Προς το περιεχόμενο

Destiny 2 [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδιά είπα να το ξεκινήσω κι εγώ, αλλά τι κωλοπαίχνιδο είναι αυτό; όταν τρώω αποσυνδέσεις από τον server όσες φορές και να προσπαθήσω τίποτα πρέπει να κλείσω το παιχνίδι και πάλι από την αρχή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 17/11/2018 at 20:41, Gentleman88 said:

Μπήκα σε αυτή την clan που είναι αρκετά ενεργή:

https://www.bungie.net/en/ClanV2?groupId=3173421

Θα περιμένω μεχρι την Black Friday μήπως πέσει το Forsaken κανα 10-αρικο έχω ακούσει τα καλυτερα

Έχει γεμίσει και δεν δέχεται άλλο κόσμο! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, logistoulis είπε

ρε παιδιά είπα να το ξεκινήσω κι εγώ, αλλά τι κωλοπαίχνιδο είναι αυτό; όταν τρώω αποσυνδέσεις από τον server όσες φορές και να προσπαθήσω τίποτα πρέπει να κλείσω το παιχνίδι και πάλι από την αρχή 

ούτε και γω έχω τέτοια προβλήματα..ποτέ δεν είχα με το παιχνίδι αυτό,εκτός από την αρχή που χε κυκλοφορήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Dantε είπε

Το παιχνιδι εχει θεματα με technicolor modem.Το χα κατεβασει και εγω,με ρημαξε στα dc και απλα το πεταξα(το παιχνιδι,οχι το Modem)

Δεν έχω κανένα πρόβλημα με Technicolor.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, Dantε είπε

Το παιχνιδι εχει θεματα με technicolor modem.Το χα κατεβασει και εγω,με ρημαξε στα dc και απλα το πεταξα(το παιχνιδι,οχι το Modem)

Μάλιστα.. κι εγώ Technicolor έχω , οπότε ίσως για αυτό αυτό το χάλι?

 

Και την ίδια συμπεριφορά είχα και στο PS4 όταν το είχαν δώσει τζάμπα στο psn που το πρωτοδοκιμασα, οπότε θεωρούσα ότι απλά το παιχνίδι είναι προβληματικό δε γνώριζα ότι το παθαίνει με συγκεκριμένα router

 

Άρα unistall..

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους, σχετικά με τα DC και το Technicolor Modem, δείτε το fix που έχει προταθεί από τη Bungie: https://www.bungie.net/en/Forums/Post/230497141

Εναλλακτικά, εγώ ζήτησα από τη WIND να με βάλουν σε fast path, και από τότε επιλύθηκε το πρόβλημα με τα DC. (99,9% των περιπτώσεων είχα DC όταν έπαιζα fireteam με άλλο άτομο, solo δεν είχα DC)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Logistoulis check ότι είναι ανοιχτά τα πάντα στο modem σε περίπτωση που δεν το έχεις κάνει ήδη, φαίνεται και μέσα στο game, άμα είναι όλα ανοιχτά θα είναι πράσινα άμα θυμάμαι καλά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Logistoulis check ότι είναι ανοιχτά τα πάντα στο modem σε περίπτωση που δεν το έχεις κάνει ήδη, φαίνεται και μέσα στο game, άμα είναι όλα ανοιχτά θα είναι πράσινα άμα θυμάμαι καλά.

Πού το βλέπω αυτό στο game?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fastpath εχω,προσπαθησα ολα τα fix,port forward και τιποτα.
Δοκιμασε το δεν εχεις να χασεις κατι,εχει πλακιτσα με παρεα το παιχνιδι.

Αλλα μεγαλο φαουλ που δε το εχει φτιαξει η εταιρεια ενω ειναι τοσο μεγαλο θεμα απο το launch του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...