Προς το περιεχόμενο

Εξοικονομώ κατ' οίκον


TiMoRiS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλη σας μέρα,

Υπάρχει κάποιος που να έχει κάνει θερμοπρόσοψη με τελική στρώση ακρυλικού σοβά;; Λέγεται ότι είναι πιο εύκολος στην εφαρμογή και το αποτέλεσμα είναι πιο ομοιόμορφο αλλά και ότι είναι πιο ανθεκτικός σε σχέση με τον σιλικονούχο. Γενικά έχω δει διάφορα για τις διαφορές μεταξύ των 2, αλλά θα ήθελα τη γνώμη κάποιου που έχει εφαρμόσει το συγκεκριμένο υλικό.

Σας ευχαριστώ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, seath36 είπε

"Εξοικονομώ - Αυτονομώ: Εγκρίθηκαν παρεμβάσεις 370,48 εκατ. ευρώ για 13.696 αιτήσεις"

https://www.ethnos.gr/ellada/160034_exoikonomo-aytonomo-egkrithikan-parembaseis-37048-ekat-eyro-gia-13696-aitiseis

Ηρθε σε κανεναν ειδοποιηση? 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, seath36 είπε

"Εξοικονομώ - Αυτονομώ: Εγκρίθηκαν παρεμβάσεις 370,48 εκατ. ευρώ για 13.696 αιτήσεις"

https://www.ethnos.gr/ellada/160034_exoikonomo-aytonomo-egkrithikan-parembaseis-37048-ekat-eyro-gia-13696-aitiseis

Αντε να δούμε.. Δεν έχει έρθει ειδοποίηση σε εμένα ακόμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε και από εμένα τίποτα. Επίσης ίσως χρειαστεί επικοινωνία με την τράπεζα μόλις βγει η ένταξη (και όχι αναμονή να επικοινωνήσει η τράπεζα μαζί σου), δε ξέρω πως το έχουν οργανώσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη σας μέρα!!

Γνωρίζουμε μήπως τί γίνεται με τις υπόλοιπες αιτήσεις που δεν υπάχθηκαν την Παρασκευή;; Υπάρχει κάποια ενημέρωση για αυτή τη βδομαδα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από σήμερα νομίζω ή το πολύ πολύ από την υπογραφή της δανειακης σύμβασης.  Δεν θυμάμαι καλά τι λέει ο οδηγός. 

 

Edit: από σήμερα, ήρθε συμπληρωματικά email 

Επεξ/σία από g_f
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, xaris87 είπε

Καλη σας μέρα!!

Γνωρίζουμε μήπως τί γίνεται με τις υπόλοιπες αιτήσεις που δεν υπάχθηκαν την Παρασκευή;; Υπάρχει κάποια ενημέρωση για αυτή τη βδομαδα;;

Είσαι σε κατάσταση 5 ή 5α;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, xaris87 είπε

Κατάσταση 5 με ίδια κεφάλαια.

Νόμιζα ότι όλες με τα ίδια κεφάλαια είχαν περάσει. Όπως και να έχει νομίζω ότι θα περάσει κάποιος χρόνος για την επόμενη ομάδα, εκτός αν είσαι κάποια ειδική περίπτωση.

Εγώ 5α (δάνειο) είμαι αλλά δε μου έχει έρθει ειδοποίηση (για αυτό και η ερώτηση αρχικά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...