Προς το περιεχόμενο

'Εκοψα το κάπνισμα, τον καφέ, τα αναψυκτικά, τις μπύρες, τρώω καλύτερα και νιώθω χάλια, γιατί?


idomeneas7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε φίλε παραδεξου ότι γουστάρεις ζωγραφιές και λίπος και ο κόσμος θα γίνει καλύτερος για σένα :lol:

Κι εγώ έχω φίλους/γνωστούς που γουστάρουν λίπος και καλά κάνουν τα παιδιά, δε κάθονται όμως να μου λένε όλες αυτές τις αρλουμπες ούτε εγώ κάθομαι να τους εξηγώ γιατί μου αρέσει μία και γιατί όχι  

 

γυναίκες υπάρχουν για όλα τα γούστα, ας το λήξουμε εδώ (απλά εσένα σου αρέσει το λίπος με φωτοσοπ)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 103
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Αληθεια πιστευεις οτι το στηθος της ειναι φυσικο; 

ναι γιατι οι ρόγες της κοιτάνε κάτω :P

 

Πέρα απο την πλάκα ακόμη και να μην ειναι της συγκεκριμένης φυσικό... ακόμη και η συγκεκριμένη να είναι photoshop (που δεν παίζει γιατι σημαίνει ότι απο χοντρή την λέπτυναν = θα χανόταν η πληροφορία στο background που σημαίνει ότι θα πρέπει να κάνουν clone απο διπλανά σημεία με άλλο φωτισμό και δεν φαίνεται να έχει γίνει κάτι τέτοιο και οι γραμμές στα ξύλα πολύ καλές και η σκιά στο κορδονάκι καλή... οπότε μάλλον δεν έγινε ή αν έγινε θα έγινε απο μάστερ φωτογράφο/φωτοσοπά/καλλιτέχνη )

 

Έχω δει τέτοιες γυναίκες ζωντανά μπροστά μου.

Ρε φίλε παραδεξου ότι γουστάρεις ζωγραφιές και λίπος και ο κόσμος θα γίνει καλύτερος για σένα :lol:

 

Κι εγώ έχω φίλους/γνωστούς που γουστάρουν λίπος και καλά κάνουν τα παιδιά, δε κάθονται όμως να μου λένε όλες αυτές τις αρλουμπες ούτε εγώ κάθομαι να τους εξηγώ γιατί μου αρέσει μία και γιατί όχι  

 

γυναίκες υπάρχουν για όλα τα γούστα, ας το λήξουμε εδώ (απλά εσένα σου αρέσει το λίπος με φωτοσοπ)

Παραδέξου το ότι είσαι gay και ο κόσμος θα γίνει καλύτερος για εσένα συμφωνώ :P

 

 

το να με λες gay και παιδερα πέρα από το ότι δε με αγγίζει  μιας και τα χω βρει χρόνια με το τι σημαίνει όμορφο δείχνει και τη ψυχοσύνθεσή σου.. 

 

Συμφωνώ απόλυτα γιαυτό με το που σε άκουσα να την λες αγελάδα και χοντρή κατάλαβα πως η δική σου ειναι λιγο gay ή pedo

 

:D

 

Πέρα απο την πλάκα όμως ο καθένας μπορεί να γουστάρει ότι θέλει και δεν ειναι ανάγκη καν να του αρέσουν συγκεκριμένα πράματα πχ μπορεί να γουστάρει και λεπτές και χοντρές αλλά όχι ενδιάμεσα βάρη κτλ...

 

Εκει που θέλω να καταλήξω όμως είναι ότι αν δίναμε αστεράκια για το τι κοιτάει ενας 100% straight άντρας σε μια γυναίκα τότε η συγκεκριμένη είναι αρχιστράτηγος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίδια ζωή κάνω και εγώ.

Καφέδες, τσιγάρα, κανα 2 μπυρίτσες κάθε βράδυ για να χαλαρώσω στο μπαλκόνι πολλά άγχη.

Φαγητό κυρίως μαγειρευτό αλλά καμια φορα την βδομάδα σκάει κανά σουβλάκι.

Εκεί που έχω δει διαφορα ειναι που εχω κόψει την κοκα κολα. Πολλές φορές τρώω το απόγευμα μια και καλή και μέχρι τις 12 που θα κοιμηθω δεν ξανατρώω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εκει που θέλω να καταλήξω όμως είναι ότι αν δίναμε αστεράκια για το τι κοιτάει ενας 100% straight άντρας σε μια γυναίκα τότε η συγκεκριμένη είναι αρχιστράτηγος..

https://youtu.be/CkGbrKej15c?t=75

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με βίντεο είναι πιό γρήγορο και φτηνό.

