Προς το περιεχόμενο

Witcher (Netflix, 2019)


Wayward

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, panagiotis54 είπε

τι τζοκερ ειμαι με covid και 38 πυρετο σε ξενοδοχειο!! 😛 αστα να πανε

Περαστικά φιλαράκι και γρήγορη ανάρρωση, πιάσε το τόπικ σειρές εδώ πέρα διάλεξε στην τύχη και δες καμία να περάσει η ώρα 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν γινόταν ψηφοφορία ποιόν ηθοποιό θα θέλαμε να διαδεχθεί τον Cavil για τον ρόλο του Geralt εγώ θα ψήφιζα αυτό το παλικάρι.

Στο House Of The Dragon νομίζω ειναι στο top 5 για τις ερμηνείες του.

Aemond_Targaryen_Official_Guide_2.webp

Επεξ/σία από zvarthangalos
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/10/2022 στις 6:59 ΠΜ, Gilmaru είπε

Προσωπικά πιστεύω ότι απλά σε κάποια φάση θα ξενερώσει και ο ίδιος ο Cavill και κάπου εκεί θα τελειώσει η όλη ιστορία.

προφητικος 😂

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μάλλον ο Henry τραυματίστηκε μετά από τρεις season να το παίζει Aτλαντας και να κρατάει το show στην πλάτη του.

E ναι, φάνηκε από την δεύτερη season αφού άλλαξαν ριζικά το storyline. Θα φανεί αρκετά στην τρίτη ποσο δεν την πάλεψε ο Henry, γιατί μάλλον προβλέπεται για παρωδία. Θα προτιμούσα να ακυρωνόταν και να παίρναν άλλοι τα δικαιώματα.

Κρίμα πάντως, πολύ κρίμα. Αν και δεν μου άρεσε ποτε ο Henry ως Geralt εμφανισιακά, τον χαρακτήρα τον πέτυχε σχεδόν τέλεια.

 

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Thresh είπε

Εντάξει, υπάρχουν 3 περιπτώσεις μαζί με αυτή.

Να μην θέλουν να πληρώνουν τόσο γι' αυτόν 

Να μην έχει χρόνο επειδή γυρνάει σαν Sups.

μπα. δεν εχει να κανει με τον Superman per se. ακομη δεν βγηκε επισημη ανακοινωση για το εαν και ποτε θα βγει νεα ταινια. δεν ξερουμε καν πως θαναι η επιστροφη του. οποτε μεχρι να ξεκινησουν τα γυρισματα, θα περασουν καποια χρονια. αυτο που εγινε, ειναι καθαρα θεμα μπατζετ.

το πιο πιθανο ειναι οτι οι παραγωγοι τον πιασανε και του πανε το εξης:

"ξερεις, ο ρολος σου στην σειρα δεν ειναι ακριβως αυτη του πρωταγωνιστη, ειναι ensemble cast, μαλιστα οι συμπρωταγωνιστριες σου εχουν πιο πολυ screen time απο εσενα, και τωρα απαιτουν αυξηση της αμοιβης τους.

κατι που δεν μπορουμε να αρνηθουμε διοτι θα ηταν κακο PR για εμας, ειδικα με την υπαρχουσα πολιτικη κατασταση, απο την αλλη ομως η παραγωγη ειναι ηδη ακριβη και το μπατζετ δεν μπορει να ανεβει αλλο, οποτε κανει την θυσια και κοψε κατιτις απο το κασε σου, αν θες να επιστρεψεις και για την επομενη σεζον."

ε και ο Καβιλ σου λεει, ειμαι κομπαρσος στο ιδιο μου το σοου, δεν εχει καμια σχεση με τα βιβλια και τα παιχνιδια που αγαπησα, η καθε σεζον ειναι χειροτερη απο την προηγουμενη, οι φανς στο τελος θα βριζουν και εμενα, επιστρεφω και στο παλιο μου franchise, fk them, ας βρουν αλλον φτηνοτερο.

το γεγονος οτι ο Καβιλ δεν εκανε την ανακοινωση και το blessing του διαδοχου του, πιο πολυ για να κατευνασει τους fans, δειχνει οτι το διαζυγιο με το Netflx δεν εγινε και με τις καλυτερες συνθηκες.

