

αν σου αρεσει το base game ναι, η το 1ο destiny

δεν εχει καμια σχεση με το CoO

υπ οψιν ομως οτι νερφαρανε το gearing, εκτος αν κανεις raid συνεχεια, θα χρειαστεις χρονο να φτασεις max light

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

αν σου αρεσει το base game ναι, η το 1ο destiny

δεν εχει καμια σχεση με το CoO

υπ οψιν ομως οτι νερφαρανε το gearing, εκτος αν κανεις raid συνεχεια, θα χρειαστεις χρονο να φτασεις max light

Το destiny 1 το είχα λιώσει. Αυτό πάλι οχι πολυ. Άμα το καναν όπως το 1 με τραβαει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vaggos400 είπε

Το destiny 1 το είχα λιώσει. Αυτό πάλι οχι πολυ. Άμα το καναν όπως το 1 με τραβαει

likewise 1000+ ωρες

το dlc ειναι καλο, και σαν ιστορια αν και μικρο(2-3 ωρες), εχει ενα group activity(escalation protocol) που απαιτει 3-9 ατομα αναλογα το gear level, κ ενα καινουργιο strike νομιζω

γενικα εμενα μου αρεσε και το εκανα και με τους 3 το story, στο τελος δινει κ ενα δυνατο exotic(για τον hunter ειναι αηδιαστικο)

ηρθε με αρκετα buffs στα exotic, τα περισσοτερα ειναι viable πλεον, μερικα πιο δυνατα βλεπε Crimson handcannon που ειναι απαισιο στο crusible

εγω θα του εδινα 8/10, ακομα ομως δεν εχει πολλα πραματα να κανεις περα απο τα weekly milestones, μπορεις βεβαια να λιωσεις pvp/trials, βαλανε ενα καινουργιο συστημα αν δεν εχεις δει glory/valor που αναλογα το level ξεκλειδωνεις gear, cosmetics και τα λοιπα

δες κ ενα βιντεακι καλου κακου, ελπιζω να σε καλυψα 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, najinblue3 είπε

likewise 1000+ ωρες

το dlc ειναι καλο, και σαν ιστορια αν και μικρο(2-3 ωρες), εχει ενα group activity(escalation protocol) που απαιτει 3-9 ατομα αναλογα το gear level, κ ενα καινουργιο strike νομιζω

γενικα εμενα μου αρεσε και το εκανα και με τους 3 το story, στο τελος δινει κ ενα δυνατο exotic(για τον hunter ειναι αηδιαστικο)

ηρθε με αρκετα buffs στα exotic, τα περισσοτερα ειναι viable πλεον, μερικα πιο δυνατα βλεπε Crimson handcannon που ειναι απαισιο στο crusible

εγω θα του εδινα 8/10, ακομα ομως δεν εχει πολλα πραματα να κανεις περα απο τα weekly milestones, μπορεις βεβαια να λιωσεις pvp/trials, βαλανε ενα καινουργιο συστημα αν δεν εχεις δει glory/valor που αναλογα το level ξεκλειδωνεις gear, cosmetics και τα λοιπα

δες κ ενα βιντεακι καλου κακου, ελπιζω να σε καλυψα 😁

έχει 2 καινούργια strikes που είναι missions από το story το exotic του hunter είναι ένα από τα καλύτερα helmet για το crucible

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Vortexxx είπε

έχει 2 καινούργια strikes που είναι missions από το story το exotic του hunter είναι ένα από τα καλύτερα helmet για το crucible

ωπα τοτε λαθος μου που ειπα 1

ο hunter εγινε ο main μου σε αυτο το expansion λογω του helmet 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vaggos400 είπε

Παιδιά με ψήνεται άσχημα 😁😁raid Δεν έχω παίξει πολλά επειδή δεν έβρισκα ατομα

αν ξερεις τι να κανεις δεν ειναι και δυσκολο να βρεις group

αν παιζεις pc καλυτερα δες στο discord, η δες και προς destiny sherpa/fireteams στο reddit

good luck guardian 😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

https://discord.gg/3RmReY ένα αρκετά μεγάλο hub για pc D2 lfg. Με λίγη υπομονή βγαίνουν raid. Μετά τις 3-4 φορές που έχεις καλά τα mechanics πας αέρα normal κ prestige leviathan καθώς και Eater of worlds που αν ξέρουν όλοι τι κάνουν βγαίνει μέχρι να στρίψεις τσιγάρο. 

382 άντε σιγά σιγά να βγει και το spire. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δώσε κανενα invite καμια φορά να ρθω και γω κοντά :P

edit: σήμερα στις 7 έχει το year 2 reveal, μετά reset και μετά!!!! Factions. Γρινδ.

edit*: αλλαγές στα Faction Rallies και nerf στο EP 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Metaksas είπε

σημερα επαιξα πρωτη φορα raid, με αλλους 3-4 πρωταρηδες και τον ηπιαμε πανηγυρικα!! :D

Μολις τα μαθεις θα βγαινουν χαλαρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...