Προς το περιεχόμενο

Destiny 2 [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κατεβηκε τελικα, απλα κολαγε η μπαρα. το αφησα να κατεβαινει και τσεκαρα που και που το φολντερ για να δω οτι γεμιζει. 80 γκιγκα

 

τι ωραιο παιχνιδακι ειναι αυτο. εφτασα στην φαρμα.  τι κανω τωρα απο εδω παιρνω αποστολες? αλλους πως βρισκω?

Επεξ/σία από nipoa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 844
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 12/11/2018 στις 11:36 ΠΜ, nipoa είπε

τι θα γινει θα κατεβει καμια μερα αυτο το ρημαδοπαιχνιδι?

εκει που κατεβαζε απο bnet κανονικα, τωρα μου δειχνει οτι κατεβαινει αλλα με 0 ταχυτητα. θελει λεει αλλα 29 gb ελεος

το κανω pause,  το ξαναρχιζω, κανει initializing και δε μου δειχνει ταχυτητα ΧΕΕΕΕΕΛΠ

Εμένα είχε φτάσει 95% και μετά είχε βγάλει initializing για 3 μέρες. Τώρα για κάποιο λόγο έφτιαξε από μόνο του. :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/11/2018 στις 1:50 ΜΜ, Metaksas είπε

αν εχετε παρει και το forsaken στειλτε μου ενα pm, να σας βαλω και clan και να σας βαλω στο quest refer a friend να ανεβειτε μπαμ μπαμ και να παρουμε εξτρα καλουδια metaxas#1336

Σε εκανα  add d3ac0n

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά λίγο εύκολο - casual δεν είναι το παιχνίδι; εφτασα λβλ 10 και δε βλέπω να χρειάζεται καθόλου προσπάθεια. Τα κεφαλίδια πέφτουν βροχή, έχει πολύ ευκολο hitbox. Αυξάνονται οι προκλήσεις παρακάτω, ή έτσι χαλαρά πάει για πάντα; Επίσης δε βλέπω το λόγο του λέβελινγκ και του να βελτιώνεις όπλα - εξοπλισμό. Από λβλ 1 ως 10 που είμαι, όλοι οι βασικοί εχθροί σκοτώνονται με 1-3 headshots, ανεξαρτήτως λεβελ σου. Δε νιώθεις να δυναμώνεις. Δεν έχω παίξει με άλλους ακόμα, αλλά για την ώρα δεν με ξετρέλανε, κι ας ήταν τζάμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουφαλιτσα Activision την έκανες πάλι τη δουλίτσα σου...

Τίγκα οι servers με "τσαμπε newbies" σαν κι εμενα.

Το θέμα είναι ότι μάλλον ψήνομαι και για το forsaken όπου να ναι. Δεν ξέρω αν θα με κρατήσει το παιχνιδι αλλά μέχρι τώρα καλά πάει.

Κύριε metaxa έχω κανει application για το clan μαζι με ενα φιλο, πράξατε παρακαλώ τα δέοντα....

Και για όποιον θέλει add King13GR.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκα σε αυτή την clan που είναι αρκετά ενεργή:

https://www.bungie.net/en/ClanV2?groupId=3173421

Θα περιμένω μεχρι την Black Friday μήπως πέσει το Forsaken κανα 10-αρικο έχω ακούσει τα καλυτερα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το forsaken το πήρα με το που τελείωσα το base game. Έχω λιώσει 10 μερες, έφτασα 50lvl 535 light και από εδώ και πέρα χωρίς fireteam/clan δεν προχωράς. Δεν έχω κανένα raid φυσικά, οθτε nightfall αλλά το escalation protocol και το blind well τα έχω λιώσει.

Το παιχνίδι αξίζει περιμένουμε να δω το black armory τι θα φέρει και ίσως χτυπήσω annual

Άμα έχει όρεξη κανένα παλιός για Leviathan raid d3acon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/11/2018 στις 1:44 ΜΜ, king_k είπε

Κουφαλιτσα Activision την έκανες πάλι τη δουλίτσα σου...

Τίγκα οι servers με "τσαμπε newbies" σαν κι εμενα.

