Προς το περιεχόμενο

Anthem [2019]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, panagiotis54 είπε

Μα καλα ποιος ειπε πως εγω ορισα τι ειναι παιχνιδι??? για ποιον λογο να τρελαθεις??? διαβασε σωστα τι γραφω

Διαβασα τι εγραψες...Περι καταστροφων franchise περι λεφτων κτλπ κτλπ...Τιποτα ουσιαστικο που θα ενδιεφερε εναν gamer αλλα σημαντικα στοιχεια για εναν Μετοχο...Εμεις υποθετω ανηκουμε στην πρωτη κατηγορια...Σε νοιαζει λοιπον αν ενα παιχνιδι πουλαει?Οχι...Αν σου αρεσει σου αρεσει και τελος...Σε νοιαζει αν το παιζει 1δις η αλλοι 10 στον κοσμο?Οχι...εκτος αν ειναι αποκλειστικα mmo.Που δεν ειναι.Αρκει να εχεις κανα δυο φιλαρακια να παιξεις και ολα καλα...

Ο ορος fast food δεν τον καταλαβαινω...Τελευταια ας πουμε οτι βγαινουν "χαζα" / fast food simulator τυπου Goat simulator...Προφανως ειναι ενα παιχνιδακι πλακας...Προφανως καποιοι δεν εχουν λογο να το παιξουν αλλοι παλι τρελενονται...Προφανως υπαρχουν παλια παινχιδια οπως το L2 που ο κοσμος ακομα τα παιζει...Και μαλιστα τα παιζει πιο πολυς κοσμος απο ολοκαινουρια παιχνιδια. Αρα ποιο ειναι το προβλημα σου?

Γενικα τσουβαλιαζει ο καθενας αναλογα με τα θελω του για αυτο και η "επιθεση" μου...Ποιος εισαι εσυ που θα κρινεις αυτους που παιζουν ακομα Lineage η WOW η LOL η DOTA ξερω γω?Η ο οποιοσδηποτε (δεν ειναι προσωπικη επιθεση απλα βασιστηκα στα λεγομενα σου γιατι τελευταια ολοενας και πιο πολλοι τα αναπαραγαγουν και με  τσαντιζει καπως)

Ασε τον κοσμο να παιξει οτι θελει οπως το θελει. Οσο για Star wars κτλπ δεν νμζ οτι εχεις δικιο εγω ας πουμε ειχα παρει το 1το το 14-15 ποτε ειχε βγει. Το 2ο ουτε το αγγιξα, επισης με το κραξιμο για τα διαφορα που ειχε κανει βγηκε σε αυτην την Ε3 και τα μαζεψε καπως...Θελω να πω οτι οι εταιριες δινουν σημασια στο Feedback αργα η γρηγορα πουλαει δεν πουλαει το παιχνιδι...Περι σκοτωματος franchise που λες επισης δεν συμφωνω.Και προτιμω καθε λιγο και λιγακι ενα studio Να δουλευει νεες ιδεες παρα να παταει στην παλια ετοιμη καλοστημενη συνταγη και να αρμεγει το Hype του κοσμου...

Οχι κατσε σκεψου ποτε ηταν η τελευταια φορα που ειδες κατι πραγματικα προτωτυπο σε στυλ παιχνιδιου...ΕΓω το μονο που μπορω να σκεφτο ειναι ΙΣΩΣ το Detroit Human ισως ουτε  καν αυτο και να εχει εππηρεαστει απο LA noire απλα δεν τα εχω παιξει και δεν ξερω σιγουρα...

Αρα οτι παιχνιδι βγαινει εσενα  σου φαινεται fast food επειδη υπαρχει καποιο παροιμοιο...Δεν ειναι λογικη αυτη. Ισως απο την αλλη ολα τα παραπανω να συνοψιζονται στο οτι κουραστηκες το gaming και εχεις μεγαλωσει οπως ειπες...Αλλα το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν γινεται να βγαινουν καθε χρονο η καθε 2 χρονια Witcher 3 η LOU  η δεν ξερω και εγω τι. Η αν βγαιναν καθε χρονο δεν θα μας εκανε αισθηση...Ξαναλεω υπαρχουν καλα και κακα παιχνιδια ο καθενας διαλεγει να παιξει οτι θελει...Παω να παιξω λιγο L2 τωρα μιας και σταματησα αποστολη του W3...με λες και λιγο ανωμαλο ισως...?Σαν τον αλλον που ηταν στο μπασκετ παναθηναικος στο ποδοσφαιρο ολυμπιακος??? Μπορει και οχι θα δειξει!

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 817
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειμαι ο μονος που ελπιζω οτι με αυτο το παιχνιδι θα μπει παλι στο ισιο δρομο η ΕΑ? Και θα ακολουθησουν και αλλα παιχνιδια μετα που εχει καταστρεψει...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Ειμαι ο μονος που ελπιζω οτι με αυτο το παιχνιδι θα μπει παλι στο ισιο δρομο η ΕΑ? Και θα ακολουθησουν και αλλα παιχνιδια μετα που εχει καταστρεψει...?

Πάλι?! Εννοείς εποχές Super NES πριν 20 χρονια?! :D Tbh δεν θα πόνταρα ούτε χρησιμοποιημένο μιξομάντηλο. :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...