Προς το περιεχόμενο

Anthem [2019]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 817
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μου αρεσει αυτό που βλεπω παντως. Καλα και τα γραφικα και το gameplay. Γενικα δεν είμαι πολύ αντικειμενικος όμως γιατι μου αρεσουν αυτό το στυλ των παιχνιδιων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σοβαρό single player θα έχει; Με npcs, cutscenes , story της προκοπής κλπ; Όχι  single-player απλά για να βάλουμε το tick στη λίστα. Αν δεν έχει θα μου είναι ψιλο-αδιάφορο όσο καλο και να δείχνει.

Επεξ/σία από shadowlike
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, panagiotis54 είπε

μια απο τα ιδια το βλεπω...

δηλαδή με ποιο σου φαινεται ιδιο...?Το στυλ του είναι στο στυλ του DIvision και του Destiny ας πουμε. Αλλα ο κοσμος του νομιζω σε τραβάει πιο πολύ. Τουλάχιστον εμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω βγαινει καθε χρονο νεο AC και το μονο που κανουνε ειναι να βαφουν την ερημο πρασινη και το βαφτιζουνε Ελλαδα

Και πουλαει και σαν τρελο παλι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλο presentation άμα εξαιρέσεις το commentary. Το scale του χάρτη φαίνεται πολύ καλο και σπανια βλέπεις τόσο verticality, επίσης το περιβάλλον αλλάζει αρκετά από μέρος σε μέρος κάτι το οποιο το βρίσκω πάντα θετικό ώστε να σπάσει την μονοτονία του περιβάλλοντος. Το combat θυμίζει το τελευταίο ΜΕ και αυτό είναι κάτι καλο, θετικό ότι όλα τα όπλα φαίνονται επάνω σου. Το θέμα είναι ποσο content θα υπάρχει όταν θα βγει γιατί άμα είναι να περιμένεις ένα χρόνο dlc no thanx. Το μονο που ειλικρινά δεν παλεύετε είναι τα ποσά damage που κανεις on screen, άμα κλείνει είμαστε ωραίοι. :) Προσωπικά μου θυμίζει μίξη Destiny με Evolve και ΜΕ:A combat. Άμα είναι έτσι το final τότε το σκέφτομαι σοβαρά αλλα επειδή EA/Bioware κρατάω καλάθι ξωτικών. :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα θα γινεται να κρυφουν τα νουμερα...Αν και σε τετοια παιχνιδια ειναι χρησιμα. Αν παρατηρησες στο Boss τα Critical dmg εχουν αλλο χρωμα...Ετσι μπορεις να δεις αν πετυχαινεις το ευαισθητο σημειο του boss...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I know buddy αλλα μετά από τόσα χρονια shooting weak points νομίζω ότι νιώθω :D άλλωστε όταν δεν βαράς σωστά ακούγεται το deflection ενώ όταν βαράς σωστά έχει ζουμί ή πολύ απλά βλέπεις το hp bar, κανένας λόγος για αριθμούς ακριβώς στην μέση της οθόνης και μου χαλάει τελείως το immersion, but hey whatever floats your boat, με ένα toggle όλοι είναι χαρούμενοι :)

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με την λογικη σου θα λεγαμε οτι βλεπουμε Borderlands η καποιο αλλο παιχνιδι σε αυτο το στυλ...Ας σταμτησουμε να βλεπουμε παντου αντιγραφες κτλπ και ας περιμενουμε να βγει το παιχνιδι. Προς το παρον το setting μου φαινεται πιο καλο απο το Destiny. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...