Το θέμα είναι ότι μάλλον ψήνομαι και για το forsaken όπου να ναι. Δεν ξέρω αν θα με κρατήσει το παιχνιδι αλλά μέχρι τώρα καλά πάει.

Κύριε metaxa έχω κανει application για το clan μαζι με ενα φιλο, πράξατε παρακαλώ τα δέοντα....

Και για όποιον θέλει add King13GR.

Το Destiny ειναι καλο μεχρι να φτασεις στο endgame. Μετα ξεκινα η βαρεμαρα. Οποτε ολοι ετσι την πατανε και τους τσεπωνει τα φραγκα η Activision. Αν θεωρεις οτι το 40αρι για 2 μικρα expansions και 1 μεγαλο τα αξιζουν απο πλευρας content(πλην endgame),τοτε τσιμπα το. Η αν σ'αρεσει το multiplayer του Destiny και σκοπευεις να ασχοληθεις αρκετα,αξιζει επισης.

Απλα μην περιμενεις κατι καλυτερο σε endgame απο ατελειωτο grind και επαναληψη των ιδιων missions/raids για να σου κατσει ενα οπλο με καλυτερους αριθμους απτο προηγουμενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Alastor192 είπε

Το Destiny ειναι καλο μεχρι να φτασεις στο endgame. Μετα ξεκινα η βαρεμαρα. Οποτε ολοι ετσι την πατανε και τους τσεπωνει τα φραγκα η Activision. Αν θεωρεις οτι το 40αρι για 2 μικρα expansions και 1 μεγαλο τα αξιζουν απο πλευρας content(πλην endgame),τοτε τσιμπα το. Η αν σ'αρεσει το multiplayer του Destiny και σκοπευεις να ασχοληθεις αρκετα,αξιζει επισης.

Απλα μην περιμενεις κατι καλυτερο σε endgame απο ατελειωτο grind και επαναληψη των ιδιων missions/raids για να σου κατσει ενα οπλο με καλυτερους αριθμους απτο προηγουμενο

Τα μυρίζομαι όλα αυτά που λες και μάλλον θα συμφωνήσω μαζί σου. Τις καταλαβαίνω τις πρακτικές τους, δε θα έδιναν δωρεάν παιχνίδι ΑΑΑ μετά από 1 χρόνο αν πήγαινε καλά και δεν αποσκοπούσαν κάπου.

Παρά τα παραπάνω, το παιχνίδι έχει Καλό shooting και με παρέα είναι γενικά άρτιο με αρκετό content. Προς το παρόν είμαι 250power και ιδιαίτερο grinding δεν έχω δει αλλά το χω σίγουρο ότι μου το φυλάνε για αργοτερα.

Όσο για το forsaken θα το σκεφτώ και την καρδιά μου θα ρωτήσω...😉

Να προσθέσω ότι το clan που έχει προτείνει ο metaxas είναι αρκετά ενεργό και φιλικό οπότε για όσους πάνε το game μέχρι τέλους είναι μια σημαντική βοήθεια! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εχεις παρεα και το ευχαριστιεσαι μην το σκέφτεσαι...Οσο grind Και να παιξει παντα θα περνας καλα. Με το clan που ημουν από Day one Που βγηκε το παιχνιδι μεχρη Μαρτιο που το παρατησα περναγαμε κομπλε...Πολύ γελιο και χαβαλές. Grid ξεgrid δεν ειχε σημασια απλα παιζαμε. Full PVP και Raids. Ειδικα raids...Μεχρι να μαθουμε να τα βγαζουμε φαγαμε ατελειωτες ωρες...Και όλα αυτά πριν το μεγαλο update, σκεψου τωρα. Ξαναλεω αν εχεις παρεα και καλο clan (οπου καλο βλεπε active) το παιχνιδι αξιζει και τα 40 ευρο και τα 80...Ανετα κοβεις 200 ωρες σε ένα 2μηνο 3μηνο. Αρα θεωρω ότι αξιζει τα λεφτα του. Αν θες να παιξεις Single player τοτε παιξε το τσαμπα και παρατησε το.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...