Προς το περιεχόμενο

Destiny 2 [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

To base game συμπεριλαμβανωμένων και των 2 exp Curse of Osiris και Warmind ειναι free στο Steam  καθως και αρκετα activities απο το Υ2 Season Pass. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 844
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για οσους εχουν χρονο και θελουν να μαθουν τι εστι Destiny (περα απο το gameplay, υπαρχει ολοκληρη ιστορια και lore για το παιχνιδι) μπορουν να δουν το παρακατω video, απο τον καλυτερο Story teller του Destiny 

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται τι εννοεις βαρετα. Κοσμο εχει και τωρα το παιχνιδι και θα εχει ακομα περισσοτερο λογο New Light. Εδω εχει το Destiny 1 ακομα σε xbox ενεργους servers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παντως στο steam δεν μου εχει εμφανιστει ακομα απο το transfer. Αν το βαλω στο library μου απο το free που δινουν εχει διαφορα? Ειχα και το Curse of osiris στο battle net αυτο περνιεται κανονικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Ειχα και το Curse of osiris στο battle net αυτο περνιεται κανονικα?

Είναι free για όλους πλέον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, NoiSy MaN είπε

Είναι free για όλους πλέον. 

ναι το ξερω, το θεμα ειναι οτι κανει Link με το battle net account μου που εχω το παιχτη απο οταν επαιζα? Η οταν το κατεβασω απο το steam θα ειναι σαν fresh start Και πρεπει να περιμενω να εμφανιστει το παιχνιδι μεσω του link που ειχαμε κανει απο το site πριν λιγο καιρο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις κανει  link τo account θα πρεπει να κανεις preload το παιχνιδι στο Steam. Το εγκαταστημενο παιχνιδι απο το battlenet θα πρεπει να γινει uninstall, δεν ειναι η ιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, narta είπε

Αν εχεις κανει  link τo account θα πρεπει να κανεις preload το παιχνιδι στο Steam. Το εγκαταστημενο παιχνιδι απο το battlenet θα πρεπει να γινει uninstall, δεν ειναι η ιδια

unistall εχει γινει. Αρα κατεβαζω το free edition του steam και κανει Link to account μου απο το b.net 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

unistall εχει γινει. Αρα κατεβαζω το free edition του steam και κανει Link to account μου απο το b.net 

λογικά ναι, δεν ξερω ακριβως πως θα δουλεψει αν δεν κανεις preorder Shadowkeep αλλα 99% θα είναι οπως το περιγράφεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

unistall εχει γινει. Αρα κατεβαζω το free edition του steam και κανει Link to account μου απο το b.net 

To link το κανεις απο το bungie.net δεν γινεται αυτοματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

guys τελικα τι πρεπει να αγορασεις για να  εχεις συνολικα ολο το content του game ? μονο το τελευταιο expansion ή και οτι εχει προηγηθει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, steliosntelos είπε

guys τελικα τι πρεπει να αγορασεις για να  εχεις συνολικα ολο το content του game ? μονο το τελευταιο expansion ή και οτι εχει προηγηθει;

Forshaken + Shadowkeep + Season Pass 

 

Base game + Curso of Osiris και Warmind ειναι free με το New Light

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί όταν παίζω nightfall "the ordeal" adept ή hero δυσκολία ενώ μου λέει ότι θα έχω σαν reward ένα exotic δεν μου το ρίχνει όταν ολοκληρώσω το nightfall?

Δεν έχω μόνο το shadowkeep dlc όλα τα άλλα τα έχω.

 

Αλλά από τη στιγμή που σε αφήνει να παίξεις το nightfall δεν πρέπει όταν το τελειώσεις να σου ρίξει τα reward που σου λέει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...