Προς το περιεχόμενο

Anthem [2019]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το μονο που μ'αρεσε απο αυτα που ειδα ειναι το flying mechanic. Τα υπολοιπα δεν με τρελαναν,ηταν καπως flat το gameplay,αν και τα javelins φαινονται κουλ.

Οι εχθροι φανηκαν φουλ παθητικοι,γενικα δεν εδειξαν καποιο gameplay loop που να ειναι ενδιαφερον.Το παιχνιδι μου φανηκε λες και ειναι ακομα στα αρχικα stages να πω την αληθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

Το παιχνιδι μου φανηκε λες και ειναι ακομα στα αρχικα stages να πω την αληθεια

Και εμενα. Γιαυτο κατι μου λεει θα παρει αναβολη η κυκλοφορια του στο τελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θεωρώ πως είναι κλώνος του destiny. Η Bioware λογικά θα δώσει βάση στην ιστορία. Επίσης δεν είναι ακριβώς shared world game, είναι co-op. Απλά παίζονται όλες οι αποστολές παρέα με άλλους 3 φίλους αλλά κατά τα άλλα το παιχνίδι θα είναι στα πρότυπα των Mass Effect. Τουλάχιστον αυτό έχω διαπιστώσει ως τώρα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, naruto14 είπε

Δεν θεωρώ πως είναι κλώνος του destiny. Η Bioware λογικά θα δώσει βάση στην ιστορία. Επίσης δεν είναι ακριβώς shared world game, είναι co-op. Απλά παίζονται όλες οι αποστολές παρέα με άλλους 3 φίλους αλλά κατά τα άλλα το παιχνίδι θα είναι στα πρότυπα των Mass Effect. Τουλάχιστον αυτό έχω διαπιστώσει ως τώρα.

επιτελους και ενας αισιοδοξος. Μπραβο ναρουτο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου άρεσε αυτο που είδα. Μου μοιάζει για καλύτερο απο το Andromeda τουλάχιστον.
Το μόνο αρνητικό τα νούμερα και τα combos που πετάγονται και γεμίζουν την οθόνη.(ελπίζω σε option που τα απενεργοποιεί)
Τα jetpacks δίνουν πολυ καλή αίσθηση.
Απο stοry δεν εχω πολλες προσδοκίες πλεον απο Bioware, αλλα και πάλι κάτι θα δώσουν πιστεύω.
Ουτε το optional co-op με χαλάει. Για action-shooter μια χαρά δείχνει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω ρε σεις να ξανακανουν χαζομαρες! Φαγαν την φολα με Mass Effect οποτε θελω να πιστευω οτι εμαθαν. Υπο φυσιολογικες συνθηκες το στορυ θα πρεπει να ειναι το πιο δυνατο χαρτι τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άμα είχανε μάθει τότε θα έκαναν ένα σοβαρό καινούργιο Mass Effect και όχι να πατάν σε κλασσική συνταγή τύπου Destiny. Μονο BR έμεινε να βάλουν :D

Τώρα άμα εννοείς ότι μάθανε πως να βγάλουνε πιο πολλά λεφτά, well fair enough ;)

 

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Άμα είχανε μάθει τότε θα έκαναν ένα σοβαρό καινούργιο Mass Effect και όχι να πατάν σε κλασσική συνταγή τύπου Destiny. Μονο BR έμεινε να βάλουν :D

Τώρα άμα εννοείς ότι μάθανε πως να βγάλουνε πιο πολλά λεφτά, well fair enough ;)

Μα δεν είναι συνταγή τύπου Destiny. Ένα co-op έχει το παιχνίδι, κι αυτό optional. Ούτε κεντρικά hubs που να βλέπεις πολλούς παίκτες ούτε τίποτα. Διορθώστε με αν κάνω λάθος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...