 

 

Λοιπόν ήταν αρκετά δύσκολο να βρω κάτι στο youtube γιατί δεν ήξερα τι keywords να βάλω και το thin waist big butts ας πουμε βγάζει ή σε βίντεο γυμναστικής με λεπτές γυμνάστριες ή σε χοντρές κτλ

 

αλλά τελικά βρήκα ένα

 

https://www.youtube.com/watch?v=IOIsITNdwMg

Το αστείο είναι φίλε μου (και δεν το έχεις καταλάβει για να το επισυνάπτεις) πως στην ταινία αυτές ήταν οι ΠΙΟ σεξυ γυναίκες του δικτατορα ! οι καλύτερες απο το χαρέμι του και αυτός που αρμέγει ειναι απλά ένας καθυστερημένος που του μοιάζει και τον πήρανε για αυτό τον λόγο αλλά δυσκολεύτηκαν αφάνταστα να τον εκπαιδεύσουν γιατί ειναι ηλίθιος εδώ ας πουμε του φέρανε αυτές τις νάρες μπας και ισιώσει το μυαλό του αλλά αυτός άρχισε να τις αρμέγει όπως έκανε τις κατσίκες του :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή έχει κώλο, όχι μπούτια. Θα έβαζα στοίχημα ότι είναι ψεύτικος.

Έπαιξες το βίντεο ή είδες το thumbnail... Μια χαρά μπουτάκια έχει και γυμνάζεται επίσης απότι κατάλαβα ειναι celebrity κάπου.. ή σε κάποιον χώρο..

 

Γενικά άστο απλά υπάρχουν και σε βίντεο έχω δει αρκετές απλά δεν θυμάμαι τα link/ονόματα απο έξω για να μπορώ στα γρήγορα να σου δείξω μερικά ούτε και ασχολούμαι με αυτές για να ξέρω τώρα τι να σου δείξω

 

επίσης και απο κοντα έχω δει γυναίκες με τέλεια σώματα εντάξει αυτό δεν σημαίνει πως όλες οι άλλες ειναι για τα μπάζα φυσικά! πάντα υπάρχουν τα άκρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν ήταν αρκετά δύσκολο να βρω κάτι στο youtube γιατί δεν ήξερα τι keywords να βάλω και το thin waist big butts ας πουμε βγάζει ή σε βίντεο γυμναστικής με λεπτές γυμνάστριες ή σε χοντρές κτλ

 

αλλά τελικά βρήκα ένα

 

https://www.youtube.com/watch?v=IOIsITNdwMg

 

η κοπελα στο βιντεο σιγουρα ζυγιζει μια καλη 65αρα εως 70αρα κιλα. προφανως ειχε εξ αρχης καποιες καμπυλες που εγιναν πιο εντονες με την γυμναστικη αλλα αν την κοιταξεις απο μπροστα δεν δειχνει σαν ζωγραφισμενη. επισης τα μπουτια της ειναι αναλογα του κωλου της. και για να ξερεις , μπορεις να πειραξεις και βιντεο οχι μονο φωτογραφιες ωστε να δειχνει πιο γραμμομενο το σωμα. επισης το αν εχει βαλει κωλο δεν μπορεις να το ξερεις,

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@op  Δεν ξέρω τι ειπώθηκε στις προηγούμενες σελίδες γιατί ηταν λίγο δύσκολο να ξεχωρίσω ανάμεσα στις γνωστές παπάτζες απο άτομα π όπως πάντα γράφουν για να γράψουν χωρίς να έχουν την παραμικρή ιδέα. 

Οπότε μερικά πράγματα απο εμένα 

έκοψες το τσιγάρο οπότε ο μεταβολισμός σου έπεσε σε φυσιολογικά επίπεδα, όλες οι τροφές αποκτούν γεύση , ξαφνικά όλα ειναι ποιο νόστιμα κ χωρίς να το καταλάβεις μπορεί να φας παραπάνω, πόσο μάλλον αν ήσουν απο τα άτομα που το τσιγάρο τους μείωνε την πείνα και τώρα χωρίς αυτό ίσως να ψάχνεις ασυναίσθητα κάτι να απασχολείς το στόμα σου.
Υγιεινά ή όχι δεν έχει καμία σημασία όσον αφορά το βάρος ,όλα έχουν θερμίδες και όλα μπορούν να σε παχύνουν ,  έχει σημασία όμως ως προς το τι ειναι αυτό το βάρος και τι επιπτώσεις έχει στην υγεία σου. Μπορεί απλά να άρχισε το σώμα σου να ανακτά τους μυς που έχανε δηλητηριάζοντας το με το τσιγάρο πέρα απο την μείωση του μεταβολισμού. 

Αυτό που μπορείς να κάνεις ειναι να μειώσεις την σαβούρα στο ελάχιστο αρχικά για να μη βάλεις βάρος που δε θες και όταν καταλάβεις πόσο περίπου σε παίρνει πλέον να τρως μπορείς να συνεχίσεις με τις συνήθειες σου , δεν ειμαι αυτός που θα σου πει "πρέπει να αρχίσεις να τρως έτσι" "πρέπει να γυμναστείς" , κάνε ότι γουστάρεις και μόνο π έκοψες το κάπνισμα ήταν αρκετό. 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοιο νινί δύσκολα να βρεις Ελλάδα, εκεί είναι το DNA τους έτσι.

Αυτή εδώ είναι Ελληνίδα και δεν ειναι φωτοσοπιες την ξέρω

 

C9p4woyVoAALDRS.jpg:large

 

 

Και εδώ απο μπροστά

 

qr19jp.jpg

 

 

Και εδώ είναι 18 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...