Προς το περιεχόμενο

Destiny 2 [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αποφάσισα να παίξω Destiny2 τώρα που το πήρε το steam. αλλά το game με πετάει στο desktop και κλείνει την ώρα που κάνει sign in. διάβασα οτι εαν έχεις πάνω από 300 friends στο steam έχεις τέτοια προβλήματα, κανένας άλλος εδώ με το ίδιο πρόβλημα? 

https://www.bungie.net/en/Forums/Post/253725678?sort=0&page=0 

PC

• Players with more than 300 friends on Steam may experience crashes at the title screen. Players encountering this issue should lower their friends list to less than 300 people.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 844
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, Paragontas-x είπε

Γιατί όταν παίζω nightfall "the ordeal" adept ή hero δυσκολία ενώ μου λέει ότι θα έχω σαν reward ένα exotic δεν μου το ρίχνει όταν ολοκληρώσω το nightfall?

Δεν έχω μόνο το shadowkeep dlc όλα τα άλλα τα έχω.

Αλλά από τη στιγμή που σε αφήνει να παίξεις το nightfall δεν πρέπει όταν το τελειώσεις να σου ρίξει τα reward που σου λέει?

Έχει και μια παρένθεση δίπλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έχει σπάσει τα νεύρα. Προσπαθώ να παίξε με xbox one controller και τις περισσότερες φορές δεν το αναγνωρίζει. 1 στις 10 θα το αναγνωρίσει στο άσχετο. Επίσης παρατήρησα ότι αυτές τις λίγες φορές που θα το αναγνωρίσει, αν κάνω switch σε άλλη εφαρμογή και μετά επιστρέψω πάλι στο παιχνίδι, δεν το αναγνωρίζει πιά. Όλα αυτά φυσικά τα αντιμετωπίζω μόνο στο destiny, σε όλα τα υπόλοιπα παιχνίδια είτε στο steam είτε όχι, όλα παίζουν κανονικά. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
45 λεπτά πριν, vfragos είπε

Μου έχει σπάσει τα νεύρα. Προσπαθώ να παίξε με xbox one controller και τις περισσότερες φορές δεν το αναγνωρίζει. 1 στις 10 θα το αναγνωρίσει στο άσχετο. Επίσης παρατήρησα ότι αυτές τις λίγες φορές που θα το αναγνωρίσει, αν κάνω switch σε άλλη εφαρμογή και μετά επιστρέψω πάλι στο παιχνίδι, δεν το αναγνωρίζει πιά. Όλα αυτά φυσικά τα αντιμετωπίζω μόνο στο destiny, σε όλα τα υπόλοιπα παιχνίδια είτε στο steam είτε όχι, όλα παίζουν κανονικά. 

Περίεργο. Εγώ δεν αντιμετωπίζω τέτοιο θέμα. Δοκίμασε να ξαναπερασεις τους drivers. Εγώ έχω άλλο θέμα. Έχω πολλά fps drops σε σημείο να μην μπορώ να παίξω. Έχετε καμία ιδέα??

Επεξ/σία από vaggos400
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vfragos είπε

Μου έχει σπάσει τα νεύρα. Προσπαθώ να παίξε με xbox one controller και τις περισσότερες φορές δεν το αναγνωρίζει. 1 στις 10 θα το αναγνωρίσει στο άσχετο. Επίσης παρατήρησα ότι αυτές τις λίγες φορές που θα το αναγνωρίσει, αν κάνω switch σε άλλη εφαρμογή και μετά επιστρέψω πάλι στο παιχνίδι, δεν το αναγνωρίζει πιά. Όλα αυτά φυσικά τα αντιμετωπίζω μόνο στο destiny, σε όλα τα υπόλοιπα παιχνίδια είτε στο steam είτε όχι, όλα παίζουν κανονικά. 

για το controller το έχει αναφέρει κ άλλος κόσμος στο παρελθόν, το βλέπω συχνά δεξια αριστερα εδώ κ χρόνια. με ένα πρόχειρο ψάξιμο πάντως δεν έχω βρει λύση. Φαίνεται κάποιο πρόβλημα του τίτλου ειναι κ δεν το έχουν εντοπίσει ακόμα δυστυχώς. 

ειδα 1-2 άτομα πάντως που λέει οτι τους έγινε το θεμα ξαφνικα μετά από update της κάρτας γραφικών;!; ποιος ξερει τι και που χτυπάει. δε δοκιμάζεις καλού κακού να αναβαθμίσεις όλους τους drivers σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, όποιος ψάχνει παρέα / guild για να παίζει μπορεί να έρθει μια βόλτα από το server μας για να μας γνωρίσει και να πάρει μέρος στα διάφορα activities που κάνουμε. Είμαστε περισσότερο casual, αλλα υπάρχουν κ lorehunters, raiders, pvp, κλπ. οπότε δεν μένει κανείς παραπονεμένος :D Όποιος θέλει ας τσεκάρει: https://discord.gg/cEcy53C.  C u on the Dark Side of the Moon! ;)  

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
11 ώρες πριν, GIORGI. είπε

Καλισπερα μαγκες !!

ενα παραξενο πραγμα σιμβενι , μου λει οτι το παιχνιδι ειναι στιν βιβλιοθικι ομος δεν εμφανιζι τιποτα , γιατι ?

Μου έχει συμβεί και εμένα σε κάποια παιχνίδια που είναι free. Το έχεις κάνει εγκατάσταση ή έχεις πάρει κάποιο dlc?

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/10/2019 στις 10:32 ΜΜ, scroll είπε

Καλησπέρα παιδιά, όποιος ψάχνει παρέα / guild για να παίζει μπορεί να έρθει μια βόλτα από το server μας για να μας γνωρίσει και να πάρει μέρος στα διάφορα activities που κάνουμε. Είμαστε περισσότερο casual, αλλα υπάρχουν κ lorehunters, raiders, pvp, κλπ. οπότε δεν μένει κανείς παραπονεμένος :D Όποιος θέλει ας τσεκάρει: https://discord.gg/cEcy53C.  C u on the Dark Side of the Moon! ;)  

Καλημέρα

 

Έστειλα pm σχετικά με το post

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, aimon1989 είπε

Μου έχει συμβεί και εμένα σε κάποια παιχνίδια που είναι free. Το έχεις κάνει εγκατάσταση ή έχεις πάρει κάποιο dlc?

Οχι δεν εχω κανει εγκατάσταση, νομιζα πος απο 1 οκτωβριου  θα εμφανιστεί ομος τιποτα

6b3c198a1720.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Το ξεκίνησα casual τώρα που μπήκε free στο steam και μπορώ να πώ οτι κόλλησα λίγο. Μακάρι να υπήρχε περισσότερος χρόνος για κάψιμο..

Είδα έχουνε προσφορά 40% λόγω Black Friday στο Forsaken και Shadowkeep expansion. Αξίζει κατά τη γνώμη σας?

 

p.s  Αν υπάρχει ελληνικό clan ενεργό κάντε με add

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...