Προς το περιεχόμενο

Anthem [2019]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρονια τώρα έχουν Punkbuster και τελευταία Fairfight άμα θυμάμαι καλά, το να αλλάξουν σε κάτι τόσο καινούργιο το βρίσκω λίγο δύσκολο. Προφανώς έχουν υπάρχον συμβόλαιο που λογικά καλύπτει όλα τα games τους και για αυτό το έβαλαν but still...DRM και μονο online just lol, epic times. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 817
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

οσοι είχαμε το προηβουμενο demo ειαμστε κομπλε η θελουμε κατεβάσματα παλι?

Το ιδιο αλλα θα κανεις update

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια φαινεται δεν τρελλαθηκα βεβαια, επαιξα δυο τρια expeditions και τελειωσα την ιστορια του Ματαιας , προσωπικα με τραβαει περισσοτερο απο τo destiny.. Θα εξαρτηθει βεβαια απο πολλα πραγματα και πρεπει να το παιξω και περισσοτερο για να καταλαβω..

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πάντως, ακούγοντας από εδώ κι από εκεί, πως είναι καλύτερο απ'όσο περίμενε ο κόσμος. Αυτό δεν το κάνει κορυφαίο, αλλά θέλω να είμαι αισιόδοξος και να πιστεύω ότι θα βρει ένα καλό δρόμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά οι random-άδες σκατόnooba τελείως. Οι περισσότεροι απ' όσο είδα παίζει να μην έχουν ακούσει καν τι είναι το LoS..Σαν παιχνίδι μου άφησε ανάμεικτα συναισθήματα, ναι μεν δείχνει διασκεδαστικό, αλλά δεν ξέρω πόσο θα σε κρατήσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αλήθεια είναι ότι ούτε και εγώ  το περίμενα να μου αρέσει τόσο πολύ. το ξεκίνησα αρκετά προκατειλημενος είναι η αλήθεια άλλα με εξέπληξε ευχάριστα.

Αρκετά ωραίο το gameplay έντονο  combat  και όσο αφορά τα γραφικά ακόμα και μετά το σοβαρό downgrade είναι ίσως ότι καλύτερο έχω δει μέχρι τώρα στα ultra απίστευτα φτιαγμένος κόσμος με ωραία στοιχεία.

Θα δείξει αν θα γίνει αγορά τελικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ok, όπως όλα τα τελευταία games EA/Ubi/etc , "it's fine", παρόλα αυτά δεν βρίσκω λόγο να αφιερώσω ώρες σε κάτι το τίποτα ιδιαίτερο ( που λογικά θα γίνει επαναλαμβανόμενο και βαρετό μετά από λίγες ώρες) με την EA από πίσω και always online + DRM + micros ( που χαλαρά άμα βάλουν PVP θα βάλουν και αλλα micros), fuck that, imho as always.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...