λογικα θα εχουμε συντομα νεα και για το Sandman, αν ακυρωθηκε η ανανεωθηκε.

Επεξ/σία από KilliK
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, KilliK είπε

μπα. δεν εχει να κανει με τον Superman per se. ακομη δεν βγηκε επισημη ανακοινωση για το εαν και ποτε θα βγει νεα ταινια. δεν ξερουμε καν πως θαναι η επιστροφη του. οποτε μεχρι να ξεκινησουν τα γυρισματα, θα περασουν καποια χρονια. αυτο που εγινε, ειναι καθαρα θεμα μπατζετ.

το πιο πιθανο ειναι οτι οι παραγωγοι τον πιασανε και του πανε το εξης:

"ξερεις, ο ρολος σου στην σειρα δεν ειναι ακριβως αυτη του πρωταγωνιστη, ειναι ensemble cast, μαλιστα οι συμπρωταγωνιστριες σου εχουν πιο πολυ screen time απο εσενα, και τωρα απαιτουν αυξηση της αμοιβης τους.

κατι που δεν μπορουμε να αρνηθουμε διοτι θα ηταν κακο PR για εμας, ειδικα με την υπαρχουσα πολιτικη κατασταση, απο την αλλη ομως η παραγωγη ειναι ηδη ακριβη και το μπατζετ δεν μπορει να ανεβει αλλο, οποτε κανει την θυσια και κοψε κατιτις απο το κασε σου, αν θες να επιστρεψεις και για την επομενη σεζον."

ε και ο Καβιλ σου λεει, ειμαι κομπαρσος στο ιδιο μου το σοου, δεν εχει καμια σχεση με τα βιβλια και τα παιχνιδια που αγαπησα, η καθε σεζον ειναι χειροτερη απο την προηγουμενη, οι φανς στο τελος θα βριζουν και εμενα, επιστρεφω και στο παλιο μου franchise, fk them, ας βρουν αλλον φτηνοτερο.

το γεγονος οτι ο Καβιλ δεν εκανε την ανακοινωση και το blessing του διαδοχου του, πιο πολυ για να κατευνασει τους fans, δειχνει οτι το διαζυγιο με το Netflx δεν εγινε και με τις καλυτερες συνθηκες.

λογικα θα εχουμε συντομα νεα και για το Sandman, αν ακυρωθηκε η ανανεωθηκε.

ειδες ελλειψη χρονου στο geralt στη 2η σεζον? Γιατι αυτο ειναι κατι που το γραφεις απο πριν παιξει η 1η σεζον και στην πραγματικοτητα ποτε δεν ισχυσε, ακομα και αν η ιστορια της 2ης σεζον, ειναι η ιστορια της ciri.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
9 hours ago, KilliK said:

το γεγονος οτι ο Καβιλ δεν εκανε την ανακοινωση και το blessing του διαδοχου του, πιο πολυ για να κατευνασει τους fans, δειχνει οτι το διαζυγιο με το Netflx δεν εγινε και με τις καλυτερες συνθηκες.

Postαρε στο FB o Καβίλης.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, zvarthangalos είπε

Αν γινόταν ψηφοφορία ποιόν ηθοποιό θα θέλαμε να διαδεχθεί τον Cavil για τον ρόλο του Geralt εγώ θα ψήφιζα αυτό το παλικάρι.

Στο House Of The Dragon νομίζω ειναι στο top 5 για τις ερμηνείες του.

Aemond_Targaryen_Official_Guide_2.webp

Εγω ψηφιζω Μαντς δαγκωτο για Γκεραλτ

mads.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σκουπίδι ήταν είναι και θα είναι όποιος και να αναλάβει τον ρόλο του Geralt. Στην τελική η σειρά δεν προσφέρει τίποτα στον κόσμο του Witcher αντιθέτως καταστρέφει. Μακάρι να πάει άπατη η τρίτη σαιζόν και να μην υπάρξει τέταρτη. 

Ακόμα και με τον Cavill είχα θέμα. Όταν μπλέκεις με τόσους iconic χαρακτήρες χέστα. 

Geralt ήταν μόνο ο παρακάτω τέλος 

image.png.48d775fa6aef4a2f825a570b9a37177b.png

 

Επεξ/σία από liakinen
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...