Προς το περιεχόμενο

Destiny 2 [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Cotton made the announcement during Blizzard’s pre-show at this year’s BlizzCon festival. Those who download the game between now and November 18th will be able to keep it forever. All you have to do is claim it. The free version of Destiny 2 will also come with a free gift that players will be able to grab, too. All you need to download the game is a Battle.Net account.

Players will be able to download the base version of the game, giving them the original eight-hour campaign and a level of 20. Players will also have access to the original Leviathan raid and the Crucible multiplayer mode. Players will not get access to the most recent expansion, Forsaken, meaning they’ll have to cough up an additional $40 to get it. It’s not a bad bet for Activision, which is looking to grow Destiny 2’s player base.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα να το τσιμπήσω να δω περι τίνος πρόκειται, να πω την αλήθεια δεν το είχα προσέξει το game μέχρι τώρα, είπα να το δοκιμάσω και έχω πάθει πλάκα... 

Το δικό μου gametag είναι: Dev1l#21979

@Gentleman88 μόλις σε πρόσθεσα!

Αντε παιδιά να μαζευόμαστε να κάνουμε καμιά ομαδούλα να παίζουμε μαζί, αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει εμάς τους "νέους" είναι πάντοτε ευπροσδεκτός όπως και όσοι είναι νέοι... ισχύει το ίδιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εχετε παρει και το forsaken στειλτε μου ενα pm, να σας βαλω και clan και να σας βαλω στο quest refer a friend να ανεβειτε μπαμ μπαμ και να παρουμε εξτρα καλουδια metaxas#1336

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τι θα γινει θα κατεβει καμια μερα αυτο το ρημαδοπαιχνιδι?

εκει που κατεβαζε απο bnet κανονικα, τωρα μου δειχνει οτι κατεβαινει αλλα με 0 ταχυτητα. θελει λεει αλλα 29 gb ελεος

 

το κανω pause,  το ξαναρχιζω, κανει initializing και δε μου δειχνει ταχυτητα ΧΕΕΕΕΕΛΠ

Επεξ/σία από nipoa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μενα εχει κατεβει, δεν με αφηνει να παιξω ωστοσο, μου βγαζει ενα μνμ με το οποιο με αναγκαζει να κλεισω το παιχνιδι και επειδη δεν καιγομαι δεν εχω ασχοληθει περαιτερω.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, nipoa είπε

τι θα γινει θα κατεβει καμια μερα αυτο το ρημαδοπαιχνιδι?

εκει που κατεβαζε απο bnet κανονικα, τωρα μου δειχνει οτι κατεβαινει αλλα με 0 ταχυτητα. θελει λεει αλλα 29 gb ελεος

το κανω pause,  το ξαναρχιζω, κανει initializing και δε μου δειχνει ταχυτητα ΧΕΕΕΕΕΛΠ

υπαρχει bug που μπορει να γράφει  ιnitializing αλλα να κατεβάζει , μου εχει τύχει , ελεγξε απο τασκ μανατζερ αν τραβάει ιντερνετ το μπατλνετ .

μπορει βεβαια να εχει κολλήσει και να χρειάζεται "χειροκίνητα" να το ξεκολλήσεις 

 

Αναφορά σε κείμενο

Σε μενα εχει κατεβει, δεν με αφηνει να παιξω ωστοσο, μου βγαζει ενα μνμ με το οποιο με αναγκαζει να κλεισω το παιχνιδι και επειδη δεν καιγομαι δεν εχω ασχοληθει περαιτερω

εμενα παντως το παιχνιδι τρέχει κανονικά,δεν εχει προβλημα ο σερβερ . 

Επεξ/σία από Votritis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το περναει το initializing.. δειχενι οτι ξεκιναει το κατεβασμα αλλα μου δειχνει ταχυτητα 0 .. κατεβαζει δε κατεβαζει δε ξερω.

στο τασκ μανατζερ δε βλεπω να τραβαει κατι.

τι να κανω? απο το σαββατο ετσι με παει, μια ξεκιναει μια οχι μουχει σπασει τα νευρα δλδ γαμω

βλεπω οτι το φολντερ της εγκαταστασης μαζευει γκιγκαμπαιτ. αυτο σημαινει οτι κατεβαζει αλλα σκαλωσε και δεν δειχνει την ταχυτητα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, nipoa είπε

το περναει το initializing.. δειχενι οτι ξεκιναει το κατεβασμα αλλα μου δειχνει ταχυτητα 0 .. κατεβαζει δε κατεβαζει δε ξερω.

στο τασκ μανατζερ δε βλεπω να τραβαει κατι.

τι να κανω? απο το σαββατο ετσι με παει, μια ξεκιναει μια οχι μουχει σπασει τα νευρα δλδ γαμω

βλεπω οτι το φολντερ της εγκαταστασης μαζευει γκιγκαμπαιτ. αυτο σημαινει οτι κατεβαζει αλλα σκαλωσε και δεν δειχνει την ταχυτητα?

Nαι αν βλέπεις να μεγαλώνει ο φάκελος, κατεβάζει , απλά περίμενε και καποια στιγμη θα τελειώσει , το εχω παθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά ως τώρα το bnet η χειρότερη εμπειρία σε κατέβασμα σε σχέση με τις άλλες πλατφόρμες. Αφού μου έβγαλε την πίστη για να κατέβει τρέχει κομπλέ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

2018 και δεν μπορουν αυτεσ οι μεγαθηρια εταιρειες να φτιαξουν εναν ινσταλερ της προκοπης. εχουν σπασει τα @@ μου με αυτο το κατεβασμα, δλδ αμα δεν ηταν τοσα γκιγκα να πανε τσαμπα, θα το παραταγα αυτη τη στιγμη, στα τετοια μου το παιχνιδι , εμπειρια κατεβασματος 2 μερες τωρα και 500 ρεσταρτ

Επεξ/σία από nipoa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 'μενα κατεβηκε κανονικά, ουτε ρισταρτ ουτε τπτ, απλα στα τελευταια 10GB σταματει να σου διχνει ποσα GB απομενουν και σε ποση ωρα.Γενικά θλιβομαι που δεν μπορω να κανω refund λογω του οτι το μοιρασαν τσαμπα.Μεγάλη φόλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, tsakonass είπε

Σε 'μενα κατεβηκε κανονικά, ουτε ρισταρτ ουτε τπτ, απλα στα τελευταια 10GB σταματει να σου διχνει ποσα GB απομενουν και σε ποση ωρα.Γενικά θλιβομαι που δεν μπορω να κανω refund λογω του οτι το μοιρασαν τσαμπα.Μεγάλη φόλα.

Λεπτομέριες. 100 ευρώ δίνεις τον πρώτο χρόνο για να παίξεις το μείν γκειμ με τα 2 εναντίον και μετά από ένα χρόνο τα έχεις σχεδόν τζάμπα. Μια χαρά. Μαύρο απο μένα λοιπόν στο destiny...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...